Wystawa w hotelu andel's - "In the car with R" [ZDJĘCIA]

  Wystawa w hotelu andel's - "In the car with R" [ZDJĘCIA]

  Łukasz Kaczyński

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Wystawa w hotelu andel's - "In the car with R" [ZDJĘCIA]
  1/8
  przejdź do galerii

  ©Grzegorz Gałasiński

  "In the car with R" to wystawa fotografii, której otwarcie zainaugurowało w piątek nowy cykl spotkań ze sztuką - "Andel's Photo" w hotelu andel's w Łodzi.
  Na "In the car with R" obejrzeć można prace Rafała Milacha, który od kilku lat wraz z założonym przez siebie kolektywem Sputnik Photos podróżuje z aparatem po Europie Środkowo-Wschodniej i dokumentuje zachodzące tam zmiany.

  Jednak tym razem Milach pokazuje fotograficzny zapis wyprawy przez Islandię, w której uczestniczył wraz z pisarzem Huldarem Breidfjordem w maju 2010 roku.

  W hotelowym lobby eksponowane są wielkoformatowe zdjęcia ukazujące nie tak odległą, a jakże odmienną rzeczywistość z perspektywy pierwszoosobowej narracji. Książka, która była efektem tej podróży, trafiła na listę "The Best Books of 2012" magazynu "Photo-eye".

  Ambicją "Andel's Photo" jest prezentowanie wystaw, które ukazują innowacyjne i estetycznie wartościowe prace współczesnych polskich fotografów. - Nowy cykl, jak i wcześniejszy "Andel's Quartet", powstał z myślą o łodzianach i gościach hotelu - mówi Anna Olszyńska, general manager andel's hotel. - Mecenat sztuki jest ważnym aspektem naszej działalności.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo