#WspieramyLokalnyBiznes - edukacja - te firmy działają online i zdalnie w łódzkim

Newsroom 360
Newsroom 360
Jak lokalny biznes w łódzkim może poradzić sobie w czasach kryzysu?
Jak lokalny biznes w łódzkim może poradzić sobie w czasach kryzysu? PixaBay License
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z łódzkiego, w branży „edukacja”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w łódzkim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „edukacja”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

EDUKACJA - nauczanie zdalne, platformy, kursy, szkoły językowe etc.) oraz szkolenia, kursy, doradztwo (w tym webinaria i e-learningi)

Łódź

Polonus Łódzka Szkoła Języka Polskiego dla Cudzoziemców

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców


Time4Mobi

Marketing i sprzedaż online. Narzędzia Google, analityka, pozyskiwanie klientów. Aktywna sprzedaż online produktów i usług. Efektywne wykorzystanie socia media w biznesie (Facebook, LinkedIn, YouTube). Szkolenia online, webinary, konsultacje online.


Psycholog dziecięcy online Igor Wiśniewski

Psycholog dziecięcy online, konsultacje, terapia, poradnictwo rodzicielskie/wychowawcze, rodzicielstwo bliskości


Most Consulting Iwona Traliszewska

szkolenia, coaching, doradztwo biznesowe (także on-line)


Agaba Centrum Językowe

Autorskie kursy języka angielskiego. Zajęcia online. Język specjalistyczny jak Business, HR, Marketing czy Medical. Przygotowujemy do egzaminu oraz do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim. Pomagamy też przygotować dokumenty jak CV czy resume.


Mentor Anna Gielec

Tłumaczenia wszelkiego rodzaju, we wszystkich językach


Ewelina Rosłonek diagnoza terapia szkolenia

Konsulracje diagnozy i iterapie neurorizwojowe. Szkolenia dla nauczucieli i terapeutow itp


BRITISH CENTRE

Szkoła języków obcych, centrum egzaminacyjne autoryzowane przez Cambridge Assessment English oraz firma szkoleniowa oferująca szkolenia, coaching i doradztwo


Usługi logopedyczne Joanna Czyżewska

Pracuję z dziećmi oraz dorosłymi z szeroko pojętymi zaburzeniami mowy. Moi pacjenci to dzieci ze spektrum autyzmu, z dysleksją lub zagrożone dysleksją, z opóźnionym rozwojem mowy, wadami wymowy, niedosłuchem. Pracuję również z pacjentami dorosłymi po udarach, z chorobami neurodegeneracyjnymi, z afazją, z dyzartią oraz problemami artykulacyjnymi.


Piotrków Trybunalski

Szkoła Języków Obcych MILENA

W związku z trudnym okresem jakim jest epidemia koronawirusa oferujemy zajęcia online, nauczanie zdalne lub pomoc w nauce z języka angielskiego oraz niemieckiego.


Studio Języka Angielskiego

Korepetycje, nauczanie indywidualne, tłumaczenia (w tym online).


Język angielski - English Language for Professionals Anna Górecka

Specjalizujemy się w języku angielskim dla wymagających. Szkolenia obecnie są prowadzone całkowicie w sposób zdalny w oparciu o multimedialną platformę telekonferencyjną umożliwiającą prowadzenie zajęć w czasie rzeczywistym. Zajęcia są przygotowane pod konkretny poziom naszego słuchacza i prowadzone przez doświadczonego lektora. Zapraszamy na naszą stronę oraz youtube.


Tomaszów Mazowiecki

GLOBAL Centrum Językowe

Prowadzimy kursy językowe ONLINE na różnych poziomach zaawansowania dla dzieci młodzieży i dorosłych. Zatrudniamy świetnych lektorów, którzy skutecznie potrafią zachęcić do nauki języków obcych. Prowadzimy zajęcia indywidualne, w mini grupach oraz grupowe od 4-10 osób. Nasi kursanci cenią nasz profesjonalizm i solidne podejście do realizacji kursów.


Bełchatów

TDF Danuta Strzelecka

Bezpłatna analiza polis ubezpieczeniowych


Łódź/Pabianice

Agaba Centrum Językowe

Prowadzę indywidualne kursy języka angielskiego online. General English, HR, Marketing i Business English. Stawiam na komunikację i rozbudowę zasobu słownictwa. Pomogę przygotować się do egzaminu lub rozmowy kwalifikacyjnej. To czas na rozwój i inwestycję w siebie.


Dobroń

Think BIG Szkoła Językowa z Native Speakerem

Zajęcia on-line prowadzone przez Native Speakera


Zobacz inne branże w regionie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wojna na Ukrainie to wyzwanie dla całej branży IT, opinia eksperta

Wideo

Przejdź na stronę główną Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie