Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Te znaki zodiaku nie powinny być razem! Horoskop miłosny mówi, które znaki nie pasują do siebie. Ich związek to ciągłe zdrady i kłótnie

wróżka Margo
Wideo
od 16 lat
Horoskop mówi, które znaki zodiaku nie powinny być razem. Astrologia podpowiada, które znaki zodiaku nie pasują do siebie. Zranione serce potrzebuje lat, aby się zagoić. Według badaczy, objawy bólu po rozstaniu mogą przypominać atak serca.

Uczucia często kierowane są w stronę nieodpowiedniego partnera, co często wiąże się z późniejszym cierpieniem i rozczarowaniem. Niepowodzenia w miłości często ostatecznie prowadzą do odnalezienia bratniej duszy. Jak uniknąć rozczarowań miłosnych? Być może odpowiedź na to pytanie znajdziesz w... gwiazdach! Sprawdź, które znaki zodiaku nigdy nie powinny być razem!

Znaki zodiaku. Astrologia pomaga poznać lepiej siebie. Sprawdź!

Znaki zodiaku są podziałem na dwanaście sektorów eliptycznych na nieboskłonie, które tradycyjnie są powiązane z datami urodzenia ludzi. Każdy z tych sektorów jest związany z określonym znakiem zodiaku, który jest reprezentowany przez pewien symbol. Znaki zodiaku mają swoje korzenie w starożytnych kulturach i astrologii.

Oto lista dwunastu znaków zodiaku, ich symboli oraz odpowiadających im dat:

 • Baran (21 marca - 19 kwietnia)
 • Byk (20 kwietnia - 20 maja)
 • Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)
 • Rak (21 czerwca - 22 lipca)
 • Lew (23 lipca - 22 sierpnia)
 • Panna (23 sierpnia - 22 września)
 • Waga (23 września - 22 października)
 • Skorpion (23 października - 21 listopada)
 • Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)
 • Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)
 • Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)
 • Ryby (19 lutego - 20 marca)

W astrologii znaki zodiaku są często używane do określania osobowości, cech charakteru i przewidywania przyszłości. Każdy znak zodiaku jest również związany z określonymi planetami, elementami i innymi atrybutami, które mogą mieć wpływ na jednostkę urodzoną pod danym znakiem.

Horoskop mówi które znaki nie powinny być razem: Baran, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Dlaczego niektóre znaki zodiaku nie powinny się łączyć w pary?

Idea, że niektóre znaki zodiaku nie powinny się łączyć w pary, wynika głównie z astrologii i wierzeń dotyczących kompatybilności znaków zodiaku. Według tych wierzeń, niektóre znaki mają naturalną harmonię i lepiej się uzupełniają, podczas gdy inne mogą mieć większe trudności w relacjach.

Kompatybilność między znakami zodiaku opiera się na różnych czynnikach, takich jak elementy, tryguny, jakości i wiele innych.

Oto kilka przykładów, dlaczego niektóre znaki zodiaku mogą być uważane za mniej kompatybilne:

 • Różnice w elementach - w astrologii każdy znak zodiaku jest powiązany z jednym z czterech elementów: ogień, ziemia, powietrze i woda. Niektóre znaki o tych samych elementach uważane są za bardziej zgodne, podczas gdy znaki o różnych elementach mogą mieć trudności w porozumiewaniu się.
 • Tryguny - znaki zodiaku są również podzielone na tryguny: kardynalne, stałe i zmienne. Znaki w tym samym trygunie często się dobrze dogadują, podczas gdy mieszanie różnych trygunów może prowadzić do napięć.
 • Różnice w cechach osobowości - każdy znak zodiaku ma swoje unikalne cechy i tendencje. Czasem znaki o znacznie różniących się cechach mogą mieć trudności w zrozumieniu i akceptacji tych różnic.

Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny być razem. Ich związek to ciągłe zdrady i niekończące się kłótnie. Horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku 2023. Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Wodnik, Ryby w horoskopie

Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny być razem. Ich związek to ciągłe zdrady i niekończące się kłótnie. Horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku 2023. Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Wodnik, Ryby w horoskopie

Te znaki zodiaku nie powinny być razem! Horoskop miłosny mów...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki