WSZYSTKO O NIERUCHOMOŚCIACH W ŁODZI – ZBLIŻA SIĘ PROPERTY FORUM REGIONY ŁÓDŹ

Andrzej Gębarowski
Andrzej Gębarowski
Poprzednie edycje Property Forum Regiony cieszyły się dużym zainteresowaniem
Poprzednie edycje Property Forum Regiony cieszyły się dużym zainteresowaniem
Po 2 latach nieobecności wywołanej pandemią, 6 grudnia powraca do Łodzi Property Forum Regiony – spotkanie szefów spółek deweloperskich, inwestorów oraz władz samorządowych.

Jak przygotować biznes na nowe wyzwania geopolityczne i gospodarcze? Rosnące koszty i chaos legislacyjny – jak w tych warunkach wspólnymi siłami tworzyć w Łodzi ośrodek biznesowy konkurujący z najlepszymi lokalizacjami w Europie? Jaki wpływ na branżę ma wojna w Ukrainie i pandemia? Co zrobić, by Łódź była miastem „fajnym” do życia? Warto sobie odpowiedzieć na te nurtujące środowisko pytania, a forum z pewnością będzie do tego doskonałą okazją.
Podczas dyskusji z ekspertami, liderami rynku i przedstawicielami władz, podjęte zostaną tematy nie tylko z zakresu biznesowej transformacji, ale również z obszaru inwestycji, których potrzebują mieszkańcy Łodzi. Uczestnicy będą także dyskutować o tym, jakie są dobre praktyki i inwestycje z zakresu ESG (Environmental, Social, Governance – przyp. red.) oraz z jakim potencjałem inwestycyjnym miasta mamy obecnie do czynienia.
Property Forum Łódź 2022 odbędzie się 6 grudnia 2022 r., w Andel’s by Vienna House Łódź. Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP, wydawca portali propertynews.pl i propertydesign.pl.
– W trudnym momencie dla gospodarki, w dobie wyzwań, jakie stoją przed władzami samorządowymi, w dobie rosnących kosztów wpływających na rentowność biznesu i atrakcyjność inwestycyjną miast i regionów – potrzeba spotkań władz samorządowych i inwestorów jest naprawdę ogromna. Dlatego wracamy do Łodzi, jednej z najważniejszych lokalizacji dla nieruchomościowego biznesu w Polsce, z organizacją Property Forum – wyjaśnia Małgorzata Burzec-Lewandowska, redaktor naczelna portalu PropertyDesign.pl.
– To, jak wyglądać będzie przyszłość Łodzi, w znacznym stopniu zależy od dobrej współpracy na linii miasto – inwestor. Korzyści płynące z biznesowej transformacji miasta widać na każdym kroku. Podczas Property Forum w Łodzi będziemy dyskutować o tym, jak – mimo przeciwności – stworzyć w Łodzi ośrodek biznesowy konkurujący z najlepszymi w Europie – dodaje Robert Posytek, redaktor naczelny portalu Property- News.pl.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym „Dziennika Łódzkiego” i honorowym patronatem Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki