Pajęczno: zatrzymano złodziei dwóch tirów [ZDJĘCIA]

  Pajęczno: zatrzymano złodziei dwóch tirów [ZDJĘCIA]

  ab

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Pajęczno: zatrzymano złodziei dwóch tirów [ZDJĘCIA]
  1/4

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©policja

  Policjanci z Pajęczna wraz z funkcjonariuszami Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi odzyskali dwa skradzione tiry o wartości 800 tys. zł. W tej sprawie zatrzymano pięciu mężczyzn.
  17 czerwca kradzież dwóch ciągników siodłowych zgłosił się właściciel firmy transportowej. Na jednej z naczep znajdował się ładunek 24 ton drutu stalowego. Zgłaszający oszacował straty na 800 tysięcy złotych.

  - Dzięki analizie zabezpieczonych dowodów funkcjonariusze ustalili, że w kradzież może być zamieszany 26-letni pracownik firmy transportowej - mówi Krzysztof Pach z pajęczańskiej policji. - Zatrzymano 26-latka oraz dwóch jego braci w wieku 22 i 28 lat.

  Jeszcze tego samego dnia policjanci odnaleźli oba skradzione pojazdy na terenie firmy transportowej w powiecie łęczyckim. Tam zatrzymano dwóch 44-letnich mężczyzn, którzy rozładowywali jeden ze skradzionych samochodów. - Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności kradzieży ciężarówek oraz udział w przestępstwie każdego z zatrzymanych mężczyzn - dodaje Pach.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo