Turniej rodziców o puchar prezesa AKS SMS Łódź – wielki sukces trzeciej edycji!

8 czerwca zakończył się trzeci Turniej Rodziców o Puchar Prezesa AKS SMS Łódź. To wydarzenie okazało się wielkim sukcesem i dostarczyło mnóstwo radości uczestnikom. W turnieju wzięło udział 10 drużyn, składających się z 120 zawodników i zawodniczek - informuje Piotr Stępień, prezes AKS SMS Łódź.

Każda drużyna wyróżniała się kolorowymi strojami z czarną panterą. Atmosfera była genialna, a zabawa znakomita! Zwycięzcą turnieju została drużyna "2010 Czarne Pantery". Drugie miejsce zajęła drużyna sponsora i partnera klubu, firma PAUL HARTMANN Polska "Niebieskie Pantery". Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna rocznika 2012, "Żółte Pantery". Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę. Byliście naprawdę wyjątkowi! Specjalne podziękowania kierujemy do naszych partnerów i sponsorów: firmy Grot, Totalizator Sportowy Lotto Radość Wygrywania, Fundacji NieZwykli Bohaterowie, Stowarzyszenia Szczypta Dobra oraz Artal Medale za wspólne świętowanie tego rodzinnego wydarzenia z nami. Zapraszamy za rok na czwartą edycję Turnieju Rodziców! - kończy prezes Piotr Stępień.

Euro 2024: STUDIO-EURO ODC-3 PRZED MECZEM POLSKA - AUSTRIA