Olimpiada Łódzkie 2013: półfinały piłkarskiego turnieju...

    Olimpiada Łódzkie 2013: półfinały piłkarskiego turnieju kobiet [ZDJĘCIA]

    mar

    Dziennik Łódzki

    Dziennik Łódzki

    Dolnośląski ZPN - Małopolski ZPN 3:2
    1/17
    przejdź do galerii

    Dolnośląski ZPN - Małopolski ZPN 3:2 ©Łukasz Kasprzak

    Dziewczyny ze Śląskiego ZPN i Dolnośląskiego ZPN zagrają ze sobą w finale piłkarskiego turnieju kobiet rozgrywanego w ramach XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich Łódzkie 2013. Mecz finałowy rozegrany zostanie w piątek na stadionie Widzewa.
    W rozegranych w środę półfinałach Dolnośląski ZPN pokonał Małopolski ZPN 3:2, a Śląski ZPN wygrał z Wielkopolskim ZPN 1:0.

    MECZE PÓŁFINAŁOWE:

    Dolnośląski ZPN - Małopolski ZPN 3:2
    Bramki: Kamila Tkaczyk, Klaudia Kurosz, Patrycja Michalczyk - Natalia Malota, Magdalena Gozdecka

    Śląski ZPN - Wielkopolski ZPN 1:0
    Bramka: Matla Patrycja


    MECZE O MIEJSCA V-VIII:

    Kujawsko-Pomorski ZPN - Lubelski ZPN 4:1
    Bramki: Agata Bała (4) - Agnieszka Jędrzejewicz

    Mazowiecki ZPN - Lubuski ZPN 2:1
    Bramki: Olivia Rapacka, samobójcza - Paulina Dudek


    Mecze finałowe już w piątek:
    • o VII MIEJSCE: Lubelski ZPN - Lubuski ZPN (stadion UKS SMS - godz. 9.45)
    • o V MIEJSCE: Mazowiecki ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN (stadion Start Łódź - godz. 9.45)
    • o III MIEJSCE: Wielkopolski ZPN - Małopolski ZPN (stadion UKS SMS - godz. 9.45)
    • o I MIEJSCE: Śląski ZPN - Dolnośląski ZPN (stadion Widzew Łódź - godz. 12.00)

    Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

    Magazyn sportowy