Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Dyrektor Roku Placówki Edukacyjnej
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 20:00. Informacji udziela Marta Gromowska - tel. 519503627, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Aneta Baraniak
Przedszkole Miejskie nr 114 - Integracyjne, Łódź-Bałuty
— -
Aneta Brzezińska-Leszczyk
Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Działoszynie, Działoszyn
— -
Aneta Danielik-Ścibut
Przedszkole Samorządowe nr 15 w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Aneta Stankiewicz
Szkoła Podstawowa nr 152 im. Elizy Orzeszkowej, Łódź
— -
Aneta Zięba
Przedszkole nr 5 w Opocznie, Opoczno
— -
Anita Sherzai
Zespół Szkół Optima, Pabianice
— -
Anna Adamczewska-Walczak
Miejskie Przedszkole nr 9 Słoneczny Dom w Zgierzu, Zgierz
— -
Anna Dajcz-W-Ce Dyr.
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Anna Jagniątkowska W-Ce Dyr.
Zespół Szkół-Centrum Edukacji Zawodowej I Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej, Rawa Mazowiecka
— -
Anna Karwacka-Awierianow
Przedszkole Miejskie nr 42, Łódź
— -
Anna Kasprowicz
Przedszkole Miejskie nr 1 w Ozorkowie, Ozorków
— -
Anna Michalak
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefanii Sempołowskiej, Pabianice
— -
Anna Pietrzak
Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Religi, Kutno
— -
Anna Smolarczyk
Szkoła Podstawowa Im.Adama Mickiewicza w Białaczowie, Białaczów
— -
Anna Stopińska
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Skierniewice
— -
Anna Winiecka
Przedszkole Miejskie nr 16 Calineczka w Kutnie, Kutno
— -
Anna Wojtas
Szkoła Podstawowa im. Marii Konpnickiej, Biała
— -
Arkadiusz Broniarek
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Tomaszów Mazowiecki
— -
Arleta Kacprzak
Przedszkole Miejskie nr 5 Stokrotka, Kutno
— -
Barbara Siemienkowicz
Szkoła Podstawowa nr 2, Zduńska Wola
— -
Barbara Szczurek
Przedszkole Niepubliczne im. Marty Robin w Olszy, Olsza
— -
Beata Nogaj
Przedszkole Miejskie nr 207, Łódź-Śródmieście
— -
Beata Piejek
Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Moszczenicy, Moszczenica
— -
Beata Wlazło
Przedszkole Miejskie nr 88, Łódź-Górna
— -
Beata Wojcik
Przedszkole Publiczne nr 3 Wesoła Trójeczka, Zduńska Wola
— -
Bernadeta Mierzejewska
Przedszkole Miejskie 221 Integracyjne, Łódź
— -
Bogumiła Cichacz
Szkoła Podstawowa nr 70 im. Stanisława Wyspiańskiego, Łódź
— -
Bogumiła Zątak
Przedszkole Samorządowe nr 19, Piotrków Trybunalski
— -
Bogusław Łukaszewski
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego, Piotrków Trybunalski
— -
Bogusława Gorzka
Prywatne Przedszkole Montessori Villa Bambini, Piotrków Trybunalski
— -
Bożena Grobelniak
Chatka Puchatka, Gorzkowice
— -
Bożena Paterka
Przedszkole Miejskie nr 2 Niezapominajka, Rawa Mazowiecka
— -
Dagmara Cieślak
Muzyczno-Artystyczne Przedszkole Niepubliczne Karolinka, Bełchatów
— -
Dariusz Kołodziejczyk
Zespół Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica, Opoczno
— -
Dariusz Tokarski
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja Reja w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Darosław Sadowski
Zespół Szkół nr 4 w Skierniewicach, Skierniewice
— -
Dorota Dziubecka
Przedszkole Samorządowe nr 20 w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Dorota Klucznik
Zespół Szkół nr 3 w Skierniewicach Ekonomik, Skierniewice
— -
Dorota Przybek
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza, Radomsko
— -
Edyta Bartsch
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli, Zduńska Wola
— -
Edyta Brzozowska
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Bedlnie, Bedlno
— -
Edyta Wiernicka
Zespół Szkół Ponadpodstawowych I Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Elżbieta Bienias
Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach, Masłowice
— -
Elżbieta Jurek
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Kochanowskiego, Łódź
— -
Elżbieta Rześniowiecka
Przedszkole Miejskie nr 81, Łódź-Bałuty
— -
Elżbieta Tyran
Przedszkole Miejskie nr 72, Łódź
— -
Ewa Brzezińska
Przedszkole nr 2 im. Marii Kownackiej w Tomaszowie Mazowieckim, Tomaszów Mazowiecki
— -
Ewa Cholerzyńska
Przedszkole Miejskie nr 100, Łódź-Śródmieście
— -
Ewa Grabowska
Szkoła Podstawowa nr 11 w Zgierzu, Zgierz
— -
Ewa Grodzicka
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Stanisława Staszica w Radomsku, Radomsko
— -
Ewa Kowalska
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kowiesach, Pniewo
— -
Ewa Rudniak
Przedszkole Miejskie nr 57, Łódź
— -
Ewa Wolniak
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi, Piotrków Trybunalski
— -
Ewelina Antoniak-Wicedyrektor
Przedszkole Miejskie nr 30, Łódź
— -
Ewelina Łuczak
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dmosinie, Dmosin
— -
Grażyna Nowak
Przedszkole Prywatne Jacek I Agatka, Piotrków Trybunalski
— -
Helena Rajewska
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego w Sieradzu, Sieradz
— -
Ireneusz Stasiak
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach, Wojsławice
— -
Irmina Wojciechowska
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Romualda Traugutta w Bełchatowie, Bełchatów
— -
Iwona Domżał
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza, Kutno
— -
Iwona Jeleń
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek, Łęczyca
— -
Iwona Kaczmarska
Gminne Przedszkole w Strzelcach, Strzelce
— -
Iwona Rojewska
Przedszkole Miejskie nr 220, Łódź
— -
Iwona Skrzypińska
Przedszkole Samorządowe nr 6 im. Marii Kownackiej, Bełchatów
— -
Iwona Szczygieł
Miejskie Przedszkole w Krośniewicach, Krośniewice
— -
Izabela Iwanowicz
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Stanisława Reymonta w Radomsku, Radomsko
— -
Izabela Kawka
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera w Kterach, Ktery
— -
Izabela Misztela
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów, Piotrków Trybunalski
— -
Izabela Piaskowska Zimoch
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Galewicach, Galewice
— -
Izabella Kaczorowska
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Krzyżanowie, Krzyżanów
— -
Janusz Derdak
Szkoła Podstawowa nr 12, Zduńska Wola
— -
Janusz Rześniowiecki
Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące Edukacja I Sport w Ręcznie, Ręczno
— -
Joanna Filipiak
Przedszkole Samorządowe Baśniowa Kraina w Błaszkach, Błaszki
— -
Joanna Mrowińska-Wange
Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Aleksandra Kamińskiego, Łódź
— -
Joanna Poselt-Socha
Przedszkole Familijna Łódka, Łódź-Widzew
— -
Joanna Wasielewska
Przedszkole Miejskie nr 28, Łódź-Bałuty
— -
Jolanta Dyrała
Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Oświatowych, Brzeziny
— -
Jolanta Nielepkowicz
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Brzezinach, Brzeziny
— -
Jolanta Pel
Przedszkole Miejskie nr 143, Łódź-Bałuty
— -
Jolanta Piejek
Przedszkole Samorządowe nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Jolanta Piotrowicz-Albiniak
Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Strzelcach, Strzelce
— -
Jolanta Siuda
Przedszkole Miejskie nr 17 w Kutnie Niezapominajka, Kutno
— -
Jolanta Zielonka-W-Ce Dyr.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego, Piotrków Trybunalski
— -
Justyna Witczak
Przedszkole Prywatne Ala, Łódź-Bałuty
— -
Kamila Pawłowska
Przedszkole Samorządowe nr 4 im. Jana Brzechwy w Zelowie, Zelów
— -
Kamilla Madzio
Przedszkole nr 16 w Tomaszowie Mazowieckim, Tomaszów Mazowiecki
— -
Karolina Wawok-Marciniak
Przedszkole Miejskie nr 12, Łódź
— -
Katarzyna Felde
IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej, Łódź
— -
Katarzyna Kukuła-Golanowska
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Mikołaja, Chajew
— -
Katarzyna Lewandowska-Wicedyrektor
Przedszkole Miejskie nr 208, Łódź-Polesie
— -
Katarzyna Łagiewka
Przedszkole Publiczne nr 5, Radomsko
— -
Katarzyna Morga
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ks. Jana Twardowskiego, Radomsko
— -
Katarzyna Nurkowska
Anglojęzyczne Przedszkole Ready-Steady-Go! w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Katarzyna Wiaderna
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Skronina
— -
Katarzyna Wosińska
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smardzewicach, Smardzewice
— -
Krzysztof Kantyka
Miejskie Przedszkole nr 14 w Zgierzu, Zgierz
— -
Krzysztof Smolik
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Władysława Broniewskiego, Zduńska Wola
— -
Lidia Fura-W-Ce Dyr.
Zespół Szkół Samorządowych nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opocznie, Opoczno
— -
Lidia Łopusiewicz
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Lidia Sokalska
Przedszkole Miejskie nr 23, Łódź-Polesie
—