ZOBACZ
  KONIECZNIE

  Nowi posłowie z województwa łódzkiego

  Rozwiń
  Plebiscyt Dziennika Łódzkiego Strażak Roku 2016. Najlepsi...

  Plebiscyt Dziennika Łódzkiego Strażak Roku 2016. Najlepsi strażacy uhonorowani [ZDJĘCIA]

  Alicja Zboińska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Plebiscyt Strażak Roku 2016
  1/58
  przejdź do galerii

  Plebiscyt Strażak Roku 2016 ©Grzegorz Gałasiński

  Podczas obchodów Dnia Strażaka w Pabianicach uhonorowani zostali zwycięzcy naszego plebiscytu Strażak Roku 2016. Nagrody zostały wręczone w trzech kategoriach: najpopularniejszy strażak PSP i OSP, najpopularniejsza jednostka strażacka PSP i OSP oraz najpopularniejsza orkiestra.
  Najpopularniejszym strażakiem została Elżbieta Komicz, prezes OSP Ludwików, na którą oddano 18.473 głosy. Drugie miejsce - z 18.340 głosami - zajął Mateusz Wójcik, zastępca naczelnika OSP w Skierniewicach, a trzecie Mirosław Zdonek z OSP Błogie, który zgromadził 14.712 głosów.

  Najpopularniejsza orkiestra strażacka działa przy OSP w Szczercowie. Oddano na nią 14.264 głosy. Drugie miejsce przypadło orkiestrze OSP Magdalenów z 13.389 głosami, a trzecie Gminnej Orkiestrze Dętej z Gorzkowic z 12.655 głosami.

  Najpopularniejszą jednostkę strażacką ma OSP Białobrzegi, która zgromadziła 22.911 głosów. Na drugim miejscu uplasowała się OSP Klonowa, na którą oddano 22.483 głosy. Ostatnie miejsce na podium przypadło jednostce z OSP Niedyszyna z 17.019 głosami.

  Wszystkim serdecznie gratulujemy.


  Wydarzenia tygodnia w Łódzkiem. Przegląd wydarzeń 16 - 22 maja 2016 roku  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo