MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wystawa rolnicza Rol-Szansa w Piotrkowie [ZDJĘCIA]

Katarzyna Renkiel
"Około 300 wystawców z branży rolniczej można spotkać 26 - 27 sierpnia podczas XXVI Promocyjno - Handlowej Wystawy Rolniczej „Rol - Szansa”, która odbywa się na placu przy Zamku w Bykach przy ul. Kasztelańskiej w Piotrkowie Trybunalskim.

To tutaj zapoznacie się z najnowszymi osiągnięciami w zakresie techniki i technologii produkcji rolniczej, poznacie nowoczesne rozwiązania w budownictwie inwentarskim i obejrzycie urządzenia do wytwarzania energii odnawialnej. Warto również rozejrzeć się za nowościami w hodowli roślin rolniczych i ogrodniczych. Na miejscu spotkacie także wystawców z branży ogrodniczej, będzie okazja do zakupu roślin kwiatowych, drzew i krzewów owocowych oraz ozdobnych, bylin, cebul, sadzonek i roślin doniczkowych.

Na sobotę zaplanowano ogłoszenie wyników etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu AGROLIGA 2017 w kategoriach Rolnicy i Firmy oraz etapu wojewódzkiego Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne w kategorii Ekologia - środowisko oraz w kategorii Ekologiczne gospodarstwo towarowe. W niedzielę natomiast poznamy zwycięzców konkursu na Maszynę Targów w dwóch kategoriach: Maszyny rolnicze i Urządzenia techniczne.

Wystawę można zwiedzać w godz. 8 - 17. Patronat nad imprezą objął „Dziennik Łódzki”.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki