Sprawdź, kto zdobył tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU POLSKI 2020. Głosowanie zakończone

Akcja specjalna OSOBOWOŚĆ ROKU 2020
Udostępnij:

Od połowy kwietnia mieszkańcy każdego województwa oddawali głosy w plebiscycie Osobowość Roku 2020 wybierając laureatów tego tytułu najpierw w miastach i powiatach, a następnie w skali całego regionu. Laureaci zostali wyłonieni w pięciu kategoriach: Kultura, Nauka, Biznes, Działalność społeczna i charytatywna oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Teraz, w ogólnopolskim finale będącym zwieńczeniem plebiscytu, głosami Czytelników zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Polski 2020. Do finału awansowali zwycięzcy w każdej kategorii z każdego województwa, którzy zachowali oczywiście głosy zdobyte od początku plebiscytu.

KLIKNIJ i wybierz kategorię
- zobacz wyniki
ogólnopolskiego finału
Kultura
Nauka
Działalność społeczna
i charytatywna
Polityka, samorządność
i społeczność lokalna
Biznes

________________________

Ogólnopolska gala plebiscytu

Podsumowaniem plebiscytu będzie ogólnopolska gala, która odbędzie się w Warszawie. Na uroczystość zostaną zaproszeni wszyscy finaliści, czyli zwycięzcy w każdej kategorii z każdego województwa. Gala będzie transmitowana w serwisach internetowych dzienników regionalnych Polska Press Grupy.

Podczas gali laureaci ogólnopolskiego finału odbiorą główne nagrody - statuetki Osobowość Roku Polski 2020. Dodatkowe statuetki będą czekać także na zdobywców drugich i trzecich miejsc w ogólnopolskim finale. Wszyscy laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii plebiscytu otrzymają markowe wieczne pióra sygnowane pamiątkowym, grawerowanym napisem.

Podczas ogólnopolskiej gali zostaną uhonorowani także laureaci poprzedniej edycji plebiscytu, czyli laureaci tytułów Osobowość Roku 2019.

- W ubiegłym roku gala nie mogła się odbyć z powodu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa - mówi Katarzyna Niedzwiecka, koordynator plebiscytu Osobowość Roku. - Liczymy, że w tym roku nic nie pokrzyżuje naszych planów i będziemy mogli spotkać się z laureatami dwóch edycji plebiscytu podczas pięknej uroczystości.

Relacja z ogólnopolskiej gali plebiscytu ukaże się we wszystkich dziennikach regionalnych i ich serwisach internetowych, które prowadziły plebiscyt.

Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: agnieszka.grzelka@polskapress.pl

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Sprawdź, kto zdobył tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU POLSKI 2020. Głosowanie zakończone - Polska Times

Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Łódzki