MMA. Szymon Jaśkowiak (Octopus Łódź) zdobył złoty medal. Wygrał walki poprzez dominację

W sobotę 8 czerwca 2024 r we Wrocławiu odbyły się po raz pierwszy zawody ACL 1 Amateur Combat League MMA BJJ.

Szymon Jaśkowiak (Octopus Łódź) w kategorii Junior 70,3 kg po dwóch mocnych walkach MMA, zakończonych decyzją sędziów poprzez dominację, zdobył pierwsze miejsce i złoty medal. Zawody stały na wysokim poziomie - informuje Agnieszka Wilk z Team Jaśkowiak.

Szymon trenuje w Octopus Łódź (Pepłowski Sport), Strefa Gym Fitness (Ariel Lityński - parter) i Personal EMS Zgierz (Bartłomiej Kurczewski). Jest uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Aleksandrowie Łódzkim.
16 czerwca Szymon Jaśkowiak skończy 18 lat, a więc na progu dorosłego życia sprawił sobie wspaniały prezent.

Euro 2024: STUDIO-EURO ODC-3 PRZED MECZEM POLSKA - AUSTRIA