Wygrana RKS Radomsko z Włókniarzem Zelów. Już do przerwy było 2:0. ZDJĘCIA

Jacek Drożdż
RKS Radomsko (żółte stroje) pewnie wygrał z Włókniarzem Zelów
RKS Radomsko (żółte stroje) pewnie wygrał z Włókniarzem Zelów Jacek Drożdż
RKS Radomsko pewnie wygrał w IV lidze z Włókniarzem Zelów 4:1

W sobotę, 8 marca, RKS Radomsko podejmował na stadionie przy ul. Brzeźnickiej Włókniarza Zelów. Podopieczni trenera Rafała Ściebury pewnie wygrali 4:1.

Już po pierwszej połowie RKS Radomsko prowadził 2:0. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się w 12 minucie Bartosz Machaj. Na 2:0 w 38 minucie podwyższył Juliusz Molis.

W 71 minucie piłkarze Włókniarza Zelów strzelili kontaktowego gola, ale niepełna pięć minut później było już 3:1 po uderzeniu Juliusza Molisa.

Bramkę, która ustaliła wynik meczu zdobył w 82 minucie Krystian Kolasa.

Kolejnym przeciwnikiem RKS Radomsko będzie Zryw Wygoda. Mecz odbędzie się na wyjeździe w sobotę, 15 kwietnia, o godz. 16.