Piorunujący początek drużyny TME SMS Łódź. Dwa gole w siedem minut

Daria Kurzawa i Anna Rędzia
Daria Kurzawa i Anna Rędzia Fot. Krzysztof Szymczak
Piłkarki TME SMS Łódź wygrały drugi w tym sezonie, a pierwszy na wyjeździe mecz ligowy.

Łodzianki pokonały na wyjeździe Tarnovię 4:0. Piorunujący był początek meczu. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego były bojowo nastawione od samego początku meczu - Anna Rędzia strzeliła gola w 4 minucie po podaniu Klaudii Jedlińskiej, a w 7 minucie obie panie zamieniły się rolami. Podawała Anna Rędzia, a akcję wykończyła Klaudia Jedlińska.
W 28 minucie po faulu na dobrze grającej Annie Rędzi karnego podyktowała Katarzyna Gaweł. Jedenastkę wykorzystała Gabriela Grzybowska.
W drugiej połowie, choć gra toczyła się głównie pod bramką beniaminka z Tarnovii gole nie padały. Dopiero w przedostatniej minucie gry Gabriela Grzybowska idealnie podała do Klaudii Jedlińskiej, która strzeliła drugiego swoje gola w tym meczu, a czwartego w ogóle. I wygrana łodzianek stała się faktem.

- Już myślimy o kolejnym rywalu - mówiła kapitan drużyny TME SMS Daria Kurzawa.

Tarnovia - TME SMS Łódź 0:4 (0:3)

0:1 Anna Rędzia (4)
0:2 Kludia Jedlińska (7)
0:3 Gabrieła Grzybowska (28-karny)
0:4 Klaudia Jedlińska (89)
Sędzia Katarzyna Gaweł. Transmisja w TVP Sport.

Skład: Oliwia Szperkowska - Yurina Enjo, Wiktoria Zieniewicz, Katarzyna Konat (76, Ewelina Piórkowska), Daria Kurzawa - Dominika Gąsieniec (80, Małgorzata Lichwa), Enestina Abambila, Gabriela Grzybowska, Anna Rędzia (73, Marta Miś) - Klaudia Jedlińska, Nadia Krezyman (65, Dominika Kopińska). Trener: Marek Chojnacki.