tj
Widzew wygrał dziś z Victorią Sulejówek 2:0
Widzew wygrał dziś z Victorią Sulejówek 2:0 Krzysztof Szymczak
Dziś Widzew grał z Victorią Sulejówek. Łodzianie potwierdzili swoje aspiracje do gry w wyższej klasie rozgrywek. Widzew pewnie pokonał Victorię 2:0 i wskoczył na fotel lidera. Brawo!

Widzew Victoria Sulejówek na żywo

Wynik meczu WIDZEW vs VICTORIA 2:0
Koniec meczu.
93' Brawa na stojąco dla Roberta Demjana - zmiana w Widzewie. Stanek na boisku.
90' Sędzia dolicza 3 minuty.

88'
Rzut wolny dla piłkarzy Victorii... i rzut rożny dla gości.
84' Teraz Mąka z rzutu wolnego. Dobry strzał, mocny, celny, ale bramkarz na posterunku.

80'
Na boisku melduje się Daniel Mąka.
76' Dobra akcja Demjana, odebrał piłkę popędził na bramkę, ale obrońcy byli szybsi.

Na meczu Widzewa 17080 kibiców!

68' Nie ma zmiany wyniku. Sporo walki, Widzew kontroluje mecz.
Zmiana w Widzewie. Michał Miler za Mateusza Michalskiego
61' Wolański!!! broni strzał głową i ratuje Widzew przed utratą gola.
Kazimierowicz dośrodkował jak rasowy skrzydłowy, silnie i w pełnym biegu. Zuziak uderzył i piłka wpadła do siatki.
54' GOOOOLLLLLLLLLLL ZUZIAK! Piękna wrzutka w pole karne i świetny strzał głową. WIDZEW prowadzi 2:0
50' Była szansa dla Widzewa. Demjan strzelił z kilku metrów, ale piłka została zablokowana.
48' Rzut wolny dla Widzewa. Nic z tego nie wyszło. Fatalne dośrodkowanie.
46' Zmiana w Widzewie. Schodzi Pieńkowski, wchodzi Falon. Gramy!
Decyzją władz Łodzi, stadion przy al. Piłsudskiego będzie się nazywał stadionem Widzewa a nie stadionem miejskim, jak było do tej pory.
46' Koniec pierwszej połowy. Widzew prowadzi 1:0, ale o grze łodzian nie można powiedzieć, by spełniała oczekiwania kibiców.

WIDZEW VICTORIA NA ŻYWO

Minuta doliczona do pierwszej połowy meczu.
44'Widzew miał teraz okazję po akcji Michalskiego, ale obrońcy zablokowali próbę strzału Widzewiaka.
42' Przez 2 minuty kotłowało się pod bramką Patryka Wolańskiego...
40' Groźnie było teraz pod bramką Widzewa. Brakuje pewności obrońcom.
38' Wynik bez zmian. Gra też - po strzelonej bramce piłkarze Widzewa nie przeprowadzili żadnej groźnej akcji.
36' Niewiele dzieje się w ofensywie łodzian. Kibice domagają się kolejnej bramki.
32' Teraz inicjatywa po stronie gości. Widzew się broni. Pierwsze głośne gwizdy na trybunach.
29'Trochę statycznie teraz Widzewiacy. Mało ruchu w rejonie pola karnego gości.
25'Znów nieporozumienie pomiędzy Wolańskim i obrońcami - na szczęście piłkarz Victorii na pozycji spalonej.
22' Bardzo groźnie pod bramką łodzian. Teraz niewiele brakowało, by padł gol wyrównujący.
Demjan ładnym strzałem głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, pokonuje bramkarza Victorii.
16' GOOOLLLLLLLLLLL ROBERT DEMJAN!!!
14' Dobra akcja łodzian, świetny drybling w polu karnym, ale Zuziak zatrzymany w ostatniej chwili.
13' Victoria nie zamierza się bronić. Goście w ataku.
Pierwsze 10 minut za nami. Widzew próbuje atakować, ale piłkarze Victorii dobrze się bronią.
7' Znów róg dla Widzewa... fatalnie uderzona piłka.
6' Bardzo dobry strzał i bramkarz wybija piłkę na rzut rożny. Ale z "rogu" nic nie wyszło. Victoria od bramki.
5' Rzut wolny dla Widzewa ok. 30 metr od od bramki...
3' Wynik meczu 0:0 sporo walki w środku boiska.

19.10 Zaczynamy! "Naprzód piłkarze dzisiaj ambicja..." G lo sny doping od pierwszego gwizdka
19.05 Piłkarze za chwilę wyjdą na murawę.
18.50 Dziś na meczu Widzewa z Victorią spodziewany jest komplet publiczności.
18.40 Piłkarze już na rozgrzewce.
18.20 Stadion Widzewa powoli zapełnia się kibicami.

Składy obu drużyn
Victoria Sulejówek: 1. D. Pusek 5. N. Jędrzejczyk 8. W. Lach 10. W. Wocial 14. K. Roszak - Kasza 11. E. Angyziak 23. S. Pindor 27. R. Goluch 30. B. Bobrowski 33. W. Gorczyca 86. S. Odunka

Widzew Łódź: 21. P. Wolański 4. M. Kazimierowicz 7. M. Michalski 14. D. Kristo 17. M. Pieńkowski 19. M. Zuziak 23. R. Demjan 28. M. Kozłowski 35. M. Pigiel 93. D. Kostkowski 95. S. Zieleniecki

Materiał oryginalny: Widzew Victoria Sulejówek [NA ŻYWO]. Wynik meczu Widzew vs Victoria na żywo. Zapraszamy do naszej relacji WIDZEW VICTORIA NA ŻYWO - Express Ilustrowany