Se-ma-for Film Festival on Tour: wystrzałowy finisz trasy

  Se-ma-for Film Festival on Tour: wystrzałowy finisz trasy

  Łukasz Kaczyński

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  "Vincenta", czyli horror o lekkim zabarwieniu erotycznym

  "Vincenta", czyli horror o lekkim zabarwieniu erotycznym ©Materiały prasowe

  Z Łasku do Zgierza przerzucone zostaną zastępy animatorów kultury łódzkiego studia Se-ma-for Produkcja Filmowa. W czwartek w tamtejszym Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się finałowy akt trwającej od maja akcji, podczas której Se-ma-for Film Festival on Tour odwiedził piętnaście miast województwa.
  "Vincenta", czyli horror o lekkim zabarwieniu erotycznym

  "Vincenta", czyli horror o lekkim zabarwieniu erotycznym ©Materiały prasowe

  Czym jest kultura i gdzie ją spotkasz? - to pytania, przed jakimi staną chętni do udziału w warsztatach filmowych, podczas których zrealizować będzie można własny film w technice poklatkowej o kulturze w najbliższym otoczeniu. Z pomocą animatorów możliwe stanie się także skomponowanie wystawy artefaktów kultury danej miejscowości.

  Warsztaty Se-ma-fora będą zachęcać do aktywnego uczestnictwa w kulturze. Przygotowane przez ich uczestników filmy zostaną profesjonalnie zmontowane, a Se-ma-for powróci z nimi do danej miejscowości w drugim etapie projektu.

  MOK w Zgierzu na cały dzień zmieni się też w kino - wspomniane wyżej pytania będą motywem przewodnim projekcji najciekawszych filmów animowanych z trzech edycji organizowanego w Łodzi Se-ma-for Film Festival. Obejrzeć będzie można bloki filmowe przygotowane specjalnie dla najmłodszych i dla młodzieży. Opracowano także okazjonalny zestaw filmowy "65 lat łódzkiej animacji" oraz wyselekcjonowane pozycje z cyklu "Straszno, śmieszno, duszno"- horrorów i erotyków lalkowych dla starszej publiczności. Początek akcji o godz. 10.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Lukasz Kaczynski zawsze z lesnymi dziadkami lodzkiej kultury!

  Adam (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 8

  Szkoda, ze zapyta, po co w Łodzi pożal-się-boże Muzeum Animacji, skoro jest zdychające Muzeum Kinematografii...

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Festiwal

  Rysiek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 6

  Niech przejadą drogą powiatową Łask - Wodzierady- Lutomiersk- Aleksandrów Ł. i dalej na Żgierz , tu są takie dziury że kultury im się odechce w takim otoczeniu. Swoją drogą może jakiś redaktor się...rozwiń całość

  Niech przejadą drogą powiatową Łask - Wodzierady- Lutomiersk- Aleksandrów Ł. i dalej na Żgierz , tu są takie dziury że kultury im się odechce w takim otoczeniu. Swoją drogą może jakiś redaktor się nią przejedzie i zdjęcia porobi bo to jest temat, który mieszkańców najbardziej boli. Przepraszam festiwalowiczów (bo ich lubię i popieram) ale jak słyszę Łask-Zgierz to zawsze oznacza awaria zawieszenia lub złapana guma.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo