Nowy pociąg na trasie Łódź - Warszawa. Sprawdź rozkład

mek
Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego
Od 2 stycznia 2014, na trasę z Łodzi do Warszawy wyrusza nowy pociąg. TLK Podstolina uzupełni siatkę połączeń między tymi miastami. Jak informują władze PKP Intercity, skład kursować ma w godzinach szczytu i dedykowany jest łodzianom oraz mieszkańcom innych miast, pracującym na co dzień w stolicy.

Pociąg TLK Podstolina będzie już 32 pociągiem TLK, kursującym na tej trasie. Z Łodzi Kaliskiej, skład wyruszy o godz. 5:52. Na dworzec Warszawa Centralna ma przyjeżdżać o g. 7:50. Pociąg powrotny wyrusza o g. 17:12 z dworca Warszawa Wschodnia. Na dworcu Łódź Kaliska ma być o g. 19:35.

Poniżej publikujemy szczegółowy rozkład jazdy nowego pociągu.

TLK91120 PODSTOLINA

Łódź Kaliska odj. 05:52
Łódź Chojny przyj. 06:00 odj. 06:01
Koluszki przyj. 06:27 odj. 06:28
Skierniewice przyj. 06:51 odj. 06:52
Żyrardów przyj. 07:08 odj. 07:10
Warszawa Zachodnia przyj. 07:52 odj. 07:53
Warszawa Centralna przyj. 07:58 odj. 08:03
Warszawa Wschodnia przyj. 08:11

TLK19121 PODSTOLINA

Warszawa Wschodnia odj. 17:12
Warszawa Centralna przyj. 17:20 odj. 17:25
Warszawa Zachodnia przyj. 17:29 odj. 17:30
Żyrardów przyj. 18:14 odj. 18:15
Skierniewice przyj. 18:32 odj. 18:33
Koluszki przyj. 18:56 odj. 18:57
Łódź Widzew przyj. 19:13 odj. 19:14
Łódź Chojny przyj. 19:25 odj. 19:26
Łódź Kaliska przyj. 19:35

- Wraz z wprowadzeniem nowego pociągu, popularny Łodzianin zatrzymywać się będzie wyłącznie na łódzkich i warszawskich stacjach, a nie jak dotychczas na stacjach pośrednich na linii Warszawa – Łódź - informuje Zuzanna Szopowska, rzecznik prasowy PKP Intercity. - Dodatkowo, do czasu uruchomienia nowego połączenia, skład pociągu Łodzianin będzie wydłużony o dwa wagony klasy 2, dzięki czemu będzie liczył 12 wagonów.

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

L
LODZER
A kiedy tory z Sieradza do Wielunia lub Wieruszowa zeby mozna dojechac do Warszawy-Lodzi z Poludniowej Wielkopolski, nie mowiac prosto z Wroclawia .?
Ł
ŁodzianinPK
Wszystko pięknie - szkoda tylko że PKP zapomina o pasażerach, którzy zaczynają pracę w Warszawie o godz 6:00 - od 17 lat nie ma połączenia aby tak dojechać do stolicy.
E
Eks-podróżny
XXI wiek a większość wagonów w PKP zamiast toalety ma dziurę w podłodze. O czystości w wagonach nawet nie będziemy z litości wspominać. Wagony II klasy umożliwiają komfort podróżowania osobom o parametrach dzieci z klas podstawowych. No i podejście PKP do pasażera. Tak im na nas zależy jak NFZ na pacjentach.
Dodaj ogłoszenie