Policjant Roku 2013: Marcin Smarz [POLICJANT.8]

kos
Aby zagłosować na sierż. sztab. Marcina Smarza wyślij SMS o treści POLICJANT.8 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)
Aby zagłosować na sierż. sztab. Marcina Smarza wyślij SMS o treści POLICJANT.8 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) archiwum prywatne
Udostępnij:
Sierżant sztabowy Marcin Smarz - asystent Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego z siedzibą w Koluszkach.

Jest Absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi. Służbę w Policji rozpoczął w 2005 roku jako funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. W 2008 roku wraz z kolegą z patrolu zwyciężyli w Wojewódzkim Konkursie „Patrol Roku 2008”. W 2009 roku został przeniesiony do Zespołu ds. Nieletnich i Patologii oraz skierowany na 2-letnie studia do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.

W 2012 roku na prośbę komendanta stworzył autorski program nauczania przedmiotów policyjnych dla klasy o kierunku policyjno-prawnym w II L.O w Koluszkach.

Obecnie jest także członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Koluszkach oraz Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miejskim w Koluszkach. Tam wykorzystuje swoją wiedzę i pomaga innym.

Sierżant sztab. Marcin Smarz, jak przyznają jego przełożeni, jest pracownikiem zdyscyplinowanym, odpowiedzialnym, sumiennym i przyjaźnie nastawionym do ludzi. Praca w Zespole ds. Nieletnich daje mu wiele satysfakcji. Cyklicznie prowadzi zajęcia profilaktyczne dla dzieci, jak i ich rodziców.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie