Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Dyrektor Roku Placówki Edukacyjnej
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 20:00. Informacji udziela Marta Gromowska - tel. 519503627, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Łucja Supera
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Godzianowie, Godzianów
— -
Mirosława Wolska
Zespół Szkół, Dąbrowice
— -
Magdalena Bobras
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Magdalena Mroczkowska
Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Kazimierza Wielkiego, Łęczyca
— -
Magdalena Olejnik
Przedszkole Niepubliczne Iskierka, Łopatki
— -
Małgorzata Kaniewska
Przedszkole nr 2 w Skierniewicach, Skierniewice
— -
Małgorzata Kińska
Przedszkole Miejskie nr 9, Łódź
— -
Małgorzata Kotlicka
Szkoła Podstawowa nr 71 im. Henryka Sienkiewicza, Łódź
— -
Małgorzata Morawska-W-Ce Dyr.
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Skierniewcach, Skierniewice
— -
Małgorzata Rajska
Przedszkole Miejskie nr 3, Ozorków
— -
Małgorzata Róziecka
Przedszkole Miejskie nr 75, Łódź
— -
Małgorzata Stachura
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Barczewie, Barczew
— -
Małgorzata Strzelczyk
Villa Bambini Prywatne Przedszkole Montessori, Piotrków Trybunalski
— -
Małgorzata Syncerek
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Ozorkowie, Ozorków
— -
Małgorzata Tomaszewska
Szkoła Podstawowa nr 111 z Oddziałami Integracyjnymi, Łódź
— -
Małgorzata Żuchowska
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu, Wieluń
— -
Marek Lewandowski
Przedszkole w Sadkowicach, Sadkowice
— -
Maria Piątek
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sierzchowach, Sierzchowy
— -
Maria Pisarska
Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza w Brzezinach, Brzeziny
— -
Maria Szaszkiewicz
Szkoła Podstawowa im. Dr Henryka Jordana w Ksawerowie, Ksawerów
— -
Maria Włodarczyk
III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, Łódź
— -
Mariola Mońko
Przedszkole nr 2 Pod Tęczą, Łowicz
— -
Mariola Opolska
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Grzegorzewskiej w Skierniewicach, Skierniewice
— -
Mariola Wawryka
Przedszkole Miejskie nr 3, Radomsko
— -
Mariusz Jagielski
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego, Grabów
— -
Marta Borowska
Przedszkole nr 13 w Skierniewicach, Skierniewice
— -
Marta Golis
Przedszkole Samorządowe nr 7 im. Krasnala Hałabały, Bełchatów
— -
Marzenna Tokarczyk
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kociszewie, Kociszew
— -
Michalina Strykowska
Zespół szkolno - przedszkolny w Raciszynie ze szkołą filialną w Koloni Lisowice, Raciszyn
— -
Michał Bistuła
Szkoła Mistrzostwa Sportowego-Liceum Ogólnokształcące im.Mikołaja Kopernika, Aleksandrów Łódzki
— -
Michał Czarczyk
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja Reja w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Michał Mękarski
Przedszkole Niepubliczne Aktywne Maluchy, Bełchatów
— -
Milena Zabost
Przedszkole Miejskie nr 44, Łódź
— -
Monika Grabowska
Przedszkole Niepubliczne Językowe Happy Kids w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Monika Pasińska
Przedszkole Miejskie nr 224, Łódź-Widzew
— -
Monika Rybus
Przedszkole Niepubliczne Terefere, Łowicz
— -
Patrycja Milczarek
Przedszkole Samorządowe nr 5, Piotrków Trybunalski
— -
Patrycja Urbańska
Prywatna Szkoła Podstawowa Villa Bambini nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Paulina Adamczewska
Przedszkole Niepubliczne Mądra Głowa, Koluszki
— -
Paulina Szafarz
Zespół Szkół Specjalnych im. Stefana Kopcińskiego w Aleksandrowie Łódzkim, Aleksandrów Łódzki
— -
Piotr Banasiak
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki, Ozorków
— -
Piotr Bereska
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Piotr Kozłowski
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r, Uniejów
— -
Piotr Wójcik
Szkoła Podstawowa im. prof Szczepana A.Pieniążka, Miedniewice
— -
Rafał Ciupiński
Point - Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń, Piotrków Trybunalski
— -
Rafał Kosmulski
Przedszkole Niepubliczne Akademia Malucha, Piotrków Trybunalski
— -
Renata Karczewska
Przedszkole Samorządowe nr 8 im. Bajkowy Zakątek, Bełchatów
— -
Renata Kozieł
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Przedborzu, Przedbórz
— -
Renata Majewska
Przedszkole Miejskie nr 155, Łódź-Górna
— -
Renata Papis
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie, Aleksandrów Łódzki
— -
Renata Włodarczyk
Przedszkole Miejskie nr 12, Pabianice
— -
Robert Bednarek
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Robert Majchrowicz
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie, Lututów
— -
Roman Janiec
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Strzelcach Małych, Strzelce Małe
— -
s. Elwira Jadwiga Kruszewska
Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej im. Bł.Bolesławy Lamentw Łowiczu, Łowicz
— -
s. mgr Wioletta Magiera
Katolickie Przedszkole Niepubliczne Sióstr Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Sebastian Bamberski
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach, Poddębice
— -
Sławomir Szafraniec
Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Przyrody We Włodzimierzowie, Włodzimierzów
— -
Sławomira Wenus
Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Skierniewicach, Skierniewice
— -
Sylwia Kubicka
Przedszkole Miejskie nr 50, Łódź-Bałuty
— -
Sylwia Stępniak-W-Ce Dyr.
Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3 w Kutnie Jarzębinka, Kutno
— -
Tomasz Rapsiewicz
Zespół Szkół , Żychlin
— -
Teresa Krawczyk
Gminne Przedszkole im. Leśnych Skrzatów, Rokiciny
— -
Teresa Zięba
XI Liceum Językowe, Łódź
— -
Urszula Dudek-Nitecka
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Unicef z Oddziałami Integracyjnymi, Bełchatów
— -
Aleksandra Us
Szkoła Podstawowa nr 138 im. Leopolda Staffa, Łódź
— -
Witold Młynarczyk
Szkoła Podstawowa nr 206 im. Łódzkich Włókniarek, Łódź
— -
Witold Stanik
Szkoła Podstawowa w Ogonowicach im. Armii Krajowej, Ogonowice
— -
Waldemar Janus
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Skierniewicach, Skierniewice
— -
Wojciech Ulatowski
XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicA, Łódź
— -
Zbigniew Kwiecień
Zespół szkolno przedszkolny, Uszczyn
— -
Zbigniew Włodarczyk
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Emilii Plater w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
— -
Zbigniew Zieliński
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego, Brzeziny
— -
Zofia Adamus-W-Ce Dyr.
Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym, Czarnocin
— -
Zuzanna Krokowska
Akademia Małego Przedszkolaka Plastuś, Skierniewice
— -
Celina Izydorczyk-Broda
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ustkowie, Ustków
— -
Marzena Żemejda-Zybura
Publiczna Szkoła Policealna Edukacja, Radomsko
— -
Konrad Prokopczyk
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, Mokra Lewa
— -
Agnieszka Gadziomska
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Łaniętach
— -
Beata Walenczak-Frukacz
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żołnierzy POW, Bełchatów
— -
Jarosław Krajewski
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich, Łódź
— -
Marcin Przepióra
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Góra Świętej Małgorzaty
—