Zdobądź międzynarodowy certyfikat z zarządzania! Za darmo! (artykuł sponsorowany)

artykuł sponsorowany
Firma Sysco Polska Sp. z o. o. na podstawie umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi, realizuje szkolenia dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenia dotyczą obszaru zarządzania przedsiębiorstwem i są całkowicie bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Projekt nosi nazwę "Podniesienie kwalifikacji pracowników województwa łódzkiego" i skierowany jest do pracowników mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw z województwa łódzkiego. Szkolenia rozpoczynają się już w styczniu.

Pomysł na projekt powstał w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na szkolenia z zakresu tzw. umiejętności menedżerskich. Specjaliści od lat zajmujący się zarządzaniem mówią, że na kierownicze stanowiska rekrutuje się pracowników ze względu na ich kwalifikacje a odwołuje z powodu braku umiejętności zarządzania zespołem i współpracy z ludźmi. Niestety, koszty dokształcania się są ciągle bardzo wysokie. Firm, szczególnie tych mniejszych, nie stać na opłacanie szkoleń pracowników. Warto więc korzystać ze szkoleń finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udział pracownika w kursach, szkoleniach, konferencjach przynosi korzyści zarówno firmie jak i pracownikowi. Korzyści dla firmy to przede wszystkim posiadanie wykwalifikowanego pracownika, który zastosuje w swojej pracy nowo zdobyte umiejętności a także podzieli się wiedzą z kolegami w pracy. Oczywiste są również profity dla samego pracownika. Dzięki podwyższaniu kwalifikacji, pracownik wzmacnia swoją pozycję w organizacji a także na rynku pracy.

Szkolenia oferowane w ramach wspomnianego wyżej projektu obejmują 45 godzin zajęć grupowych z zakresu roli menedżera, zarządzania projektami oraz zarządzania stresem i konfliktami w organizacji. Szkolenia oparte są na metodologii brytyjskiego Institute of Leadership and Management, który jest największą w Europie organizacją wydającą certyfikaty potwierdzające umiejętności zawodowe z zakresu przywództwa. Szkolenie kończy się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu ILM. W ramach projektu zapewnione są materiały szkoleniowe, dostęp do platformy e-learningowej, wyżywienie a także nocleg dla osób spoza Łodzi.

"Szkolenia - jak mówi Joanna Rudzka, Kierownik Projektu, oprócz konkretnych umiejętności oraz certyfikatu, oferują wiele innych korzyści takich jak poznanie nowych osób, wymiana doświadczeń z osobami pracującymi w innych firmach a także nawiązanie nowych znajomości. Zakończyliśmy właśnie podobny projekt szkoleniowy z zakresu zarządzania. W szkoleniach wzięło udział 150 osób. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu szkoleń oraz jego praktycznego charakteru."

Serdecznie zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego zatrudnionych w mikro-, małych lub średnich do udziału w projekcie!

Aby wziąć udział w szkoleniach należy zgłosić się do Biura Projektu przy ul. Gdańskiej 91/93, budynek E, pok. 16. (Tel. 042 236 36 31).

Więcej informacji o szkoleniach znajduje się na stronie www.syscopolska.pl, zakładka Podniesienie kwalifikacji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie