Wyniki wyborów samorządowych 2018 do Sejmiku Województwa Łódzkiego [WYNIKI PKW]

Redakcja
Paweł Łacheta/archiwum Dziennika Łódzkiego
Udostępnij:
W niedzielę, 21 października, o godz. 21 zakończyło się głosowanie w wyborach samorządowych 2018, jednak dopiero w środę, 24.10, poznaliśmy oficjalne wyniki PKW. Sprawdź, jak rozłożyły się głosy!

WYNIKI WYBORÓW DO SEJMIKU WOJEWÓDZKIEGO - OFICJALNE WYNIKI PKW

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych

  • KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE głosy: 136 743, mandatów: 4, procent głosów: 13.06%
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKAgłosy: 297 245, mandatów: 12, procent głosów: 28.39%
  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ głosy: 365 241, mandatów: 17, procent głosów: 34.88%

Okręg 1
Łódź

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Grzegorz Piotr Majewski głosów: 6 566, proc.: 2.22%, mandat: Nie
  • 2 Piotr Marcin Bors 5 407, 1.83%, Nie
  • 3 Beata Katarzyna Świderska 2 330, 0.79%, Nie
  • 4 Lech Mirosław Leszczyński 738, 0.25%, Nie
  • 5 Monika Maria Sawicka-Kacprzak 1 289, 0.44%, Nie
  • 6 Jacek Dariusz Błoch 955, 0.32%, Nie
  • 7 Wioleta Kamila Pawlik - Nowacka 924, 0.31%, Nie
  • 8 Marek Błaszczyk 764, 0.26%, Nie
  • 9 Alina Wnuk 832, 0.28%, Nie
  • 10 Piotr Pieróg 890, 0.30%, Nie
  • 11 Mieczysław Teodorczyk 2 781, 0.94%, Nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Piotr Adamczyk 37 856, 12.82%, Tak
  • 2 Włodzimierz Fisiak 7 385, 2.50%, Tak
  • 3 Krzysztof Jan Gębski 1 699, 0.58%, Nie
  • 4 Łukasz Magin 6 312, 2.14%, Nie
  • 5 Halina Barbara Rosiak 8 677, 2.94%, Tak
  • 6 Michał Tomasz Król 6 192, 2.10%, Nie
  • 7 Krzysztof Jerzy Lik 737, 0.25%, Nie
  • 8 Jolanta Ewa Bobras-Pająk 878, 0.30%, Nie
  • 9 Jolanta Barbara Cała 1 122, 0.38%, Nie
  • 10 Anna Franciszka Zbidi 501, 0.17%, Nie
  • 11 Paulina Marianna Kardas 2 198, 0.74%, Nie

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Paweł Kazimierz Bliźniuk 48 077, 16.29%, Tak
  • 2 Paweł Feliks Drążczyk 4 418, 1.50%, Nie
  • 3 Joanna Katarzyna Skrzydlewska 56 836, 19.25%, Tak
  • 4 Marcin Andrzej Bugajski 6 363, 2.16%, Tak
  • 5 Anna Barbara Rabiega 5 962, 2.02%, Tak
  • 6 Bożena Maria Ziemniewicz 5 939, 2.01%, Tak
  • 7 Mateusz Filip Bogusz 2 515, 0.85%, Nie
  • 8 Przemysław Robert Sozański 7820.26% Nie
  • 9 Maciej Szymon Marczak 2 063, 0.70%, Nie
  • 10 Paulina Izabela Ciepłucha 4 229, 1.43%, Nie
  • 11 Katarzyna Sandra Sadowska 8 951, 3.03%, Tak

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

  • 1 Dariusz Zdzisław Ziemba 1 482, 0.50%, Nie
  • 2 Andrzej Leszek Rogalski 188, 0.06%, Nie
  • 3 Bolesław Tadeusz Matera 121, 0.04%, Nie
  • 4 Justyna Antoniak 183, 0.06%, Nie
  • 5 Sebastian Dariusz Sochaczewski 124, 0.04%, Nie
  • 6 Marta Maria Tomaszewska 200, 0.07%, Nie
  • 7 Bożena Aneta Wierzbowska 91, 0.03%, Nie
  • 8 Martyna Katarzyna Gwardecka 49, 0.02%, Nie
  • 9 Małgorzata Pytliczek 68, 0.02%, Nie
  • 10 Adam Grzegorz Kraszewski 69, 0.02%, Nie
  • 11 Sebastian Patryk Hejniak 164, 0.06%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Ireneusz Jabłoński 6 225, 2.11%, Nie
  • 2 Radosław Włodzimierz Peterman 608, 0.21%, Nie
  • 3 Zofia Franek 1 363, 0.46%, Nie
  • 4 Marek Stępniewski 935, 0.32%, Nie
  • 5 Katarzyna Pastwa 733, 0.25%, Nie
  • 6 Ewa Skrzyńska 1 509, 0.51%, Nie
  • 7 Grzegorz Zbigniew Sztemborowski 344, 0.12%, Nie
  • 8 Jacek Tomasz Nowacki 656, 0.22%, Nie
  • 9 Łukasz Marek Pastwa 317, 0.11%, Nie
  • 10 Urszula Izabela Marcinkowska-Piekut 578, 0.20%, Nie
  • 11 Mirosław Mussur 486, 0.16%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

  • 1 Zbigniew Jerzy Lipczyk 2 439, 0.83%, Nie
  • 2 Dawid Sebastian Lutomski 303, 0.10%, Nie
  • 3 Magdalena Anna Rengert 185, 0.06%, Nie
  • 4 Rafał Michał Domagała 361, 0.12%, Nie
  • 5 Greta Utecht-Jarzyńska 91, 0.03%, Nie
  • 6 Damian Robert Mrożek 236, 0.08%, Nie
  • 7 Paweł Jan Animucki 114, 0.04%, Nie
  • 8 Jakub Stanisław Kuliś 104, 0.04%, Nie
  • 9 Justyna Nowińska 232, 0.08%, Nie
  • 10 Justyna Katarzyna Modrzejewska 143, 0.05%, Nie
  • 11 Michał Maksymilian Turek 153, 0.05%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

  • 1 Barbara Sława Pawłowska 488, 0.17%, Nie
  • 2 Piotr Piotrowski 299, 0.10%, Nie
  • 3 Adam Karol Smoliński 92, 0.03%, Nie
  • 4 Franciszek Kazimierz Sadawa 40, 0.01%, Nie
  • 5 Sylwia Elżbieta Jakubowska 124, 0.04%, Nie
  • 6 Miłosz Jarosław Wieruszyński 49, 0.02%, Nie
  • 7 Barbara Teresa Czarnota-Krakowiak 85, 0.03%, Nie

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Henryk Stanisław Siemiński 1 364, 0.46%, Nie
  • 2 Jolanta Łuniewska-Bury 721, 0.24%, Nie
  • 3 Bogusław Marian Kaczmarek 417, 0.14%, Nie
  • 4 Eugeniusz Paweł Majewski 475, 0.16%, Nie
  • 5 Wiesława Teresa Zgierska 536, 0.18%, Nie
  • 6 Marcin Borek 511, 0.17%, Nie
  • 7 Sylwia Katarzyna Tomasik 346, 0.12%, Nie
  • 8 Beata Joanna Chmielewska-Pytka 419, 0.14%, Nie
  • 9 Tomasz Piotr Kryziński 112, 0.04%, Nie
  • 10 Marcin Tomasz Piontek 223, 0.08%, Nie
  • 11 Maksymilian Patryk Bednarek 1 287, 0.44%, Nie

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

  • 1 Magdalena Anna Gałkiewicz 2 370, 0.80%, Nie
  • 2 Marcin Aleksander Skośkiewicz 273, 0.09%, Nie
  • 3 Mariola Andrzejczak 362, 0.12%, Nie
  • 4 Agnieszka Ludwika Mańczak 330, 0.11%, Nie
  • 5 Włodzimierz Jacek Bauer 230, 0.08%, Nie
  • 6 Monika Agnieszka Perek-Jura 381, 0.13%, Nie
  • 7 Marcin Jerzy Sieradzki 423, 0.14%, Nie

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  • 1 Zbigniew Andrzej Kula 267, 0.09%, Nie
  • 2 Piotr Karol Andrysiak 107, 0.04%, Nie
  • 3 Aneta Trzebińska 149, 0.05%, Nie
  • 4 Aleksandra Rycerz 157, 0.05%, Nie
  • 5 Henryk Brewiński 26, 0.01%, Nie
  • 6 Teresa Sompolska 110, 0.04%, Nie
  • 7 Cezary Wróbel 90, 0.03%, Nie
  • 8 Waldemar Andrzej Koźlik 32, 0.01%, Nie
  • 9 Barbara Kazimiera Jaszczuk 49, 0.02%, Nie
  • 10 Zdzisław Kazimierz Nowakowski 65, 0.02%, Nie

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

  • 1 Wioleta Magdalena Krysiak 2 374, 0.80%, Nie
  • 2 Bartosz Piotr Migas 643, 0.22%, Nie
  • 3 Alicja Chmurska 575, 0.19%, Nie
  • 4 Adam Kazimierz Pawłowski 277, 0.09%, Nie
  • 5 Agnieszka Anna Korczyńska 369, 0.13%, Nie
  • 6 Bartosz Sebastian Brudz 136, 0.05%, Nie
  • 7 Ewa Krystyna Urbańczyk 247, 0.08%, Nie
  • 8 Adam Marek Wilmowski 194, 0.07%, Nie
  • 9 Weronika Bronisława Jóźwiak 201, 0.07%, Nie
  • 10 Michał Cezary Rachalewski 201, 0.07%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

  • 1 Elżbieta Hibner 5 467, 1.85%, Nie
  • 2 Jacek Stanisław Strzelecki 669, 0.23%, Nie
  • 3 Izabella Barbara Kołecka 861, 0.29%, Nie
  • 4 Anna Maria Jackowska 948, 0.32%, Nie
  • 5 Krzysztof Michał Wesołowski 798, 0.27%, Nie
  • 6 Agata Jolanta Sadowska 1 427, 0.48%, Nie
  • 7 Krzysztof Woźniak 615, 0.21%, Nie
  • 8 Sławomir Maciej Skorek 266, 0.09%, Nie
  • 9 Tomasz Derecki 717, 0.24%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

  • 1 Jolanta Grażyna Kryska 385, 0.13%, Nie
  • 2 Konrad Dariusz Łaska 107, 0.04%, Nie
  • 3 Dawid Piotr Skibiński 105, 0.04%, Nie
  • 4 Mirosław Grzędowski 52, 0.02%, Nie
  • 5 Anna Maria Gołębiowska 164, 0.06%, Nie
  • 6 Julia Malicka 224, 0.08%, Nie
  • 7 Grzegorz Maciej Dominiak 145, 0.05%, Nie

Okręg 2
powiat kutnowski, powiat łęczycki, powiat łowicki, powiat zgierski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Anna Małgorzata Adamska-Makowska 2 489, 1.55%, Nie
  • 2 Bogdan Baranowski 835, 0.52%, Nie
  • 3 Aneta Czajka 1 067, 0.67%, Nie
  • 4 Wanda Chlebna 861, 0.54%, Nie
  • 5 Grzegorz Szydlik 477, 0.30%, Nie
  • 6 Zuzanna Wanda Mamińska 450, 0.28%, Nie
  • 7 Janusz Antoni Cieślak 456, 0.28%, Nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Alicja Elżbieta Antczak 17 562, 10.96%, Tak
  • 2 Robert Piotr Baryła 8 959, 5.59%, Nie
  • 3 Zbigniew Sylwester Linkowski 9 252, 5.77%, Tak
  • 4 Andrzej Robert Górczyński 8 852, 5.53%, Nie
  • 5 Ewelina Elżbieta Niciak 2 551, 1.59%, Nie
  • 6 Jolanta Krystyna Śmiałek 2 773, 1.73%, Nie
  • 7 Waldemar Jan Wojciechowski 9 924, 6.19%, Tak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Dariusz Joński 20 853, 13.02%, Tak
  • 2 Ilona Maria Rafalska 12 451, 7.77%, Tak
  • 3 Iwona Elżbieta Lewandowska 3 723, 2.32%, Nie
  • 4 Martin Józef Groeger 426, 0.27%, Nie
  • 5 Zbigniew Wójcik 1 523, 0.95%, Nie
  • 6 Marek Henryk Wróblewski 616, 0.38%, Nie
  • 7 Edyta Grażyna Strumian 1 566, 0.98%, Nie

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

  • 1 Justyna Sobczak 1 185, 0.74%, Nie
  • 2 Andrzej Damian Karasiewicz 314, 0.20%, Nie
  • 3 Krzysztof Piotr Zaremba 316, 0.20%, Nie
  • 4 Angelika Skowronek 247, 0.15%, Nie
  • 5 Krzysztof Jan Bednarek 311, 0.19%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Krzysztof Miklas 6 327, 3.95%, Nie
  • 2 Liliana Maria Czwajda 718, 0.45%, Nie
  • 3 Justyna Ziółkowska 1 665, 1.04%, Nie
  • 4 Dariusz Jan Olczak 1 224, 0.76%, Nie
  • 5 Bogumiła Katarzyna Łuczak-Filipek 353, 0.22%, Nie
  • 6 Marta Koźlik 643, 0.40%, Nie
  • 7 Jacek Chołuj 841, 0.52%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

  • 1 Krystian Wandachowicz 794, 0.50%, Nie
  • 2 Bożena Teresa Utecht 121, 0.08%, Nie
  • 3 Anna Szoszkiewicz 428, 0.27%, Nie
  • 4 Ewa Kędzierska 387, 0.24%, Nie
  • 5 Jakub Muszyński 347, 0.22%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

  • 1 Kamil Michał Klimczak 614, 0.38%, Nie
  • 2 Krzysztof Tadeusz Persowski 81, 0.05%, Nie
  • 3 Bożenna Zofia Kubiak 291, 0.18%, Nie
  • 4 Agata Maria Kucharska 321, 0.20%, Nie
  • 5 Jarosław Maciej Włostek 334, 0.21%, Nie

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Dariusz Jarosław Szpakowski 6 251, 3.90%, Nie
  • 2 Michał Tomasz Pacholski 3 332, 2.08%, Nie
  • 3 Paweł Tadeusz Wołoszyn 2 410, 1.50%, Nie
  • 4 Bożena Motylińska 1 611, 1.01%, Nie
  • 5 Maria Wanda Pietrzak 1 819, 1.14%, Nie
  • 6 Anna Mikołajczyk 1 721, 1.07%, Nie
  • 7 Andrzej Myczka 1 476,0.92%, Nie

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

  • 1 Anna Gabriela Migala 706, 0.44%, Nie
  • 2 Aleksander Grzegorz Gajewski 337, 0.21%, Nie
  • 3 Sylwia Weronika Dębińska 389, 0.24%, Nie
  • 4 Norbert Maria Zemler 299, 0.19%, Nie
  • 5 Anna Maria Kameduła 263, 0.16%, Nie
  • 6 Marcin Kazimierz Rożnowski 217, 0.14%, Nie

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  • 1 Bogusław Andrzej Olejniczak 1 206, 0.75%, Nie
  • 2 Katarzyna Monika Jóźwiak 421, 0.26%, Nie
  • 3 Tomasz Balcerak 198, 0.12%, Nie
  • 4 Sławomir Szałkiewicz 94, 0.06%, Nie
  • 5 Zofia Durka 278, 0.17%, Nie
  • 6 Magdalena Małgorzata Wawrzyniak 391, 0.24%, Nie

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

  • 1 Mateusz Piotr Mirys 1 024, 0.64%, Nie
  • 2 Grażyna Maria Bartochowska 223, 0.14%, Nie
  • 3 Piotr Rogalski 346, 0.22%, Nie
  • 4 Justyna Babska 260, 0.16%, Nie
  • 5 Rafał Grabski 309, 0.19%, Nie
  • 6 Daria Magdalena Szewczyk 390, 0.24%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

  • 1 Artur Jan Walczyk 2 664, 1.66%, Nie
  • 2 Dariusz Robert Piechocki 1 014, 0.63%, Nie
  • 3 Urszula Sadowska 2 103, 1.31%, Nie
  • 4 Renata Frydrysiak 1 008, 0.63%, Nie
  • 5 Artur Augustyniak 1 926, 1.20%, Nie

Okręg 3
powiat łaski, powiat pabianicki, powiat pajęczański, powiat poddębicki, powiat sieradzki, powiat wieluński, powiat wieruszowski, powiat zduńskowolski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Cezary Roman Olejniczak 5 759, 2.40%, Nie
  • 2 Iwona Monika Kaźmierska-Małyska
  • 3 Joanna Katarzyna Michalska-Szmytke 2 730, 1.14%, Nie
  • 4 Henryk Jan Leśniczak 630, 0.26%, Nie
  • 5 Bożena Teresa Ceglarska 709, 0.30%, Nie
  • 6 Stanisław Kazimierz Kowalski 509, 0.21%, Nie
  • 7 Stanisław Kazimierz Stasiak 726, 0.30%, Nie
  • 8 Renata Wioletta Sobolak 314, 0.13%, Nie
  • 9 Małgorzata Teresa Sobierajska 511, 0.21%, Nie
  • 10 Arkadiusz Andrzejczak 889, 0.37%, Nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Krzysztof Ciebiada 24 973, 10.40%, Tak
  • 2 Marlena Barbara Sagan 19 997, 8.32%, Tak
  • 3 Edward Józef Kiedos 7 187, 2.99%, Nie
  • 4 Jakub Maciej Pietkiewicz 2 735, 1.14%, Nie
  • 5 Iwona Edyta Koperska 7 705, 3.21%, Tak
  • 6 Michał Bazyli Krzak 4 351, 1.81%, Nie
  • 7 Rafał Stefan Matysiak 4 785, 1.99%, Nie
  • 8 Paulina Kinga Ciura 5 544, 2.31%, Nie
  • 9 Dorota Anna Więckowska 8 583, 3.57%, Tak
  • 10 Robert Przybyła 5 792 2.41% Nie

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Witold Heronim Stępień 21 815, 9.08%, Tak
  • 2 Przemysław Józef Skibiński 2 303, 0.96%, Nie
  • 3 Dorota Helena Ryl 6 844, 2.85%, Nie
  • 4 Bartłomiej Bartos 1 736, 0.72%, Nie
  • 5 Andrzej Owczarek 7 621, 3.17%, Tak
  • 6 Jolanta Maria Chełmińska 2 291, 0.95%, Nie
  • 7 Małgorzata Barbara Biegajło 3 496, 1.46%, Nie
  • 8 Krzysztof Antoni Łacmański 679, 0.28%, Nie
  • 9 Grażyna Kutzner 985, 0.41%, Nie
  • 10 Sławomira Marczak 1 410, 0.59%, Nie

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

  • 1 Rafał Gierowski 914, 0.38%, Nie
  • 2 Krzysztof Andrzej Szewczyk 318, 0.13%, Nie
  • 3 Marlena Anna Chlebicz 198, 0.08%, Nie
  • 4 Karolina Barbara Kaliszewska 161, 0.07%, Nie
  • 5 Anna Kamińska 398, 0.17%, Nie
  • 6 Jacek Dziedziela 114, 0.05%, Nie
  • 7 Katarzyna Dorota Szcześniak 146, 0.06%, Nie
  • 8 Marcin Błaszczyk 310, 0.13%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Paweł Parniewski 3 707, 1.54%, Nie
  • 2 Jan Królikowski 1 578, 0.66%, Nie
  • 3 Sylwester Jan Kostrzewa 1 217, 0.51%, Nie
  • 4 Tomasz Andrzej Choczaj 811, 0.34%, Nie
  • 5 Arkadiusz Zbigniew Lisowski 770, 0.32%, Nie
  • 6 Małgorzata Katarzyna Florek 1 360, 0.57%, Nie
  • 7 Marta Joanna Majchrzak 1 173, 0.49%, Nie
  • 8 Izabela Małgorzata Gołacka 543, 0.23%, Nie
  • 9 Grzegorz Leszek Kasza 488, 0.20%, Nie
  • 10 Anna Maria Rumijowska-Galewicz 451, 0.19%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

  • 1 Waldemar Arkadiusz Utecht 971, 0.40%, Nie
  • 2 Lech Tomasz Kędzierski 364, 0.15%, Nie
  • 3 Joanna Kędziak 388, 0.16%, Nie
  • 4 Helena Katarzyna Muszyńska 292, 0.12%, Nie
  • 5 Alicja Maria Dobiesz 155, 0.06%, Nie
  • 6 Artur Piotr Marczak 307, 0.13%, Nie
  • 7 Adam Jan Wolniewicz 320, 0.13%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

  • 1 Henryk Gudaś 458, 0.19%, Nie
  • 2 Marzena Zawodzińska 106, 0.04%, Nie
  • 3 Grzegorz Janusz Lobka 162, 0.07%, Nie
  • 4 Marianna Magdalena Otto 231, 0.10%, Nie
  • 5 Cezary Manzel 56, 0.02%, Nie

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Jolanta Zięba-Gzik 16 629, 6.92%, Tak
  • 2 Andrzej Franciszek Chowis 7 951, 3.31%, Tak
  • 3 Elżbieta Renata Nawrocka 5 253, 2.19%, Nie
  • 4 Jerzy Wróbel 4 096, 1.70%, Nie
  • 5 Ewa Katarzyna Olas-Bernacka 853, 0.36%, Nie
  • 6 Jarosław Leszek Wełna 1 183, 0.49%, Nie
  • 7 Adam Paweł Nowak 5 166, 2.15%, Nie
  • 8 Ewa Katarzyna Zaton-Smok 920, 0.38%, Nie
  • 9 Anna Maria Stępień 1 511, 0.63%, Nie
  • 10 Wiesław Wojciech Stasiak 3 373, 1.40%, Nie

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

  • 1 Adrian Sławomir Stempkowski 585, 0.24%, Nie
  • 2 Małgorzata Wochowska 476, 0.20%, Nie
  • 3 Bogumił Filipiak 332, 0.14%, Nie
  • 4 Jolanta Maria Miśkiewicz 644, 0.27%, Nie
  • 5 Łukasz Paweł Kopertowski 165, 0.07%, Nie
  • 6 Jadwiga Borkiet 372, 0.15%, Nie

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  • 1 Iwona Agnieszka Cłapa 1 484, 0.62%, Nie
  • 2 Rafał Piotr Woźniak 494, 0.21%, Nie
  • 3 Piotr Hubert Rodziewicz 101, 0.04%, Nie
  • 4 Tatiana Ewa Werbicka 187, 0.08%, Nie
  • 5 Andrzej Henryk Śniegula
  • 6 Jarosław Cezary Dzieran 152, 0.06%, Nie
  • 7 Stanisław Woźniak 176, 0.07%, Nie
  • 8 Inga Katarzyna Czerwińska 120, 0.05%, Nie
  • 9 Teresa Małgorzata Ciechanowska 182, 0.08%, Nie
  • 10 Iwona Franelak 133, 0.06%, Nie

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

  • 1 Anna Iwona Sikora 1 848, 0.77%, Nie
  • 2 Tomasz Orzechowski 206, 0.09%, Nie
  • 3 Anna Lidia Błaszczyk 436, 0.18%, Nie
  • 4 Przemysław Raj 420, 0.17%, Nie
  • 5 Ewa Krawczyk 542, 0.23%, Nie
  • 6 Tomasz Jacek Minkiewicz 84, 0.03%, Nie
  • 7 Monika Maria Kamińska 246, 0.10%, Nie
  • 8 Jakub Wojciech Bewicz 44, 0.02%, Nie
  • 9 Patrycja Agnieszka Chrzanowska-Przybylska 177, 0.07%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

  • 1 Magdalena Izabela Pilarska 3 817, 1.59%, Nie
  • 2 Radosław Dariusz Fremel 274, 0.11%, Nie
  • 3 Krzysztof Głowacki 1 011, 0.42%, Nie
  • 4 Anna Małgorzata Gawron 1 206, 0.50%, Nie
  • 5 Robert Dariusz Danisiewicz 358, 0.15%, Nie
  • 6 Robert Krzysztof Stawiński 446, 0.19%, Nie
  • 7 Adrian Piotr Robaczyński 354, 0.15%, Nie
  • 8 Renata Grażyna Karolewska 1 242, 0.52%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

  • 1 Grzegorz Witold Andrysiak 383, 0.16%, Nie
  • 2 Piotr Dominik Gwis 206, 0.09%, Nie
  • 3 Sebastian Dariusz Marendziak 78, 0.03%, Nie
  • 4 Aleksandra Katarzyna Tomaszewska 301, 0.13%, Nie
  • 5 Magdalena Karolina Piedo 105, 0.04%, Nie
  • 6 Krzysztof Stanisław Maciaszek 132, 0.05%, Nie
  • 7 Romana Stanisława Malinowska 109, 0.05%, Nie
  • 8 Marlena Edyta Majewska 186, 0.08%, Nie
  • 9 Sylwia Agnieszka Walczak 310, 0.13%, Nie
  • 10 Beniamin Gabriel Łaska 236, 0.10%, Nie

Okręg 4
Piotrków Trybunalski, powiat bełchatowski, powiat łódzki wschodni, powiat piotrkowski, powiat radomszczański

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Artur Zygmunt Ostrowski 9 465, 4.77%, Nie
  • 2 Tadeusz Rozpara 3 849, 1.94%, Nie
  • 3 Monika Justyna Pawlikowska 1 121, 0.56%, Nie
  • 4 Sergiusz Lech Kacperski 381, 0.19%, Nie
  • 5 Marzanna Zofia Słomczyńska 394, 0.20%, Nie
  • 6 Bogdan Chrzanowski 489, 0.25%, Nie
  • 7 Anna Beata Bednarek 836, 0.42%, Nie
  • 8 Wojciech Jabłoński 649, 0.33%, Nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Zbigniew Jan Ziemba 30 021, 15.12%, Tak
  • 2 Beata Zofia Dróżdż 15 212, 7.66%, Tak
  • 3 Krzysztof Feliks Szymczyk 4 097, 2.06%, Nie
  • 4 Aneta Anna Niedźwiecka 9 054, 4.56%, Tak
  • 5 Sebastian Derda 3 713, 1.87%, Nie
  • 6 Aleksandra Elminowska 2 608, 1.31%, Nie
  • 7 Konrad Szymon Zyberyng 3 184, 1.60%, Nie
  • 8 Dariusz Mariusz Rogut 11 394, 5.74%, Tak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Paweł Kowalczyk 11 883, 5.98%, Tak
  • 2 Jacek Wiktor Kaczorowski 5 804, 2.92%, Nie
  • 3 Magdalena Sylwia Spólnicka 10 116, 5.09%, Nie
  • 4 Jacek Marian Sokalski 5 814, 2.93%, Nie
  • 5 Michał Alama 1 287, 0.65%, Nie
  • 6 Zuzanna Helena Bald 770, 0.39%, Nie
  • 7 Magdalena Anna Miler 1 199, 0.60%, Nie
  • 8 Sławomir Witold Wochna 2 607, 1.31%, Nie

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

  • 1 Piotr Michał Budkiewicz 1 184, 0.60%, Nie
  • 2 Bogusław Piotr Ciupka 337, 0.17%, Nie
  • 3 Rafał Andrzej Kardas 460, 0.23%, Nie
  • 4 Angelika Maria Tomasik 258, 0.13%, Nie
  • 5 Magdalena Ewa Wasiewicz 143, 0.07%, Nie
  • 6 Ewelina Zdulska 317, 0.16%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Marcin Paweł Caban 4 716, 2.38%, Nie
  • 2 Ryszard Józef Stangreciak 549, 0.28%, Nie
  • 3 Sylwia Magdalena Pędziwiatr 2 409, 1.21%, Nie
  • 4 Przemysław Stępień 1 700, 0.86%, Nie
  • 5 Jolanta Maria Nowicka 1 498, 0.75%, Nie
  • 6 Jagoda Auguścik 1 521, 0.77%, Nie
  • 7 Weronika Małgorzata Pochopień 388, 0.20%, Nie
  • 8 Katarzyna Anna Śliwowska 1 330, 0.67%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

  • 1 Mateusz Adam Kurczyna 1 040, 0.52%, Nie
  • 2 Dawid Paweł Kasprzyca 243, 0.12%, Nie
  • 3 Weronika Agnieszka Słowińska 437, 0.22%, Nie
  • 4 Katarzyna Ewa Kleska 417, 0.21%, Nie
  • 5 Patryk Adrian Ceranka 162, 0.08%, Nie
  • 6 Joanna Magdalena Kurzela 197, 0.10%, Nie
  • 7 Michał Jan Gawroński 181, 0.09%, Nie
  • 8 Igor Jan Radziszewski 325, 0.16%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

  • 1 Arkadiusz Marek Miksa 508, 0.26%, Nie
  • 2 Mateusz Danielczyk 189, 0.10%, Nie
  • 3 Aleksy Maria Wyszkowski 101, 0.05%, Nie
  • 4 Izabela Emilia Maciejewska 307, 0.15%, Nie
  • 5 Marzena Monika Kulhawik 95, 0.05%, Nie

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Marek Marian Mazur 10 340, 5.21%, Tak
  • 2 Jerzy Wojciech Kaczmarek 5 232, 2.64%, Nie
  • 3 Eliza Jadwiga Bartkowska 1 040, 0.52%, Nie
  • 4 Błażej Tadeusz Lewiński 1 220, 0.61%, Nie
  • 5 Monika Anna Sawicka 1 544, 0.78%, Nie
  • 6 Maria Kaczorowska 1 527 0.77% Nie
  • 7 Jolanta Gandziarek 963, 0.49%, Nie
  • 8 Miron Tadeusz Ossowski 2 451, 1.23%, Nie

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

  • 1 Przemysław Piotr Kosowski 1 434, 0.72%, Nie
  • 2 Justyna Katarzyna Maras 416, 0.21%, Nie
  • 3 Marcin Tadeusz Flak 500, 0.25%, Nie
  • 4 Katarzyna Skośkiewicz 230, 0.12%, Nie
  • 5 Małgorzata Katarzyna Radwańska 625, 0.31%, Nie

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  • 1 Andrzej Urbaniak 560, 0.28%, Nie
  • 2 Grzegorz Dylewski 738, 0.37%, Nie
  • 3 Bartłomiej Jan Stefanek 249, 0.13%, Nie
  • 4 Jan Andrzej Klimczak 252, 0.13%, Nie
  • 5 Honorata Wiedeńska 306, 0.15%, Nie
  • 6 Małgorzata Bogusławska 280, 0.14%, Nie
  • 7 Bożena Sikora 607, 0.31%, Nie

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

  • 1 Andrzej Krzysztof Pawelczyk 1 180, 0.59%, Nie
  • 2 Monika Zofia Sulka 611, 0.31%, Nie
  • 3 Tomasz Wojciech Skorupa 328, 0.17%, Nie
  • 4 Aleksandra Niezgodzińska-Grocka 241, 0.12%, Nie
  • 5 Jakub Przemysław Klimczak 435, 0.22%, Nie
  • 6 Halina Barbara Szymańska 547, 0.28%, Nie
  • 7 Tomasz Ganicz 165, 0.08%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

  • 1 Przemysław Szczepan Skupiński 2 856, 1.44%, Nie
  • 2 Rafał Krzysztof Biernacki 1 151, 0.58%, Nie
  • 3 Joanna Agnieszka Syncerek 647, 0.33%, Nie
  • 4 Joanna Aneta Szklarek 1 355, 0.68%, Nie
  • 5 Agnieszka Anna Radzińska 1 055,0.53%, Nie
  • 6 Michał Benedykt Bratus 509, 0.26%, Nie

Okręg 5
Skierniewice, powiat opoczyński, powiat rawski, powiat skierniewicki, powiat tomaszowski, powiat brzeziński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Jarosław Józef Smurzyński 1 264, 0.83%, Nie
  • 2 Lech Mikołaj Menke 615, 0.40%, Nie
  • 3 Małgorzata Stanisława Karbowiak 920, 0.60%, Nie
  • 4 Adam Bogdan Iwaszkiewicz 508, 0.33%, Nie
  • 5 Emilia Małgorzata Wiśniewska - Kabat 385, 0.25%, Nie
  • 6 Jacek Waldemar Staryga 596, 0.39%, Nie
  • 7 Katarzyna Karolina Ciesielska 936, 0.61%, Nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Grzegorz Michał Wojciechowski 28 148, 18.41%, Tak
  • 2 Ewa Beata Wendrowska 7 311, 4.78%, Tak
  • 3 Dariusz Paweł Antkiewicz 1 179, 0.77%, Nie
  • 4 Paweł Sałek 10 517, 6.88%, Tak
  • 5 Paulina Krzysztofik 2 587, 1.69%, Nie
  • 6 Beata Ewa Ozga-Flejszer 4 609, 3.01%, Nie
  • 7 Janusz Kazimierz Ciesielski 6 525, 4.27%, Nie

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Arkadiusz Paweł Gajewski 9 895, 6.47%, Tak
  • 2 Renata Anna Nowak 3 012, 1.97%, Nie
  • 3 Andrzej Jerzy Senejko 824, 0.54%, Nie
  • 4 Elżbieta Ewa Kuba 1 232, 0.81%, Nie
  • 5 Gertruda Maria Lewandowska 746, 0.49%, Nie
  • 6 Bartłomiej Krzysztof Matysiak 1 264, 0.83%, Nie
  • 7 Tadeusz Ryszard Bujnowski 4 319, 2.82%, Nie

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

  • 1 Adrian Antoniak 664, 0.43%, Nie
  • 2 Andrzej Fąk 207, 0.14%, Nie
  • 3 Konrad Kamocki 244, 0.16%, Nie
  • 4 Ewelina Płocka 295, 0.19%, Nie
  • 5 Kalina Maria Salamon 124, 0.08%, Nie
  • 6 Marlena Diana Mikulska 133, 0.09%, Nie
  • 7 Patryk Jacek Fornalczyk 163, 0.11%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Sławomir Stanisław Róg 3 510, 2.30%, Nie
  • 2 Małgorzata Anna Lewandowska 1 818, 1.19%, Nie
  • 3 Ewa Barbara Liszewska 727, 0.48%, Nie
  • 4 Krzysztof Waldemar Kowalski 1 305, 0.85%, Nie
  • 5 Paweł Piotr Kobyłczak 493, 0.32%, Nie
  • 6 Anna Małgorzata Bartosiak-Chylak 336, 0.22%, Nie
  • 7 Łukasz Chachuła 1 410, 0.92%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

  • 1 Adrian Sęk 885, 0.58%, Nie
  • 2 Andrzej Gawałkiewicz 184, 0.12%, Nie
  • 3 Łukasz Jakub Trzonek 291, 0.19%, Nie
  • 4 Michał Mariusz Specjalski 123, 0.08%, Nie
  • 5 Karolina Anna Żak 418, 0.27%, Nie
  • 6 Maja Ruben 104, 0.07%, Nie
  • 7 Ewelina Anna Błoch 193, 0.13%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

  • 1 Edyta Manzel 298, 0.19%, Nie
  • 2 Arkadiusz Jan Kulhawik 58, 0.04%, Nie
  • 3 Maria Jung 106, 0.07%, Nie
  • 4 Piotr Eugeniusz Chądzyński 60, 0.04%, Nie
  • 5 Waldemar Adam Śliwkiewicz 101, 0.07%, Nie

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Dariusz Klimczak 19 694, 12.88%, Tak
  • 2 Artur Jan Bagieński 16 984, 11.11%, Nie
  • 3 Grażyna Marianna Olszewska 883, 0.58%, Nie
  • 4 Iwona Maria Dudka 817, 0.53%, Nie
  • 5 Małgorzata Maria Koras 268, 0.18%, Nie
  • 6 Jan Żerek 953, 0.62%, Nie
  • 7 Włodzimierz Wojtaszek 861, 0.56%, Nie

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

  • 1 Bartłomiej Gabriel Wiśniewski 479, 0.31%, Nie
  • 2 Jakub Kobyliński 179, 0.12%, Nie
  • 3 Olga Joanna Fajkowska 279, 0.18%, Nie
  • 4 Beata Ossowicka 252, 0.16%, Nie
  • 5 Tomasz Maciej Piątkowski 347, 0.23%, Nie
  • 6 Anna Izabela Stalmierska 152, 0.10%, Nie

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  • 1 Sylwester Nowakowski 289, 0.19%, Nie
  • 2 Mirosława Włodarczyk 156, 0.10%, Nie
  • 3 Anna Maria Sobczyk 302, 0.20%, Nie
  • 4 Wiktor Kamil Sikora 110, 0.07%, Nie
  • 5 Marian Stanisław Jaszczuk 48, 0.03%, Nie
  • 6 Anna Aneta Piątkowska 232, 0.15%, Nie

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

  • 1 Marta Panak 1 219, 0.80%, Nie
  • 2 Rafał Bartosiewicz 358, 0.23%, Nie
  • 3 Julia Anna Klemba 335, 0.22%, Nie
  • 4 Mariusz Łukasz Podpora 223, 0.15%, Nie
  • 5 Joanna Agnieszka Bies 145, 0.09%, Nie
  • 6 Tomasz Lewandowski 457, 0.30%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

  • 1 Zuzanna Iwona Gajda 1 892, 1.24%, Nie
  • 2 Jerzy Borys 436, 0.29%, Nie
  • 3 Ilona Anna Grzybowska 668, 0.44%, Nie
  • 4 Jakub Mateusz Gawron 366, 0.24%, Nie
  • 5 Daniel Łukasz Łukasiewicz 749, 0.49%, Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

  • 1 Jolanta Teresa Gos 325, 0.21%, Nie
  • 2 Wojciech Telenga 132, 0.09%, Nie
  • 3 Agnieszka Katarzyna Jabłońska 349, 0.23%, Nie
  • 4 Marcin Stefański 185, 0.12%, Nie
  • 5 Oleksandr Stolarczuk 150, 0.10%, Nie

Wyniki wyborów na prezydentów, burmistrzów i wójtów w Łódzkiem [NA ŻYWO - WYBORY SAMORZĄDOWE 2018]

Wideo

Komentarze 6

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Zgadza się, cała ekipa jest do wymiany-zarządy szpitali z ramienia PSL-u i cały Departament Polityki Zdrowotnej. Tak zle jeszcze w lodzkiej sluybie ydrowia nie bylo. Leczenie onkologiczne w Koperniku to czekanie na ryzchlo smierc, trzeba miec worek pieniedzy i lecyzc sie prywatnie bo w publicznzch sypitalach nie maja czasu dla pacjentow-tylko doktoryzuja sie, sxkola. moye w tomaszowie jest lepiej
A
Anonim z Bełchatowa
Juz powinna się pakować stara ekipa SEjMIKU. Dośc juz rządów skorumpowanej sitwy KLIMCZAKA w Marszałkowskich szpitalach. Na pewno ich rozliczymy zwłaszcza z ostatnich 2 lat. Zadłużyli menadżerowie z PSL-u szpital , zdezorganizowali co sprawnie funkcjonowało. Już powinni nyć odwołani porozdają kolejne awanse w administracji, administarcja w szwach peka
W
Wyborca
Mam nadzieję że dotrzymają obietnicy i wybudują ważny łącznik - węzeł Radogoszcz do mającej powstać S14, który odkorkuje północną stronę miasta!
m
mirwojski
Od lat piszę że dla "buców" i "lodzermenschów" gdy mówi się i pisze o Województwie Łódzkim to jakoś tak "znikają" z mapy miasta : łask, Poddębice, Sieradz, Wieluń, Zduńska Wola - Województwo "kończy się" na Pabianicach ... ( nawet w prognozach pogody...). No to PiS "poszedł po rozum do głowy..." i wziął we władanie - robotniczą Zduńską Wolę, ex- wojewódzki Sieradz i resztę ... Tak "bronicie" Łodzi i dostępu do niej że "rozmieniliście " województwo " na drobne" a co za tym idzie - dostęp do środków finansowych na inwestycje "za Euro" ... I myślicie że przez 4 lata "obronicie" parę posadek ( w tym te w Łodzi) - bez dotacji ??? Kara - będzie !!! Prezes Wszystkich Prezesów nie zapomina ...
d
didi
Wojewoda Pis,
Prezydent PO - pewnie zaraz komisarz,
sejmik PIS,
marszałek Kukiz,
a w powiatach koalicja,
na deser rząd Pis.

Już widzę zgodę w narodzie i sprawne inwestycje
ł
łodzianin
Piękny wynik
Dodaj ogłoszenie