Mężczyzna pożądlony przez osy. Na miejscu śmigłowiec LPR...

  Mężczyzna pożądlony przez osy. Na miejscu śmigłowiec LPR [ZDJĘCIE,FILM]

  red

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Mężczyzna pożądlony przez osy. Na miejscu śmigłowiec LPR [ZDJĘCIE,FILM]

  ©OSP Konstantynów

  Mężczyzna koszący trawę w miejscowości Porszewice został kilkukrotnie użądlony przez osy, co wywołało u niego wstrząs anafilaktyczny. Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
  Mężczyzna pożądlony przez osy. Na miejscu śmigłowiec LPR [ZDJĘCIE,FILM]

  ©OSP Konstantynów

  Dramatyczne wydarzenia miały miejsce w miejscowości Porszewice w powiecie pabianickim. 34-letni pracownik firmy zajmującej się koszeniem traw, wykonywał pracę przy drodze krajowej nr 71. Podczas koszenia natknął się na gniazdo os. Rozjuszone owady kilkukrotnie użądliły mężczyznę, powodując u niego wstrząs anafilaktyczny.

  - Dzisiaj o godzinie 9:58 zostaliśmy zadysponowani do pomocy mężczyźnie w stanie zagrożenia życia z silną dusznością i zabezpieczenia lądowiska Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na parkingu przy drodze krajowej nr 71 w miejscowości Porszewice.
  Na miejscu zdarzenia mężczyźnie pomocy udzielała już załoga śmigłowca i strażacy z PSP Pabianice, którzy na miejscu byli chwilę przed nami. Dalsze działania polegały na zabezpieczeniu startu śmigłowca - relacjonują strażacy z OSP Konstantynów.

  Mężczyzna otrzymał zastrzyk z adrenaliny, po którym poczuł się lepiej. Nie wyraził zgody na transport śmigłowcem do szpitala.  ZOBACZ | Wydarzenia minionego tygodnia w Łódzkiem

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo