Włókniarz Moszczenica - ŁKS Łódź 1:3 [ZDJĘCIA]

mek
ŁKS pokonał na wyjeździe Włókniarza Moszczenicę, 1:3
ŁKS pokonał na wyjeździe Włókniarza Moszczenicę, 1:3 Krzysztof Szymczak
Łódzki Klub Sportowy zwyciężył w swoim ostatnim meczu kontrolnym przed rozpoczęciem rozgrywek IV ligi. Podopieczni Wojciecha Robaszka wygrali w sobotę na wyjeździe w Włókniarzem Moszczenica 1:3.

Jako pierwszy, na listę strzelców wpisał się Olaf Okoński z ŁKS, zdobywając po stałym bramkę w 28 minucie. Na kolejne bramki trzeba było czekać do drugiej połowy.

W 58 minucie, po stałym fragmencie gry, wynik wyrównał Marcin Staniaszek z Włókniarza. Dopiero pod koniec drugiej połowy łodzianie ostatecznie zapewnili sobie prowadzenie. W 81 minucie, bramkę Włókniarzowi strzelił Adam Patora, który na początku drugiej połowy zastąpił Olafa Okońskiego. Dwie minuty później ten sam zawodnik zdobył kolejnego gola, zamykając tym samym wynik spotkania.

Skład ŁKS: Kamil Woźniak – Piotr Słyścio, Marcin Zimoń, Szymon Salski, Michał Białek – Radosław Jurkowski, Wiktor Żytek, Dawid Sarafiński (75' Rafał Jankiewicz), Aleksander Ślęzak, Adrian Kasztelan – Olaf Okoński (46' Adam Patora).
Bramki: Marcin Staniaszek (58') – Olaf Okoński (28'), Adam Patora (81', 83').