Siatkarki Grot Budowlanych pokonały Legionovię w Sport Arenie w Łodzi. Zdjęcia

Siatkówka. Siatkarki Grot Budowlanych Łódź wczoraj zagrały w Sport Arenie z nieobliczalną Legionovią.

Tym razem w pierwszej szóstce zamiast Julii Szczurowskiej wyszła Anna Lewandowska.
W pierwszym secie trwała wyrównana walka do stanu 21:21. Wówczas skutecznym atakiem popisała się Zuzanna Górecka, a w następnej akcji asem serwisowym ucieszyła kibiców Ana Cleger. Seta zakończyła udanym atakiem Weronika Centka.
Druga partia przebiegała pod dyktando podopiecznych trenera Jakuba Głuszaka. Po okresie dobrej gry łodzianki prowadziły 12:5. Siedmiopunktowa przewaga utrzymywała się do samego końca seta. Łodzianki wygrały tę partię dość gładko 25:18. Monika Fedusio i Ana Cleger zdobyły po 8 punktów. W trzecim secie łodzianki przegrywały 14:17, ale potrafiły odrobić straty (zdobyły 5 punktów z rzędu). Pochwały dla drużyny trenera Jakuba Głuszaka.
Grot Budowlani Łódź – Legionovia 3:0 (25:23, 25:18, 25:20)
Grot Budowlani: Monika Fedusio 13, Anna Lewandowska 7, Ana Cleger 8, Zuzanna Górecka 10, Weronika Centka 8, Martyna Łazowska 2, Justyna Łysiak (L) oraz Julia Szczurowska 3, Paulina Damaske 1. Trener: Jakub Głuszak.