Korona Kielce - Widzew Łódź 1:1 (0:0)

kos
Widzew zremisował w ostatnim meczu sparingowym przed sezonem 2011/2012 z Koroną Kielce 1:1.

Korona Kielce: Zbigniew Małkowski -Tadas Kijanskas, Pavol Stano, Tomasz Lisowski, Jakub Bąk (61, Mateusz Janiec) - Aleksandar Vuković, Grzegorz Lech, Paweł Sobolewski, Krzysztof Kiercz - Maciej Korzym, Michał Zieliński (79, Łukasz Jamróz). Trener: Leszek Ojrzyński.

Widzew Łódź: Maciej Mielcarz - Ugochukwu Ukah (28, Jarosław Bieniuk), Adrian Budka, Mindaugas Panka, Sebastian Madera - Dudu Paraiba, Piotr Grzelczak (62 Przemysław Oziębała,), Łukasz Broź, Sebastian Radzio (46, Princewill Ushie Okachi) - Piotr Mroziński (46, Bruno Pinheiro), Nika Dzalamidze (46, Krzysztof Ostrowski). Trener: Radosław Mroczkowski.

90 - Koniec spotkania.

88' - Aleksandar Vuković strzela z rzutu wolnego z odległości 19 metrów od bramki Macieja Mielcarza. Jednak trafił prosto w mur.

86' Po dośrodkowaniu Princewill Ushie Okachi główką zdobywa bramkę.

85' - Strzał Macieja Korzyma ze znacznej odległości. Bramkarz Widzewa spokojnie przejmuje piłkę.

82'- Po pięknym rozegraniu rzutu rożnego Korona wychodzi na prowadzenie. Dogrywał z rogu Paweł Sobolewski, piłkę zgrał Krzysztof Kiercz, a formalności dopełnił Maciej Korzym. Bramkarz Widzewa był bezradny.

79' - Zmiana w Koronie Kielce. Łukasz Jamróz zastępuje Michała Zielińskiego.

78' - Piłka w polu karnym łodzian. Paweł Sobolewski i Aleksander Vuković bezskutecznie. Pokonuje ich Pinheiro.

73' - Kolejna niewykorzystana szansa Widzewa po rzucie rożnym wywalczonym przez De Souza.

71' - Rzut wolny dla Widzewa wykonał Krzysztof Ostrowski. Okachi próbował jeszcze dobijać głową. Dalej bezbramkowy remis.

67' - Okachi podaje do Krzysztofa Ostrowskiego. Ten nie dobiega do piłki....

65' - W natarciu Łodzianie. Po niecelnym strzale Krzysztofa Ostrowskiego piłka mija o centymetry słupek bramki Zbigniewa Małkowskiego.

64' - Bardzo groźne uderzenie Adriana Budki. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

61' - Pierwsza zmiana w Koronie Kielce. Kontuzjowany Jakub Bąk zszedł z boiska. W jego miejsce wszedł Mateusz Janiec.

60' - Szturm na bramkę Zbigniewa Małkowskiego. Piłkę przechwytują jednak obrońcy Korony.

58' - Groźna akcja Korony w polu karnym Widzewa. Michał Zieliński strzela. Bramkarz piąstkuje piłkę. Zieliński dobija - także bezskutecznie.

54' - Nerwowość w grze Widzewa.

50' - Kolejny strzał Macieja Korzyma. Maciej Mielcarz piąstkuje piłkę.

48' - Po faulu na Pawłu Sobolewskim rzut wolny wykonał Aleksander Vuković. Piłkę przejęli piłkarze Widzewa.

46' - Początek drugiej części spotkania.

45' - Koniec pierwszej części spotkania.

43' - Michał Zieliński z Pawłem Sobolewskim atakowali bramkę Widzewa. Bezskutecznie.

42' - Pavol Stano pomylił się przed własnym polem karnym. Asekurował go Zbyszek Małkowski.

41' - Grzegorz lech próbował bezskutecznie ograć bramkarza Widzewa.

39' - Kolejny atak Widzewa. Sebastian Radzio przestrzelił.

37' - Kontratak Widzewa. Tomasz Lisowski wybija piłkę.

36' - Akcja korony zakończona niecelnym dograniem Pawła Sobolewskiego.

33' - Arbiter interweniuje po zamieszaniu w polu karnym Widzewa. Grę wznawia Maciej Mielcarz.

30' - Interwencja Macieja Mielcarza po strzale Macieja Korzyma. Napastnik był w sytuacji 1 na 1 z łódzkim bramkarzem.

28' - Ugochukwu Ukah nie wróci już na boisko. Na środku obrony zastąpił go Jarosław Bieniuk.

27' - Niebezpieczny faul Macieja Korzyma. Służba medyczna znosi z boiska Ugochukwu Ukah.

21' - Zbyt słaby i niecelny strzał Piotra Grzelczaka. Piłka przetoczyła się koło słupka bramki Korony.

20' - Akcja gospodarzy. Jakub Bąk powinien zdecydować się na strzał. Jednak zbyt długo zwlekał i piłkę odebrali mu przeciwnicy.

17' - Rzut wolny dla Korony zakończony niecelnym strzałem Krzysztofa Kiercza.

16' - Interwencja bramkarza Korony. Strzał Mrozińskiego z ostrego kąta.

13' - Gorąco pod bramką gości. Piłka jednak nie znalazła drogi do bramki.

12' - Ładne zagranie Tadasa Kijanskasa do Jakuba Bąka, przerwane jednak przez Sebastiana Maderę.

1' - Pierwsza, niegroźna akcja w wykonaniu zawodników Widzewa. Piłka trafia w ręce bramkarza Małkowskiego.

Trwa prezentacja zespołu gospodarzy. Za chwilę rozpocznie się spotkanie.