Rodzinny piknik w SP nr 164 [ZDJĘCIA]

  Rodzinny piknik w SP nr 164 [ZDJĘCIA]

  Alicja Zboińska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Rodzinny piknik w SP nr 164 [ZDJĘCIA]
  1/18

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Grzegorz Gałasiński

  Dziedziniec Szkoły Podstawowej nr 164 w Łodzi w sobotę od samego rana wypełnił się uczniami, ich rodzicami, rodzeństwem, a także mieszkańcami pobliskich bloków. Odbywa się u bowiem piknik rodzinny, który został zorganizowany z okazji święta mamy, a także dziecka i taty. Impreza odbywa się po raz drugi.
  - Do udziału zaprosiliśmy m.in. policjantów i strażników miejskich - mówi Małgorzata Dembowska, dyrektorka szkoły. - Strażnicy miejscy znakują rowery, policjanci umożliwiają zobaczenie wnętrza radiowozu, powstało też miasteczko ruchu drogowego, dzięki któremu można poznać przepisy. Najbardziej cieszy, że odwiedzają nas całe rodziny, nawet z dziadkami. Taki był cel zabawy.

  W szkole pojawiła się m.in. pani Ewa, babcia 4,5-rocznego Patryka.

  -Wnuczkowi najbardziej podoba się radiowóz, a także miasteczko ruchu drogowego - mówi babcia. - W domu także staramy się go uczyć przepisów.

  Chłopiec zapewnił nas, ze przez przejście dla pieszych przechodzi trzymając starsza osobę za rękę.

  W szkole odbywa się m.in. zbiórka krwi, która jest organizowana na rzecz chorego Sebastiana, który jednak nie jest uczniem tej szkoły.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo