Wybory samorządowe 2018. Apel do prezydent Zdanowskiej: "Hanno, odejdź. Nie podpalaj Łodzi dla swojego widzimisię"

  • Dziennik Łódzki

Marcin Darda

Wojciech Bednarek, niegdyś członek łódzkiej PO, w 2012 r. inicjator niedoszłego do skutku referendum o odwołanie prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej (PO), apeluje do niej, by "odeszła". Poniżej treść apelu.
Wiosna 2012 r. Akcja zbierania podpisów pod referendum w sprawie odwołania prezydent Łodzi <strong>Hanny Zdanowskiej</strong>. Referendum do skutku nie doszło.

"Hanno,
Odejdź jak przystało na człowieka honoru i odpowiedzialnego samorządowca. Jesteś uznana prawomocnym wyrokiem sądu za oszusta i tym samym nie masz prawa do zajmowania stanowiska prezydenta naszego miasta. Nie "podpalaj" Łodzi dla swojego "widzimisię" i nie powtarzaj sytuacji z 2012 roku, kiedy to zagrożona referendum, "ograłaś" społeczność łódzką tzw radą mieszkańców.
Daj szansę łodzianom egzystować bez siebie i bez tego, co czyniłaś wcześniej i w ostatnim czasie.
Z poważaniem
Wojciech Bednarek "

Zobacz też:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

16.10.2018, 14:25

Tak się składa, że zapis uniemożliwiający objęcie Zdanowskiej urzędu prezydenta miasta w charakterze pracownika samorządowego do stosownej ustawy wprowadziło PO.

16.10.2018, 11:02

Najpierw myślałem, że to Bednarek od Skody ale okazuje się, że nie.

15.10.2018, 20:57

21 października wyraźmy swój podziw i wdzięczność.

Wystarczy ruszyć litery cztery i skorzystać ze swojego czynnego prawa wyborczego.

I zagłosować na KOGOKOLWIEK tylko NIE na pomazańców i farbowańców z nadania partyjnego.

Wyraźmy wdzięczność ekipom zarządzającym naszym miastem przez lata, MASOWYM głosowaniem.

Polakami nie muszą rządzić "starsi i mądrzejsi" partyjniacy.

Polacy MOGĄ i POWINNI rządzić się sami !!!

15.10.2018, 15:50

TYLKO DARMOWA KOMUNIKACJA MIEJSKA !

14.10.2018, 14:14

PRAWO?
Które ustala Ziobro?
I jego sędziowie
Skandal

14.10.2018, 00:06

A prawo Wam ten palec obetnie. A żeby całej sprawie dodać "pieprzyku", chodzi tutauj o prawo (a w konkretnie nowelizację ustawy samorządzowej) uchwalone przez PO.

14.10.2018, 00:01

Aha, czyli praworządność jest już passe. Teraz to po prostu nasze ma być na wierzchu? Tak przy okazji, jeśli Zdanowska wygra wybory, to jak się do niej zwracać, Pani Prezydent Oszust, czy może bardziej Pani Prezydent Kłamca?

13.10.2018, 23:58

Może i Zdanowska jest wyborem mniejszego zła, tylko jak to mniejsze zło będzie pełniło swoje obowiązki, skoro nie może być pracownikiem samorządowym? Rozumiem, że może pełnić tę np. społecznie, ale to rodzi kolejne komplikacje, np. z dostępem do różnego rodzaju dokumentów, niezbędnych do pełnienia funkcji prezydenta miasta.

13.10.2018, 20:39

Jesteście kochani. Wiem, że mogę na Was liczyć. Nawet jak pójdę do pierdla, to na mnie zagłosujecie. Będę mogła jeszcze kilka kamienic zajumać i zadłużyć was na pięć pokoleń. Wasza (for ever young) Hania :)

13.10.2018, 13:51

Za tydzień pisowi pokażemy środkowy palec.

13.10.2018, 13:47

Kazdy glos na Zdanowska to glos podwazajacy praworzadnosc w Polsce to glos na politycznych awantrunikow, ktorzy chca wladzy nie zgodnie z prawem tylko klamstwem, obluda i oszustwem.

Jeszcze raz: Zdanowska jako prawomocnie skazana oszustka nie moze objac stanowiska.

13.10.2018, 11:58

Witam,
Oszustka finansowa w roli prezydenta Łodzi? Gratulacje dla łodzian!
Pozdrawiam Lemingów
oraz UBywateli spod znaku sierpa i młota

13.10.2018, 10:55

I oto mamy sytuację, w której skazana prawomocnym wyrokiem sądu z oskarżenia publicznego de facto oszustka reprezentująca PO wbrew statutowi PO (prawomocnie skazani nie mogą być członkami PO), w przypadku wygranej w wyborach może mieć problem ze skutecznym sprawowaniem swojego urzędu, ze względu na bzdurny zapis umieszczony w ustawie samorządowej przez jej kolegów z PO.
Brawo, szczere gratulacje, to naprawdę rzadkie osiągnięcie.

13.10.2018, 09:32

to cię urodziła.

13.10.2018, 09:29

Jak zobaczyłem w tv tę manipulację PiSu, kiedy na jakichś obdrapanych ulicach zapytali jakichś uboższych mieszkańców o Łódź, a ci że nie mają wody, etc. to taką prostacką manipulacją niech sobie urabiają warszawiaków, bo my w Łodzi nie jesteśmy upośledzeni. PiS - wypad z baru.

13.10.2018, 08:58

musi bo Budzie inaczej nie wyjdzie.

13.10.2018, 08:43

O wprowadzeniu stanu wojennego. Przestań chłopie p.... bzdury

13.10.2018, 08:35

Przestańcie publikować bzdury i robić reklamę temu świrowi. Odejdzie Zdanowska i kogo wybierzecie? Przecież ci kandydaci to zbieranina dyletantów, bez minimum pojęcia o zarządzaniu miastem, jego budżetem. Zdanowska nie jest prezydentem na miarę ambicji łodzian, to fakt. Ale wiele zrobiła. Ci jej kontrkandydaci, mogą to tylko zepsuć. Zdanowska jest naprawdę wyborem mniejszego zła.

13.10.2018, 08:00

Honor... Dość mam patrzenia na zakłamane zdradzieckie mordy PiCu!!
Hanna Zdanowska to najlepszy prezydent dla Łodzi. Wasze manipulacje możecie stosować na swoim "głupim" elektoracie

13.10.2018, 07:50

PISdo

13.10.2018, 07:19

Obiektywne Kropa był lepszy
Po drugie nie miał wyroku

13.10.2018, 07:00

Bo polityka unijna zakładała fundusze unijne 5 latki,okresowe, jak Kropa juz był u schyłku i szykować na niego referendum, to miał to w d..... za jego czasów nie uruchomiono takiego wsparcia z UE zaczynało się dopiero to rozwijac

13.10.2018, 05:54

ubiegal o fotel prezydenta miasta ludzi chorych na kile mozgowa

13.10.2018, 04:11

hanka miej HONOR i odejdz !!! daj szanse innym moze mlodszym!

13.10.2018, 00:18

Wybór jest prosty.