Zakończenie VIII Przystanku PaT w Atlas Arenie...

  Zakończenie VIII Przystanku PaT w Atlas Arenie [ZDJĘCIA+FILM]

  Dorota Domienik

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Zakończenie VIII Przystanku PaT w Atlas Arenie [ZDJĘCIA+FILM]
  1/28

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Grzegorz Gałasiński

  Zakończyło się pięciodniowe spotkanie młodzieży w ramach VIII Przystanku PaT w Łodzi - akcji promującej życie bez uzależnień i przemocy. Uczestnikami programu są nastolatki z całej Polski, które na co dzień działają na rzecz profilaktyki rówieśniczej we własnym regionie - wsiach, miastach, szkołach.
  Aktualnie działa łącznie 70 takich grup w całej Polsce. Najwięcej na Mazowszu (18) i w województwie łódzkim (Łódź - na bazie teatru Piccolo, Radomsko, Sieradz, Wojsławice oraz Piotrków Trybunalskich). Najmłodsza grupa powstała w Krośnie na Podkarpaciu.

  Podczas Przystanku, który co roku odbywa się w innym mieście, młodzież uczestniczy w warsztatach artystycznych i profilaktycznych. Program obejmuje także liczne animacje, spektakle teatralne oraz koncerty, które trwają zazwyczaj do białego rana.


  Oficjalne pożegnanie z Przystankiem odbyło się w piątek wieczorem w Atlas Arenie podczas uroczystej gali finałowej. Po występie Reprezentacyjnej Orkiestry Policji z Warszawy odbyła się premiera filmowa PaTosfera Łódź 2013.

  Wzruszającym momentem spotkania był wspólny koncert uczestników warsztatów artystycznych. Podczas wykonania hymnu Przystanku PaT "Nie wracajmy jeszcze na ziemię" autorstwa Jarosława Chojnackiego, wiele osób nie kryło łez. Kolejny Przystanek PaT już za rok. Gdzie, dowiemy się dopiero wiosną.

  Organizatorami i współorganizatorami VIII Przystanku PaT byli: Urząd Miasta Łodzi, Komenda Główna Policji, Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Politechnika Łódzka.

  wkrótce film

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo