Udawali obcokrajowców i okradli staruszka [PORTRETY...

  Udawali obcokrajowców i okradli staruszka [PORTRETY PAMIĘCIOWE]

  mek, KWP

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Udawali obcokrajowców i okradli staruszka [PORTRETY PAMIĘCIOWE]
  1/3
  przejdź do galerii

  ©policja

  Policjanci poszukują dwójki oszustów – mężczyzny i kobiety - którzy wyłudzili pieniądze od starszego łodzianina.
  Zdarzenie miało miejsce 17 czerwca 2013 r. Oszuści jechali ciemnym samochodem. Zatrzymali się na skrzyżowaniu ul. Dębowej i Brzozowej, gdzie poprosili starszego przechodnia o wskazanie drogi do szpitala im. Jonschera.

  Mężczyzna wsiadł do samochodu, by wskazać im drogę. W czasie jazdy, dwójka opowiedziała łodzianinowi o kłopotach, jakie mają z ubezpieczeniem chorego członka rodziny. Sugerowali, że nie są obywatelami Polski i nazywali się „Madziarami”.

  Starszy łodzianin zaprosił dwójkę do swojego mieszkania. W zamian za saszetkę wypełnioną dolarami i ważnymi dokumentami, pożyczył im złotówki. Gdy dwójka „Madziarów” wyszła, mężczyzna zorientował się, że w saszetce nic nie ma.


  Na podstawie zeznań poszkodowanego, policjantom udało się sporządzić portrety pamięciowe dwójki oszustów.

  Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamosci sprawców proszeni są o kontakt z VIII Komisariatem Policji w Łodzi ul. Wólczańska 250 telefon 42 665 24 47 czynny w godzinach 8.00-16.00 oraz całodobowy 42 665 24 00.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Naiwni

  5 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 7

  A wiele się mówi aby nie wierzyć - i nie zapraszać do mieszkania pierwszych spotykanych na ulicy. Kit można wcisnąć każdemu naiwnemu - jak nie ma rozeznania w prawdzie. Nie wierzcie takim ludziom -...rozwiń całość

  A wiele się mówi aby nie wierzyć - i nie zapraszać do mieszkania pierwszych spotykanych na ulicy. Kit można wcisnąć każdemu naiwnemu - jak nie ma rozeznania w prawdzie. Nie wierzcie takim ludziom - a potem płacz oszukali go.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo