Przedstawiamy nominowanych do tytułu Menedżer Roku Regionu...

  Przedstawiamy nominowanych do tytułu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2019

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Maciej Kapica
  KATEGORIA DUŻA FIRMAPrezes zarządu Moje Bambino Sp. z o.o. To polska firma oferująca wyroby dla szkół, przedszkoli i placówek edukacyjnych
  1/24

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Zbliżamy się do finału 12. edycji prestiżowego konkursu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2019, którego organizatorami i pomysłodawcami są redakcja Dziennika Łódzkiego i Loża łódzka Business Centre Club. O tytuł Menedżera Roku w trzech kategoriach ubiega się 22 nominowanych biznesmenów


  Menedżer Roku to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów dla przedsiębiorców z terenu województwa łódzkiego. Kandydaci do tytułu Menedżera Roku Regionu Łódzkiego wybierani są w trzech kategoriach: duże firmy, średnie firmy, mikro i małe przedsiębiorstwa. Wybór laureatów odbywa się w trójetapowym procesie, w którym uczestniczy Kolegium Elektorskie składające się z 250 osób - przedsiębiorców, samorządowców, naukowców, polityków, prawników, bankowców, dziennikarzy i przedstawicieli organizatorów. W bieżącej edycji jest jedna nowość: wyboru kandydatów dokonują także czytelnicy Dziennika Łódzkiego i Strefy Biznesu.

  Do konkursu zgłaszani są menedżerowie, którzy nie tylko skutecznie zarządzają firmą, powodując jej wzrost i rozwój, ale zarazem przestrzegają zasad etyki, przepisów prawa i reguł zdrowej konkurencji. Kapituła konkursu, w skład której wchodzą m.in. przedstawiciele organizatorów oraz Marszałek Województwa Łódzkiego, Wojewoda Łódzki, Prezydent Miasta Łodzi oraz Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, dużą wagę przywiązuje również do wrażliwości społecznej nominowanych, przejawiającej się w działalności charytatywnej, wspieraniu lokalnych inicjatyw. Idealny Menedżer Roku powinien być również ceniony przez swój zespół oraz lokalne środowisko biznesowe.

  W latach 2008-2018 odbyło się 11 edycji konkursu. Tytuły Menedżera Roku Regionu Łódzkiego otrzymało 25 biznesmenów, a prestiżową nominację do tytułu uzyskało ponad 100 osób.

  W tym roku do tytułu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego nominowanych zostało po sześciu kandydatów w kategoriach duża i średnia firma oraz 10 w kategorii mikro i małe przedsiębiorstwo.

  Grono partnerów konkursu obecnie obejmuje następujące podmioty: JTI, Veolia, Urząd Miasta Łodzi, Krajową Izbę Doradców Podatkowych Oddział w Łodzi, firmę Rossmann, Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja i Pracownie Florystyczne Kolorowe Łodygi.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Dziennika za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Dziennika za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

  GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

  Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

  Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.