Regulami "Zadyszki z Samokhin Band"

kos

Regulamin konkursu "ZADYSZKI Z SAMOKHIN BAND"

§1
Regulamin określa zasady przeprowadzenia Konkursu "ZADYSZKI Z SAMOKHIN BAND" (zwanego dalej Konkursem).

§2
Organizatorem Konkursu jest Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Łódzka Polskapresse Sp. z o.o.
02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 41
Oddział Prasa Łódzka
90-532 Łódź, ul. ks. hm. Ignacego Skorupki 17/19,

§3
Czas trwania Konkursu: od 3 LISTOPADA do 3 LISTOPADA 2011r.

§4
Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

§5
Celem Konkursu jest wyłonienie 10 prawidłowych odpowiedzi na pytanie "W październiku Samokhin Band podbił muzycznie jedną ze stolic europejskich. Jakiego kraju?".

§6
Udział w Konkursie możliwy jest tylko za pomocą wiadomości e-mail.

§7.
Zasady udziału w Konkursie za pomocą poczty elektronicznej są następujące:

1. Aby wziąć udział w Konkursie na adres [email protected] należy przesyłać SMS-y o z odpowiedzią na pytanie np. W październiku Samokhin Band podbił muzycznie jedną ze stolic europejskich. Jakiego kraju?
2. W jednej wiadomości można udzielić tylko jednej odpowiedzi.
3. Konkurs e-mail trwa od 3 listopada, g. 12:00 do 3 listopada, g. 17 Wiadomości przesłane po upływie ww. terminu nie będą uczestniczyły w konkursie.
4. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość wiadomości e-mail.
5. Wysłanie wiadomości zgodnie z zapisem punktu 1 jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z Regulaminem Konkursu.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne przeszkody i utrudnienia techniczne w wysyłaniu i odbieraniu wiadomości. Organizator nie weryfikuje danych wskazanych przez osobę biorącą udział w Konkursie z danymi abonenta telefonu komórkowego, z którego wykonane zostało połączenie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości powstałe w powyższym zakresie.
7. O wygranej decyduje prawidłowa odpowiedź na pytanie oraz termin jej nadania. Pod uwagę brane będą najszybciej wysłane SMS z prawidłową odpowiedzą na pytanie.

§8
1. Nadzór nad prawidłowością przeprowadzenia konkursu prowadzi Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą: Jarosław Kosmatka, Adam Kuźmicki, Mariusz Martynelis.
2. Kapituła Konkursu wybierze 2 prawidłowych odpowiedzi na pytanie

§9
1. Ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się 3 listopada o g. 17:30 2011 r.
2. Laureaci Konkursu zostaną poinformowanie drogą telefoniczną lub e-mailową.

§10
Podane przez uczestnika dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, działającą jako administrator danych osobowych, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia konkursu, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak konieczne do wzięcia udziału w konkursie.

§11
Polskapresse Sp. z o.o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Polskapresse Sp. z o.o. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Spółkę oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych w zakresie przewidzianym przez przepisy w/w ustawy. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Polskapresse Sp. z o.o. na piśmie.

§12
Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża nadto zgodę na otrzymywanie od Polskapresse Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Polskapresse Sp. z o.o. adresy e-mail lub numery telefonów, informacji handlowej od Polskapresse Sp. z o.o. dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Polskapresse Sp. z o.o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Polskapresse Sp. z o.o. na odrębnych zasadach.

§13
1. Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być składane wraz z uzasadnieniem na adres Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Łódzka, ul. Ks. I. Skorupki 17/19, 90-532 Łódź w terminie 7 dni od dnia zakończenia Konkursu (o terminie złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego). Reklamacje zgłoszone po upływie ww. terminu nie będą rozpatrywane.
2. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora w terminie 30 dni od daty ich otrzymania.

§14
Niniejszy Regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Organizatora, przy ul. Ks.I.Skorupki 17/19, 90-532 Łódź.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie