(fed)
ZNICZ WIDZEW NA ŻYWO. W sobotę, 24 listopada, zawodnicy Widzewa Łódź jadą do Pruszkowa, by zmierzyć się z zespołem tamtejszego Znicza. Czy łodzianom uda się wreszcie zakończyć serię meczów bez zwycięstwa? Jak zaprezentują się podopieczni trenera Mroczkowskiego? Tego dowiemy się w sobotnie popołudnie. Pierwszy gwizdek w meczu Znicz Widzew zabrzmi punktualnie o godz. 17. Śledźcie razem z nami transmisję na żywo z tego spotkania!

ZNICZ WIDZEW NA ŻYWO: Naciśnij F5, by odświeżyć stronę!

Znicz Pruszków

1

Widzew Łódź

0

Koniec meczu. Widzew przegrywa ze Zniczem Pruszków i traci kolejne punkty

90+5' Długo trwało zanim zawodnik zszedł z boiska. Jednak rzut wolny gospodarzy przekombinowany. Znicz wywalczył jednak rzut rożny.
90+3' Kartka dla Wełny próbującego powstrzymać kolejną kontrę Znicza. Leży na murawie jeden z gospodarzy. Rzut wolny dla Znicza tuż przy polu karnym Widzewa.
90+2' Marek Zuziak uderza z dystansu nad poprzeczką.
90+1' Wydawało się, że Widzewiacy zagrożą bramce Znicza, ale piłkę przejmują gospodarze i wychodzą z kontrą. Na szczęście obrońcy Widzewa na posterunku.
90' Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej połowy.
89' Zuziak wrzuca piłkę w pole karne Znicza, jednak piłka ląduje na głowie obrońcy.
88' Rzut rożny dla Znicza, piłka jednak wychodzi za linię końcową.
86' Zamieszanie w polu karnym Znicza po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ostatecznie jednak piłka dla gospodarzy.
85' Demjan faulowany na połowie gospodarzy.
83' Pięczek mógł wystawić piłkę Mihajlevicowi wbiegającemu w pole karne Znicza, zrobił to jednak za mocno.
82' Zuziak z wolnego wprost na bramkę Znicza. Niestety - niecelnie.
81' Zuziak faulowany na wprost bramki Znicza.
80' Zjawiński podał w pole karne Widzewa do Kubickiego, ten jednak - na szczęście dla łodzian - nie decyduje się na strzał i próbuje podawać do kolegi. Piłkę przejmują widzewiacy.
78' Piękny rajd Kazimierowcza zakończony podaniem do Mihaljevica. Ten jednak strzela wprost w bramkarza.
77' Schodzi Kamiński. W jego miejsce Zuziak.
76' Kristo ładnie zagrał w pole karne do Mihaljevica. Ten główkuje - piłka wędruje nad poprzeczkę.
75' Widzewiakom został kwadrans na zmianę wyniku. Jak do tej pory prezentowali się lepiej od Znicza. Teraz trzeba wykorzystać wreszcie którąś z sytuacji.
72'**GOL dla Znicza. Bochenek. Gracz gospodarzy wbiegł w pole karne łodzian, uderzył w poprzeczkę a piłka odbiła się i wpadła do bramki. 71' Zmiana w zespole Widzewa. Schodzi Banaszak, w jego miejsce - Robert Demjan. 69' Bardzo groźny strzał Zjawińskiego, niepewnie broni Wolański, ale udało się zażegnać niebezpieczeństwo. 66' Pięczek bardzo ładnie dośrodkował w pole karne, piłkę głową odbił Michalski, jednak Misztal interweniuje i łapie piłkę. 65' Kamiński bardzo ryzykownie zagrał do bramkarza, na szczęście Wolański wybił piłkę. 62' Kristo pięknie dośrodkował w pole karne, tam jednak zabrakło zawodnika, który mógłby wykończyć akcję. 61' Zmiana w zespole Widzewa. Schodzi Daniel Mąka, w jego miejsce Mateusz Michalski. 60' Dario Kristo strzelał na bramkę znicza z bardzo dużej odległości. Niecelnie. 58' Szansa dla Banaszaka, mógł wyjść "sam na sam" z bramkarzem, został jednak wyprzedzony przez bramkarza. 56' Bardzo groźne dośrodkowanie z wolnego w pole karne Widzewa, strzał Zjawińskiego obroniony przez Wolańskiego. 55' Żółta kartka dla Kamińskiego za faul na Kubickim. 54' Kamiński wywalczył aut na wysokości pola karnego Znicza. 53' Szansa dla Znicza. Jednak fatalne zagranie jednego z zawodników gospodarzy skutkuje autem. 51' Spóźniony Banaszak. Szkoda, bo miał dużą szansę na zdobycie gola. 50' Widzewiacy mogli teraz zagrozić bramce Znicza, jednak mur obrońców zablokował obiecującą akcję. 46'** Zaczynamy drugą połowę!

Koniec pierwszej części spotkania. Zapraszamy po przerwie.

45+1' Mąka strzela z dystansu, niestety niecelnie.
45' Kamiński za mocno zagrywa do wbiegającego w pole karne Kristo.
43' Statystyka strzałów. Znicz: 1; Widzew: 10.
42' Tym razem Mihaljevic dośrodkowuje w pole karne, jednak obrońcy zgarnęli wysoką piłkę.
41' Gutowski dogrywał w pole karne do Banaszaka, jednak bramkarz Znicza był szybszy.
39' Mocna centra w pole karne, piłka ląduje jednak za linią końcową. Wydawało się jeszcze, że faulowany w polu karnym był Wełna, sędzia nakazuje jednak zacząć od bramki.
38' Gutowski wywalczył kolejny rzut rożny dla Widzewa.
37' Przewraca się jeden z zawodników Znicza w polu karnym Widzewa, jednak sędzia nakazuje rozpocząć grę od bramki.
35' Gutowski próbował uderzać na bramkę, został jednak zablokowany przez obrońcę.
33' Widzew rozgościł się teraz pod polem karnym gospodarzy. Niestety, najpierw nie udało się skutecznie dośrodkować z rogu, później zaś nie powiodło się wprowadzenie piłki z autu. Obrońcy wybijają piłkę daleko na połowę gości.
31' Gutowski wbiega z piłką w pole karne Znicza, ale "zakiwał się" i futbolówkę przejął obrońca.
30' Co za szansa dla Widzewa! Najpierw Mihaljevic zawodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem, potem próba dobitki i ostatecznie górą Misztal.
29' Szansa Daniela Mąki, jednak słabe uderzenie nie mogło zagrozić bramce Znicza.
26' Gutowski wybija piłkę na rzut rożny.
23' Gutowski strzela na bramkę Znicza. Piłka o centymetry mija jednak słupek.
22' Mąka płasko po ziemi z wolnego, obrońcy wybijają piłkę na aut.
22' Mihaljevic faulowany na wysokości pola karnego Znicza.
20' Gutowski faulowany przez zawodnika Znicza. Bardzo brzydki wślizg od tyłu. Żółta kartka dla Zagórskiego, który dopuścił się faulu.
19' Mąka wprowadza piłkę z wolnego w pole karne, wprost na głowę Wełny, ten jednak wybija futbolówkę za linię końcową.
18' Banaszak faulowany przez Klepczarka.
17' To mogło źle się skończyć. Zawodnik Znicza z rzutu wolnego posyła piłkę wprost w światło bramki Widzewa. Na posterunku Wolański.
16' Kolejny faul Mąki. Nasz zawodnik musi uważać!
15' Wełna faulowany blisko środka boiska. Chwilę później sędzia odgwizduje kolejny faul. Tym razem przewinił Mąka.
13' Mąka zagrywał w pole karne do wbiegającego Mihaljevica - niestety odrobinę za mocno.
11' Aut dla Widzewa na wysokości pola karnego Znicza.
10' Widzewiacy cały czas zdają się kontrolować przebieg wydarzeń. Większość akcji znicza kończy się tuż za środkiem boiska.
8' Gutowski zagrał spod pola karnego gospodarzy w tył do Kamińskiego, jednak ten strzela zdecydowanie za słabo.
7' Mihaljevic ładnie zagrał w pole karne do Gutowskiego, jego strzał był niestety niecelny.
5' Wełna zagrał spod własnego pola karnego daleko do przodu. Tam był Mihaljevic, jednak dobrze pilnowali go obrońcy.
4' Groźny strzał z dystansu na bramkę Widzewa. Na szczęście Zjawiński strzelał niecelnie.
3' Gutowski próbował dośrodkowywać na wysokości pola karnego, piłka jednak odbiła się od Pięczka. Od bramki gospodarze.
2' Banaszak wybiega z piłką za linię końcową, od bramki Misztal.
1' Zaczynamy! Od środka gospodarze!

Godz. 16.59 Piłkarze już wychodzą na boisko.

Godz. 16.57 Już za chwilę początek spotkania. W Pruszkowie mgliście i deszczowo.

Skład Widzewa na mecz ze Zniczem: Wolański - Kamiński, Zieleniecki, Wełna, Pięczek, Gutowski, Kazimierowicz, Kristo, Mąka, Banaszak, Mihaljević.
Rezerwowi: Humerski, Sylwestrzak, Gibas, Ameyaw, Michalski, Zuziak, Demjan.

Ostatnie spotkania Widzewa nie należały do udanych. Pechowy remis z GKS Bełchatów, spektakularna porażka z Olimpią Grudziądz i remis ze słabym Rozwojem Katowice wzbudziły niepokój w kibicach zespołu z al. Piłsudskiego. W sobotę, 24 listopada, widzewiacy jadą do Pruszkowa, by zmierzyć się z tamtejszym Zniczem. Łodzianie zapewniają, że tym razem nie dadzą plamy i wrócą z tego spotkania z trzema punktami na koncie. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tego dowiemy się już wkrótce.

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Znicz - Widzew na naszej stronie internetowej.

Już wkrótce podamy składy obu drużyn.

Materiał oryginalny: ZNICZ WIDZEW WYNIK. Zobacz wynik meczu ZNICZ PRUSZKÓW - WIDZEW ŁÓDŹ [Znicz - Widzew live online 24.11.2018] - Express Ilustrowany