Tomasz Jabłoński
Widzew Łódź Chrobry Głogów na żywo. W niedzielę o godzinie 12.40 piłkarze Widzewa zagrają na własnym stadionie z Chrobrym Głogów. Łodzianie muszą ten mecz wygrać, jeśli wciąż mają aspiracje do walki o ekstraklasę. Widzew Chrobry online. Wynik Widzewa na żywo - zapraszamy na relację!

Widzew Chrobry na żywo

Wynik meczu Widzew Chrobry 1:0

Wymęczone zwycięstwo Widzewa. Po bardzo słabym meczu Marcin Robak golem z karnego uratował Widzew przed trzęsieniem ziemi i zwolnieniem trenera. O tym meczu trzeba jak najszybciej zapomnieć, bo takiej gry nie da się oglądać. Wierzymy, że w następnych spotkaniach będzie lepiej
Koniec meczu
90+4 min. Wrąbel piąstkuje piłkę, chwilę później łapie
90+3 min. Chrobry wyrwał się z oblężenia, ale Wrąbel będzie wybijał piłkę spod własnej bramki
90+2 min. Widzewiacy utrzymują piłkę w narożniku
90+1 min. Aut dla Widzewa przy chorągiewce na połowie Chrobrego
90 min. Sędzia przedłużył mecz o 4 minuty
89 min. Hanousek wchodzi za Kitę
89 min. Gach faulowany.
88 min. Tanżyna wybija piłkę spod bramki Widzewa
84 min. Tanżyna nie sięgnął piłki dośrodkowanej przez Kosakiewicza
82 min. Wrąbel łapie piłkę dośrodkowaną przez Bryłę
81 min. Ameyaw przyjął prawą, lewą uderzył, ale w środek bramki
80 min. Banaszewski i Kolenc schodzą z boiska. Weszli Kowalczyk i Machaj. Kartka żółta dla Bryły
77 min. GOL DLA WIDZEWA. Marcin Robak pewnym egzekutorem karnego, choć Leszczyński wyczuł intencje strzelca
Po główce Nowaka piłkę ręką zagrał Mandrysz
77 min. Karny dla Widzewa
76 min. Dziąbek schodzi, jego miejsce zajmuje Niski
74 min. Nieudaną przewrotkę wykonał Ameyaw
73 min. Dobra akcja Widzewa, Kita prostopadle do Ameyawa, uprzedzony widzewiak przez obrońcę Chrobrego
72 min. Tanżyna zastępuje Grudniewskiego
70 min. Szkoda, że Kosakiewicz bał się strzelać z pola karnego
69 min. Kolejna wrzutka Kosakiewicza, nikt nie zamknął podania
68 min. Możdżeń złym podaniem wyrzucił piłkę poza boisko
67 min. Kosakieiwcz źle dośrodkował z prawej
62 min. Robak chciał strzelić gola prawie z zerowego kąta, kropnął ponad bramką, choć mógł podawać
61 min. Michalski zatrzymany na prawym skrzydle
58 min. Trzy zmiany w Widzewie: Robak za Tomczyka, Możdżeń za Muchę i Michalski za Kuna
57 min. Groźnie pod bramką gości, Ameyaw uprzedzony w ostatniej chwili
56 min. Zmiana w Chrobrym. Były ełkaesiak Bryła za Piotrowskiego
53 min. Banaszewski z wolnego w mur widzewiaków
52 min. Spóźniony Grudniewski sfaulował rywala i ujrzał żółtą kartkę
51 min. Groźna akcja Chrobrego, strzelał Kolenc, piłkę zablokowali obrońcy Widzewa
50 min. Leszczyński łapie piłkę dośrodkowaną z prawej strony
48 min. Widzew powinien podziękować sędziemu, bo ten przerwał kontrę Chrobrego
47 min. Złe dośrodkowanie Kosakiewicza
46 min. Obie drużyny bez zmian
46 min. Początek drugiej połowy
Trzeba mieć wiele cierpliwości, by oglądać ten antyfutbol. Czy gra w drugiej połowie się odmieni? Jeśli nie, trzęsienie ziemi w Widzewie gwarantowane.
45 min. Koniec pierwszej połowy
45 min. Grudniewski strzelał głową na bramkę gości i był to pierwszy i jedyny strzał celny Widzewa. Leszczyński złapał piłkę uderzoną w środek bramki
45 min. Dobra akcja, ale Kosakiewicz dośrodkował niczym junior, który dopiero uczy się grać, za mocno i niecelnie
44 min. Nerwowo na widzewskiej ławce rezerwowych, żółta kartka dla kierownika Marcina Pipczyńskiego
42 min. Kitę zatrzymał Praznovsky
41 min. Niezła wrzutka Kosakiewicza, Praznovsky uprzedza Tomczyka
37 min. Znów korner dla Widzewa. Zamieszanie w polu karnym, faulował Nowak
33 min. Nie było żadnego zagrożenia bramki Chrobrego, choć Widzew miał trzy rogi
30 min. Róg dla Widzewa i kolejny. I jeszcze jeden.
27 min. Róg dla Chrobrego, strzał głową pięć metrów od bramki
25 min. Tomczyk piętą podawał w polu karnym, goście przejęli piłkę
22 min. Akcje przerywane są po dwóch, trzech podaniach
20 min. Z boiska wieje nudą
17 min. Po dobrej akcji Kity, Gach dośrodkował w stylu rugbistów Budowlanych pięć metrów nad bramką
15 min. Gra toczy się w środku pola, brakuje sytuacji podbramkowych
12 min. Kosakiewicz nie przechwycił podania Muchy
10 min. - Nieudana akcja Kuna
5 min. Ameyaw zagrał ręką w polu karnym Chrobrego
4 min. Tomczyk na spalonym po dobrej akcji Kity
3 min. Dośrodkowanie Kosakiewicza przechwytuje brankarz Chrobrego
2 min. Kita uderzał na bramkę rywali - niecelnie
2 min. Ameyaw wrzucał piłkę w pole karne bramkarz gości łapie
1 min. Widzew zaczyna.

12.39. Z głośników płynie Taniec Eleny

12.38. Widzew zagra w czerwonych strojach, Chrobry - w białych koszulkach i czarnych spodenkach

12.36. - Liczę na kolejne dobre mecze nowych zawodników, jak Rafał Leszczyński i Dominik Dziąbek - mówił trener Chrobrego Ivan Djordjević.

12.35. - Dzisiaj musimy zdobyć trzy punkty. Drużyna jest bardzo zmotywowana - mówił trener Enkeleid Dobi. - Nie zmieniłem składu po Odrze, bo graliśmy dobrze w Opolu, ale nie mieliśmy szczęścia. Mecz z Chrobrym będzie dla nas okazją do rehabilitacji.

12.30. Ten mecz na pewno zdecyduje o przyszłości trenera Enkeleida Dobiego. Jeśli Widzew wygra, Albańczyk zyska lekki komfort pracy. W przypadku porażki, stołek szkoleniowca zacznie się mocno kiwać. Kto go zastąpi? Klub niby dementuje wieści o Jacku Magierze, nie zabrał głosu w sprawie Macieja Bartoszka

12.25. Muszą uważać Łukasz Kosakiewicz, Dominik Kun, Mateusz Michalski i Mateusz Możdżeń, bo mają po trzy żółte kartki i każda następna wyeliminuje ich z następnego meczu. W następną niedzielę 21 marca o 12.40 Widzew zagra ze Stomilem w Olsztynie, który w sobotę przegrał u siebie z ŁKS 0:2.

12.20. Widzew w tym roku wygrał z Koroną 2:0, zremisował z Radomiakiem 1:1, ŁKS 2:2 i Odrą 0:0. Zdobył 6 punktów w 4 meczach, choć przecież zdobycie 12 było możliwe. Gdyby Widzew osiągnął taki dorobek, zajmowałby dziś miejsce 7-8, a nie 11.

12.10. Widzew gra słabo, w bólach zdobywa punkty, ale nadal zachował duże szanse gry w barażach. W przypadku wygranej nad Chrobrym Widzew będzie miał tylko cztery punkty straty do Arki, która jest na szóstym miejscu w tabeli.

12.00. Mecz Widzewa z Chrobrym poprowadzi niespełna 30-letni sędzia z Białegostoku Łukasz Kuźma. Już jako 25-latek, bo 24 września 2016 roku gwizdał mecz Huragan Wołomin - Widzew 0:4. W kwietniu 2017 roku prowadził mecz Ursus - Widzew 1:1. 9 czerwca 2018 roku Łukasz Kuźma gwizdał w meczu Widzew - Lechia (0:0), po którym denerwował się Franz Smuda. W lipcu 2018 roku był rozjemcą w meczu Widzew - Olimpia Elbląg (1:0), a w marcu 2020: Łęczna - Widzew (1:2). Widzew nie przegrał nigdy meczu, gdy sędzią był Łukasz Kuźma, ale dziś trzeba wygrać.

11.55. Trener Enkeleid Dobi nie dokonał żadnej zmiany w stosunku do jedenastki wyjściowej Widzewa na mecz z Odrą.
Chrobry z trzema zmianami w składzie w porównaniu do poprzedniego meczu z Radomiakiem (2:1). Nie gra Tomasz Cywka, którego zastępuje Jaka Kolenc, nie gra Michał Ilków Gołąb - gra Mikołaj Lebedyński, nie ma Damiana Kowalczyka - gra Oliver Praznovsky.

11.45. Oto składy w jakich wystąpią oba zespoły
Widzew Łódź: Jakub Wrąbel (44) - Łukasz Kosakiewicz (23), Michał Grudniewski (2), Krystian Nowak (15), Kacper Gach (20), Michael Ameyaw (29, M), Patryk Mucha (19), Bartłomiej Poczobut (16, K), Dominik Kun (22), Przemysław Kita (93), Paweł Tomczyk (8).

Chrobry Głogów: Rafał Leszczyński (1) - Mavroudis Bougaidis (5), Jaka Kolenc (8), Maksymilian Banaszewski (10), Mikołaj Lebedyński (11), Robert Mandrysz (16), Marcel Ziemann (19), Dominik Dziąbek (23, M), Oliver Praznovsky (K), Przemysław Stolc (32), Damian Piotrowski (87).

Rezerwowi Widzewa: Vjačeslavs Kudrjavcevs (98), Filip Becht (3, M), Mateusz Michalski (7), Marcin Robak (9), Marek Hanousek (25), Daniel Tanżyna (27), Mateusz Możdżeń (30), Karol Czubak (68, M), Piotr Samiec-Talar (97, M).

Rezerwowi Chrobrego: Bartosz Szafer (85), Michał Michalec (3), Patryk Bryła (7), Jakub Michalczyk (14), Michał Ilków Gołąb (18), Nikodem Niski (36), Dominik Piłka (77), Mateusz Machaj (89), Damian Kowalczyk (99).

Kibice Widzewa mają już dość zapewnień trenera, że drużyna gra nieźle, że widać postęp, że brakuje tylko przysłowiowej kropki nad "i". Fatalna druga połowa z ŁKS-em i słaby mecz z bardzo przeciętną Odrą Opole napełniają czarę goryczy, która w przypadku kolejnego braku zwycięstwa, zapewne się przeleje. Widzew jeśli wciąż jeszcze poważnie myśli o grze o ekstraklasę, musi zacząć wygrywać. Ciułanie po jednym punkcie nic nie daje, a na tle konkurentów gra łodzian też nie wygląda specjalnie imponująco.

Dlatego w meczu z Chrobrym trzeba zagrać na 120 procent. Trzeba wyjść i wygrać. Trzeba wybiegać i wywalczyć te 3 punkty. Trzeba po prostu pokazać widzewski charakter!