Złoto Zuzanny Dopieralskiej z Olimpu Łódź. Dobry prognostyk przed Mistrzostwami Europy

Ze złotem wróci do Łodzi Zuzanna Dopieralska która wygrała silnie obsadzony turniej w niemieckim Nurburgu. Zawody Rhein Shai zgromadziły około 1000 zawodników z 19 państw. Jako że turniej był ostatnim startem dla juniorów i kadetów przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy które na początku lutego odbędą się w Gruzji, na zawodach mogliśmy obejrzeć wielu utytułowanych zawodników.

Zuzanna Dopieralska w kategorii junior – 53 kg wygrała wszystkie 5 walk, zdobyła 15 punktów tracąc tylko dwa.
Wyniki w kategorii junior – 53 kg.

• 1. Zuzanna Dopieralska (Polska)
  • 2. Bojana Hecker (Węgry)
  • 3. Fama De Haan (Holandia)
  • 3. Aliz Bus (Węgry)

- Reprezentacja Polski kadet, junior, wywalczyła w klasyfikacji generalnej 4 miejsce zdobywając 3 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale. Bardzo cieszymy się z dobrego startu naszej Zuzi, to bardzo dobry prognostyk przed Mistrzostwami Europy - informuje trener Olimpu Maciej Gawłowski.