Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Paweł Jegier nie jest już dyrektorem łódzkiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Marcin Darda
Marcin Darda
Paweł Jegier został wiceprezesem spółki Orlen Serwis.
Paweł Jegier został wiceprezesem spółki Orlen Serwis.
Paweł Jegier, który od stycznia 2016 r. był dyrektorem łódzkiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozstał się z tą rządową agencją. Został wiceprezesem spółki Orlen Serwis w Płocku.

Jegier formalnych związków z partią rządzącą nie ma, natomiast ma świetne relacje z politykami PiS. Zanim w styczniu 2016 r. trafił na fotel dyrektorski w łódzkim oddziale ARiMR, był m.in. wiceprezydentem Zduńskiej Woli. Jesienią 2014 r. wybrano go na radnego powiatu zduńskowolskiego z listy Forum Dobrej Woli, ale nie przyjął mandatu, bo był już zastępcą prezydenta Zduńskiej Woli Piotra Niedźwieckiego, który prezydenturę zdobył w barwach tego samego komitetu. jest prawnikiem, skończył podyplomówki z zarządzania oraz pozyskiwania funduszy UE, pracował także w Ministerstwie Skarbu Państwa. W zduńskowolskim magistracie nadzorował m.in. kwestie związane z inwestycjami. Prezydent Niedźwiecki odwołał Jegiera w listopadzie 2015 r.

Na miejsce Jegiera w ARiMR prezes agencji jeszcze nikogo nie powołał. Oddziałem kierują zastępcy dyrektora: Grzegorz Franczak i Krzysztof Jędrzejewski.

Spółka Orlen Serwis należy do grupy Orlen. Działa od 2015 r. Przeniesiono do niej pracowników spółek Orlen Automatyka oraz RemWil Włocławek.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki