Zdziesiątkowana PGE Skra nie dała rady Jastrzębiu. Mogło być 2:1, skończyło się 1:3

Atakuje Karol Kłos
Atakuje Karol Kłos Sylwia Dąbrowa
Siatkarzy PGE Skry Bełchatów pech nie opuszcza.

W ligowym meczu podopieczni trenera Roberto Piazzy przegrali z Jastrzębskim Węglem 1:3.

Bełchatowianie, którzy nadal grają w zdziesiątkowany składzie, mieli okres wspaniałej gry w drugim secie. Wygrali środkową fazę seta 5:0, a później prowadzili 23:21.
Niestety, zbyt krótka ławka dała znać o sobie. Zamiast 2:1, zrobiło się 1:2.

Ostatni set miał podobny przebieg. Bełchatowianie prowadzili 23:21, później były remisy 24:24, 25:25, 26:26 i 27:27. Niestety, dwie ostatnie piłki wygrali goście. Jak pech to pech.

W tabeli PGE Skra zachowała szóste miejsce, ale ma tyle samo punktów, co siódmy GKS Katowice.

PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:27, 25:20, 23:25, 27:29)
PGE Skra: Karol Kłos 15, Grzegorz Łomacz 1, Milan Katić 16, Jakub Kochanowski 9, Renee Teppan 18, Piotr Orczyk 14, Kacper Piechocki (l) oraz Mariusz Wlazły, Kamil Droszyński, Robert Milczarek. Trener: Roberto Piazza.