OLIMPIA vs WIDZEW WYNIK [10.04.19] Wynik meczu Olimpia Widzew [sprawdź wynik online]

(dk, fed)
Mecz Olimpia Widzew Łódź na żywo. Dziś piłkarze Widzew pod wodzą nowego szkoleniowca rozegrają zaległy mecz w Elblągu z tamtejszą z Olimpią. Zapraszamy na relację LIVE z tego meczu.

OLIMPIA WIDZEW MECZ NA ŻYWO

relacja na żywo, by odświeżyć wciśnij F5

OLIMPIA ELBLĄG1
WIDZEW ŁÓDŹ1

Szósty z rzędu remis Widzewa: ROW 1:1, Resovia 1:1, Elana 1:1, Górnik Łęczna 0:0, Błękitni Stargard 0:0, Olimpia Elbląg 1:1. To jednak pierwszy remis, po którym odetchnęliśmy z ulgą, bo porażka była bardzo blisko. Na szczęście uratowaliśmy remis. Cudu nie było. W niedzielę o 13.05 Widzew gra w Łodzi z Pogonią Siedlce. Będzie zwycięstwo! Wierzymy! Dziękujemy za uwagę. Do zobaczenia, usłyszenia i przeczytania!

KONIEC MECZU

92 min. Michalski z wolnego w nogi piłkarzy stojących w murze

92 min. Wolny dla Widzewa tuż za narożnika pola karnego

91 min. Gospodarze wybili piłkę, skontrowali, ale Turzyniecki wybił piłkę. Kartkę żółtą ujrzał Zieleniecki

90 min. Walczył Kato, Wolsztyński wywalczył róg

89 min. Widzew atakuje

87 min. Wolny dla Widzewa z 25 metrów. Wolsztyński strzelił w mur

86 min. Wszedł Kristo za Kazimierowicza, a w Olimpii Demianiuk za Fidziukiewicza

85 min. Widzew atakuje. Kato faulowany w środku boiska

83 min. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Rajd Michalskiego, podanie do Wolsztyńskiego, drybling i Wolsztyński z ostrego kąta pakuje piłkę do siatki Olimpii

82 min. Widzew nie ma poymsłu, jak wyrównać. Bijemy głową w mur

81 min. Zmiana w Widzewie - Mihaljević za Banaszaka

80 min. Kazimierowicz strzelił obok

79 min. Michalski strzelał w krótki róg, ale bramkarz odbił piłkę. Szkoda

78 min. Po wrzutce Michalskiego bramkarz Olimpii łapie piłkę

77 min. Trzy razy dośrodkowywał Turzyniecki i trzy razy za nisko. Tak nie odrobimy strat.

74 min. Mąka schodzi, za niego Wolsztyński. Czy Widzew odrobi straty?

73 min. Olimpia strzeliła nam gola. Tanżyna stracił piłkę, Bojas wbiegł w pole karne i pokonał Wolańskiego

71 min. Na boisko wejdzie Wolsztyński

68 min. Zmiana w Olimpii Prytulak za Szuprytowskiego

66 min. Turzyniecki podawał do Wolańskiego, bramkarz Widzewa w ostatniej chwili wybił piłkę, naciskany przez napastnika Olimpii

65 min. Dośrodkowanie w pole karne Widzewa, nikt nie przejął piłki

63 min. Pada lekki deszcz

62 min. Po wrzutce Mąki, niecelny strzał głową Zielenieckiego

60 min. Mąka znów na spalonym. Widzew ma przewagę, ale nic z tego nie wynika

58 min. Dobra akcja Michalskiego, dośrodkowanie, piłka wyszła na aut

56 min. Mąka strzelił z 18 metrów, dobry strzał, ale Madejski obronił

54 min. Mąka wrzucił piłkę w pole karne, nikt jednak nie przeciął lotu piłki i ta wyszła poza pole gry

53 min. Michalski strzelił lewą nogą z prawej strony w SŁUPEK. Ale Pech

52 min. Sędzia upomina Turzynieckiego za wślizg wyprostowanymi nogami

50 min. Mąka na spalonym

48 min. Bojas strzelił na bramkę Widzewa - za wysoko

47 min. Mąka dośrodkował do Banaszaka, ale obrońcy wybili piłkę na róg. Madejski chwyta piłkę

46 min. Banaszak zaczął drugą połowę. Nie ma zmian ani w jednej, ani w drugiej drużynie

Koniec pierwszej połowy

45 min. Najlepsza akcja Olimpii. Zaremba podawał do Fidziukiewicza w polu karnym, na szczęście Wolański przeciął podanie i złapał piłkę

43 min. Tanżyna szczupakiem uratował naszą drużynę i wybił piłkę na róg

42 min. Niebezpiecznie pod naszą bramkę. Fidziukiewicz na szczęście nie sięgnął piłki głową

41 min. Gra toczy się w środku pola. Obie strony czekają na gwizdek na przerwę?

37 min. Znów nieporozumienia między Kazimierowiczem i Mąką

36 min. Lewandowski zablokował strzał Kato - piłka zmierzała w światło bramki

35 min. Widzewiacy długo rozgrywają piłkę, dłużej są w jej posiadaniu, ale akcji bramkowych nie ma

33 min. Trener Paszulewicz prezentuje umiejętność gwizdania na palcach. Po takim sygnale udziela wskazówek podopiecznym

32 min. Po indywidualnej akcji strzelał zza pola karnego Zieleniecki. Piłka jeszcze skozłowała przed bramkarzem, ale poradził sobie Madejski

31 min. Tanżyna zza pola karnego strzelał, ale niecielnie

29 min. Po akcji Mąki Radwański starał się strzelić z pola karnego, ale został zablokowany i później faulował

27 min. Po akcji Kazimierowicza strzelał z 25 metrów Banaszak, ale za słabo i Madejski łapie piłkę

26 min. Błąd Radwańskiego, złe podanie i trzeba było ratować kontrę faulem

25 min. Turzyniecki zablokował atak Olimpii, piłka wyszła za boisko

23 min. Kibice Widzew nie ustają w dopingu. Zajmują cały łuk za bramką Wolańskiego

22 min. Atak Olimpii zakończony bardzo niecelnym strzałem

20 min. Kazimierowicz strzelał z 25 metrów, piłka przeleciała dwa metry nad poprzeczką bramki Olimpii

18 min. Trener Paszulewicz w granatowym garniturze na stojąco ogląda mecz

16 min. Mąka wywalczył róg. Po dośrodkowaniu Michalskiego obrońcy Olimpii wybili piłkę

15 min. Michalski potrącony w szybkim biegu. Nasz pomocnik się przewrócił, ale sędzia uznał, że Michalski chciał wymusić wolnego i ukarał łodzianina żółtą kartką. Błąd arbitra

14 min. Radwański nie miał miejsca, by strzelić zza linii pola karnego

13 min. Kato wrzucił piłkę w pole karne, ale piłka wyszła za boisko

12 min. Korkliniewski ukarany żółtą kartką po faulu na Radwańskim. Olimpia gra ostro

10 min. Kazimierowicz dynamicznie zaatakował, ale za mocno podał do Mąki

9 min. Strzelał Mąka, ale zbyt słabo by zaskoczyć bramkarza Olimpii. Ten łapie piłkę

8 min. Kuczałek ukarany żółtą kartką

7 min. O włos od tragedii. Zieleniecki wybił piłkę z pustej bramki! Byłby samobój, bo piłka odbiła się od Turzynieckiego. Brakowało milimetrów od linii bramkowej

5 min.**Powinin być gol dla Widzewa. **Po akcji Michalskiego, pięknie głową strzelił Mąka, ale bramkarz gospodarzy obronił w wielkim stylu

4 min. Atakuje Olimpia, piłka wyszła za linę końcową

3 min. Błąd Pięczka, piłka wyszła za boisko. Nerwowy początek

2 min. Kibice Widzewa (jest ich kilkuset) głośno dopingują

1 min. Rozpoczęli piłkarze Olimpii

Godz. 19.00. Sędzią meczu jest Szymon Lizak z Poznania

Godz. 18.58. Piłkarze wychodzą na boisko - Widzew na czerwono, Olimpia na biało. Kapitanem Widzewa jest Daniel Mąka

Godz. 18.56. Na stadionie są obecnie kibice Widzewa

Godz. 18.55. Na trybunach jednak jest wiele pustych miejsc - dziwne

Godz. 18.51. Skład Olimpii Elbląg: Madejski – Jurek, Lewandowski, Wenger, Balewski, Bojas, Kuczałek, Korkliniewski, Szuprytowski, Fidziukiewicz, Zaremba

Godz. 18.38. Biletów na mecz Olimpii z Widzewem od dawna już nie ma. Jak mówią miejscowi kibice, nawet łuk się zapełni. Tak duże zainteresowanie wzbudza przyjazd Widzewa

Godz. 18.24. Nowy trener ogłosił swój pierwszy skład, który zagra przeciwko Olimpii. Do pierwszego składu wraca Maciej Kazimierowicz. Na ławce rezerwowych został Dario Kristo. Oto pierwsza jedenastka: Patryk Wolański - Łukasz Turzyniecki, Daniel Tanżyna, Sebastian Zieleniecki, Marcel Pięczek - Kohei Kato - Mateusz Michalski, Adam Radwański, Maciej Kazimierowicz, Daniel Mąka - Przemysław Banaszak. Rezerwowi: Maciej Humerski, Tomasz Wełna, Mikołaj Gibas, Dario Kristo, Michael Ameyaw, Rafał Wolsztyński, Filip Mihaljević.

Godz. 17.53 Olimpia, w swoim ostatnim meczu, pokonała u siebie Górnika Łęczna. Wcześniej odnotowała trzy remisy: z Olimpią Grudziądz, GKS Bełchatów i Ruchem Chorzów. Z kolei Widzew - jak wszyscy kibice świetnie wiedzą - zremisował pięć ostatnich spotkań.

Godz. 17.37 Okazuje się, że Olimpia nie pozwoliła widzewskiej telewizji na przeprowadzenie transmisji z meczu. Jednak nasza relacja live odbędzie się zgodnie z planem. Zapraszamy do jej śledzenia! Więcej o powodach braku transmisji przeczytacie w tym artykule

Godz. 17.17 Widzew przed dzisiejszym meczem zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Ma na koncie 47 punktów. Olimpia zamyka natomiast II-ligową stawkę - zajmuje ostatnie miejsce z 26 punktami.

Nowym trenerem Widzewa został Jacek Paszulewicz. Jak dziś zaprezentuje się ekipa nowego szkoleniowca? Przekonamy się o tym już o godzinie 19. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Olimpia - Widzew.