reklama

Morderstwo w Andrespolu. Kat 42-latki wyjawił motyw bestialskiej zbrodni

Lila Sayed
Lila Sayed
Zaktualizowano 
Na trzy miesiące został wczoraj aresztowany 37-letni mężczyzna, który w nocy z minionego piątku na sobotę zamordował swoją partnerkę. Podczas przesłuchania podejrzany przyznał się do zabójstwa 42-latki. Wyjawił także śledczym podwód, dla którego w bestialski sposób skatował na śmierć swoją „ukochaną”.Czytaj więcej na następnej stronie
Na trzy miesiące został wczoraj aresztowany 37-letni mężczyzna, który w nocy z minionego piątku na sobotę zamordował swoją partnerkę. Podczas przesłuchania podejrzany przyznał się do zabójstwa 42-latki. Wyjawił także śledczym podwód, dla którego w bestialski sposób skatował na śmierć swoją „ukochaną”.

- Stwierdził, że zrobił to z zazdrości - informuje Tomasz Szczepanek z Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Przesłuchanie 37-latka odbyło się w Prokuraturze Rejonowej dla Łodzi Widzewa.

Morderstwo w Andrespolu. 37-latek zabił swoją partnerkę i uk...

Przypominamy, ze do krwawej zbrodni doszło domu zamordowanej kobiety na terenie Andrespola. Jak wstępnie ustalono, jej oprawca pojawił się u niej w domu i wszczął awanturę. W trakcie kłótni sięgnął po nóż i tępe narzędzie (typu młotek) i skatował nią nimi na śmierć. Gdy 42-latka konała, jej kat uciekł...

Policjanci odnaleźli ciało gospodyni w sobotę o świcie. Zabezpieczone ślady kryminalistyczne pozwoliły funkcjonariuszom wytypować sprawcę krwawej zbrodni. Jeszcze tego samego dnia policjanci zapukali do mieszkania 37-latka. Ponieważ nikt im nie otwierał, mundurowi weszli do środka za pomocą drabiny przez uchylone okno. W trakcie przeszukania lokalu, odnaleziono podejrzanego. Pijany (miał 1,3 promila alkoholu w organizmie) mężczyzna ukrywał się w szafie. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany, a wczoraj aresztowany.

Nastoletni syn ofiary trafił pod opiekę babci, od strony mamy.

Zobacz też:
Bmw skosiło przystanek na ul. Paderewskiego

Wideo

Materiał oryginalny: Morderstwo w Andrespolu. Kat 42-latki wyjawił motyw bestialskiej zbrodni - Express Ilustrowany

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 44

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-31T15:57:25 02:00, Gość:

Nie robiłam w tym sklepie zakupów, ale skoro obędzie tam klientów bez mózgu, to ja zacznę tam robić zakupy regularnie.

2019-07-31T17:27:32 02:00, Gość:

Brawo

Ja robiłem i będę robil P. G trzymajcie się a tych co winia mandarynki to ich problem powoli się poukłada będzie do rze wy niczemu nie jesteście winni to tragedia 2 rodzin oraz znajomych ja do tej pory nie mogę się z tym pogodzić i długo się nie pogodze

G
Gość
2019-07-31T15:57:25 02:00, Gość:

Nie robiłam w tym sklepie zakupów, ale skoro obędzie tam klientów bez mózgu, to ja zacznę tam robić zakupy regularnie.

Brawo

G
Gość

Nie robiłam w tym sklepie zakupów, ale skoro obędzie tam klientów bez mózgu, to ja zacznę tam robić zakupy regularnie.

B
Bea
2019-07-31T14:14:08 02:00, Gość:

Ludzie przestancie siac platki i pisac obelgi Nic nie wiecie i sensaji szukacie Uszanujcie Rodzine zmarlej i rodzine A Pograzcie sie w smutku i modlitwie a nie ...........

Cisza, spokój, zaduma i współczucie zamiast plucia jadem.

B
Beata

Życzę siły obu rodzinom... Ludzie, trochę empatii i rozumu, jadu wokół mamy dość!

G
Gość

Ludzie przestancie siac platki i pisac obelgi Nic nie wiecie i sensaji szukacie Uszanujcie Rodzine zmarlej i rodzine A Pograzcie sie w smutku i modlitwie a nie ...........

G
Gość
2019-07-31T00:09:51 02:00, Gość:

Jak rodzina Buraków może po tej zbrodni normalnie otwierać sklep w którym ten morderca pracował? Wstydu nie mają. A wy ludzie z Andrespola wstydu nie macie, że tam zakupy robicie!!!! Ale ciekawość Was tam pędzi...chcecie zobaczyć reakcję brata, bardzo mu współczuć....A tfu...tfu...

2019-07-31T01:17:48 02:00, ....:

A co mają zrobic? Powiesić się?? Czy jak?

Ktoś ma odpowiadać za tego skurwiela?

A kto jest temu winien?Jego brat?czy on sam?

Ty też odpowiadasz za kogoś?

Nie osądzaj bo nie wiesz co ciebie w życiu spotka.....

2019-07-31T05:42:08 02:00, Gość:

Ja nikogo nie zabiłem. Za co mam odpowiadać deblu?

Rodzice Buraka powinni z pokorą pochylić głowę. Nikt z nich nie pofatygował się, aby odwiedzić mamę zamordowanej Kasi K., aby przeprosić za czyn syna, wyrazić skruchę ii zapytać się czy nie pomóc jakoś tej kobiecie. Zwykła ludzka przyzwoitość by tak nakazywała. Mama Kasi nie jest najmłodsza, a zośtałą sama na tym świecie wraz z dzieckiem Kasi, 11 letnim chłopcem.

2019-07-31T06:20:12 02:00, Gość:

Ma jeszcze syna, więc nie pouczaj. Każdy robi jak uważa i nikomu z Nas nic do tego!

2019-07-31T07:41:42 02:00, Gość:

Witaj Burak. Wypowiadasz się tutaj w obronie braciszka?

2019-07-31T09:15:09 02:00, Gość:

Rodzina też ponosi odpowiedzialność za to co się stało,wiedzieli że Adam ma problem ,mogli wymuc na nim aby podjął leczenie,ale kto w sklepie by pracowal.

2019-07-31T12:19:32 02:00, Gość:

Każdy odpowiada za swoje czyny. Rodzina nie jest niczemu winna.

,, wymuc,, co by to nie znaczyło spróbuj zaciągnąć dorosłego faceta do specjalisty. Powodzenia.

On był kilka razy na odwyku ale nic nie pomogło

G
Gość
2019-07-31T12:57:20 02:00, Gość:

Czy ktoś wie kiedy będzie pogrzeb?

2019-07-31T12:59:08 02:00, ?:

Twój?

O ile się nie mylę to nie ja zostałem zamordowany, także trochę powagi i szacunku by się przydało.

M
Megi
2019-07-31T12:58:43 02:00, Ech:

Nalazło się tu motłochu, półanalfabetów.

Winien zbrodni jest sprawca, a nie rodzina, sklep i sąsiedzi.

Racja w 100%.

?
2019-07-31T12:57:20 02:00, Gość:

Czy ktoś wie kiedy będzie pogrzeb?

Twój?

E
Ech

Nalazło się tu motłochu, półanalfabetów.

Winien zbrodni jest sprawca, a nie rodzina, sklep i sąsiedzi.

G
Gość

Czy ktoś wie kiedy będzie pogrzeb?

G
Gość
2019-07-31T00:09:51 02:00, Gość:

Jak rodzina Buraków może po tej zbrodni normalnie otwierać sklep w którym ten morderca pracował? Wstydu nie mają. A wy ludzie z Andrespola wstydu nie macie, że tam zakupy robicie!!!! Ale ciekawość Was tam pędzi...chcecie zobaczyć reakcję brata, bardzo mu współczuć....A tfu...tfu...

2019-07-31T11:40:32 02:00, Gość:

A ty co "żabkę" prowadzisz po drugiej stronie ulicy? konkurencji chcesz się pozbyć? Morderca siedzi w areszcie i do końca życia z niego nie wyjdzie, a sklep jest źródłem utrzymania pozostałej rodziny. Co teraz brat zabójcy ma zamknąć sklep i zagłodzić własną rodzinę?

Takie żałosne komentarze piszą ludzie, którzy niczego nie osiągnęli w swoim życiu. Nie mają czym się pochwalić wolą przelać frustracje na inne osoby. Szkoda tylko, że te osoby wcale nie zasługują na takie traktowanie. Trzeba żyć dalej i zlewać kretynów, którzy z powodu braku zajęcia wypisują głupoty. Karma wraca więc głowa do góry!!!!

G
Gość
2019-07-31T00:09:51 02:00, Gość:

Jak rodzina Buraków może po tej zbrodni normalnie otwierać sklep w którym ten morderca pracował? Wstydu nie mają. A wy ludzie z Andrespola wstydu nie macie, że tam zakupy robicie!!!! Ale ciekawość Was tam pędzi...chcecie zobaczyć reakcję brata, bardzo mu współczuć....A tfu...tfu...

2019-07-31T01:17:48 02:00, ....:

A co mają zrobic? Powiesić się?? Czy jak?

Ktoś ma odpowiadać za tego skurwiela?

A kto jest temu winien?Jego brat?czy on sam?

Ty też odpowiadasz za kogoś?

Nie osądzaj bo nie wiesz co ciebie w życiu spotka.....

2019-07-31T05:42:08 02:00, Gość:

Ja nikogo nie zabiłem. Za co mam odpowiadać deblu?

Rodzice Buraka powinni z pokorą pochylić głowę. Nikt z nich nie pofatygował się, aby odwiedzić mamę zamordowanej Kasi K., aby przeprosić za czyn syna, wyrazić skruchę ii zapytać się czy nie pomóc jakoś tej kobiecie. Zwykła ludzka przyzwoitość by tak nakazywała. Mama Kasi nie jest najmłodsza, a zośtałą sama na tym świecie wraz z dzieckiem Kasi, 11 letnim chłopcem.

2019-07-31T06:20:12 02:00, Gość:

Ma jeszcze syna, więc nie pouczaj. Każdy robi jak uważa i nikomu z Nas nic do tego!

2019-07-31T07:41:42 02:00, Gość:

Witaj Burak. Wypowiadasz się tutaj w obronie braciszka?

2019-07-31T09:15:09 02:00, Gość:

Rodzina też ponosi odpowiedzialność za to co się stało,wiedzieli że Adam ma problem ,mogli wymuc na nim aby podjął leczenie,ale kto w sklepie by pracowal.

Każdy odpowiada za swoje czyny. Rodzina nie jest niczemu winna.

,, wymuc,, co by to nie znaczyło spróbuj zaciągnąć dorosłego faceta do specjalisty. Powodzenia.

G
Gość
2019-07-31T00:09:51 02:00, Gość:

Jak rodzina Buraków może po tej zbrodni normalnie otwierać sklep w którym ten morderca pracował? Wstydu nie mają. A wy ludzie z Andrespola wstydu nie macie, że tam zakupy robicie!!!! Ale ciekawość Was tam pędzi...chcecie zobaczyć reakcję brata, bardzo mu współczuć....A tfu...tfu...

A ty co "żabkę" prowadzisz po drugiej stronie ulicy? konkurencji chcesz się pozbyć? Morderca siedzi w areszcie i do końca życia z niego nie wyjdzie, a sklep jest źródłem utrzymania pozostałej rodziny. Co teraz brat zabójcy ma zamknąć sklep i zagłodzić własną rodzinę?

Dodaj ogłoszenie