MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Menedżer Roku Regionu Łódzkiego | Ruszamy z 16. edycją konkursu

red.
Rozpoczynamy 16. edycję konkursu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego. Czekamy na nominacje od naszych Czytelników i od samych menedżerów.

Ubiegłoroczna, jubileuszowa edycja konkursu pokazała, że mimo upływu lat konkurs cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony łódzkich przedsiębiorców. Rokrocznie nagradzamy w nich menedżerów, których dokonania oraz osobiste zaangażowanie w prowadzoną działalność są najlepszą wizytówką woj. łódzkiego. Nie inaczej było w zeszłym roku, gdy statuetki odebrali:

  • w kategorii Mikro i Małe Przedsiębiorstwa - Michał Wasilewski, Prezes Zarządu Aplan Media. Jest to agencja marketingowa z ponad 15-letnim doświadczeniem, która specjalizuje się w obsłudze projektów sektora publicznego i NGO.
  • w kategorii Średnie Przedsiębiorstwo - Tomasz Krysiński, Prezes Zarządu Airbus Helicopters Polska. Firma zajmuje się projektowaniem mechanicznym śmigłowców cywilnych oraz nowych platform konstrukcyjnych.
  • w kategorii Duża Firma - Karol Szmich, prezes zarządu Delia Cosmetics. Jest to polska firma kosmetyczna, lider na rodzimym rynku i znaczący producent w Europie Środkowo-Wschodniej.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W tej edycji również nagrodzimy kandydatów w trzech ww. kategoriach. Wprowadziliśmy jednak drobną zmianę – w konkursie mogą wziąć udział nie tylko prezesi, właściciele oraz dyrektorzy generalni przedsiębiorstw. Tegoroczna odsłona akcji umożliwia ubieganie się tytuł Menedżera Roku również osobom pełniącym funkcje dyrektora lub menedżera działu o kluczowym znaczeniu dla firmy i której działania w istotny sposób przyczyniły się do sukcesu firmy. W obu przypadkach kandydaci muszą pełnić funkcje menedżerskie na danym stanowisku min. trzy lata (powołanie przed 31 grudnia 2020 r.).

Jak zgłosić kandydata?

Kandydaci do udziału w konkursie mogą się zgłosić osobiście lub zostać wskazani przez osoby trzecie czyli pracowników firmy, stowarzyszenia branżowe, uczelnie, innych przedsiębiorców oraz czytelników i internautów Dziennika Łódzkiego. Wystarczy wypełnić poniższy formularz lub wysłać maila z propozycją kandydatury na adres [email protected]

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.
Do zgłoszonych kandydatów zostanie przesłana ankieta konkursowa. Znajdą się w niej m.in. cztery pytania opisowe dot. działalności przedsiębiorstwa, sukcesów menedżera, prowadzonych projektów, inwestycji oraz działalności charytatywnej.

Menedżerowie nominowani w ubiegłorocznej, 15.edycji konkursu:

Kto wybiera laureatów?

Na podstawie odesłanych ankiet organizatorzy wyłonią do 10 nominowanych w każdej kategorii, których sylwetki i osiągnięcia zostaną przedstawione Kapitule Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele organizatorów czyli Dziennika Łódzkiego i Loży Łódzkiej BCC, Prezydent Miasta Łodzi, Wojewoda Łódzki, Rektor Uniwersytetu Łódzkiego oraz Rektor Politechniki Łódzkiej, Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz przedstawiciele Partnera Merytorycznego konkursu – Wydziału Zarządzania Politechniki Łódzkiej.
W wyniku głosowania Kapituła Konkursu wyłoni laureatów z każdej kategorii. Ich nazwiska poznamy podczas gali, która odbędzie się 20 czerwca br. w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

REGULAMIN XVI EDYCJI KONKURSU MENEDZER ROKU REGIONU ŁÓDZKIEGO 2023

Informacji o akcji udziela:
Joanna Stępnik
tel. 698 635 636
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki