Rusza wyścig o tytuł Miss Open Hair

  Rusza wyścig o tytuł Miss Open Hair

  Paweł Gołąb

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Piękne dziewczyny z województwa łódzkiego mogą przystąpić do walki o tytuł Miss Open Hair - wielkiego festiwalu fryzjerskiego, organizowanego w Sieradzu, któremu patronuje światowy mistrz grzebienia i nożyczek Antoni "Antoine" Cierplikowski. Impreza i wybory z roku na rok cieszą się coraz większym prestiżem, o czym świadczy chociażby stały udział w imprezie wielu kandydatek z całej Polski i zagranicy. Organizatorzy zapewniają, że to doskonała przepustka do dalszej kariery.
  Obecna miss to Julita Kuriata ze Strzegomia

  Obecna miss to Julita Kuriata ze Strzegomia ©Paweł Gołąb

  - Widać to doskonale, gdy obserwuje się poczynania dziewczyn, które brały udział w poprzednich edycjach wyborów. Udział w imprezie, o czym same nas informują, jest dla nich wielkim doświadczeniem. To nie tylko inne spojrzenie na swój wygląd i sylwetkę. Dziewczyny zdobyte w Sieradzu doświadczenia wykorzystują w późniejszej karierze nie tylko modelki czy fotomodelki, ale także mediach - twierdzi Andrzej Grabowski, dyrektor Agencji Artystyczno-Reklamowej "Punkt", która organizuje wybory od pierwszej ich edycji.

  Tegoroczna impreza organizowana jest po raz piąty. Rekrutacja już się rozpoczęła i potrwa do 23 czerwca. Jest prowadzona przez internet. Kandydatki mogą rejestrować się na stronie missopenhair.eu. Muszą być pannami - ale nie bezdzietnymi, co jest nowinką - w wieku 18 - 25 lat i przejść dwa etapy rekrutacji. Na imprezę będą również zaproszone kandydatki z zagranicy.

  Komisja rekrutacyjna wybierze finalistki do 2 lipca, a już od 12 lipca będzie można głosować na Miss Internautów. Jego uczestniczki przyjadą do Sieradza 14 lipca, aby przez tydzień przygotowywać się do udziału w uroczystej gali.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo