Wyniki wyborów samorządowych 2018 do Rady Miejskiej w Poddębicach

Redakcja
Pawel F. Matysiak
Udostępnij:
Wyniki wyborów samorządowych 2018 do Rady Miejskiej w Poddębicach. Zobaczcie oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych do Rady Miejskiej w Poddębicach.

Okręg 1
Miasto Poddębice, ulice: 1 Maja, Baczyńskiego, Brzozowa, Deczyńskiego, Dębowa, Klonowa, Ignacego Krasickiego od zachodniej strony ul. Krótkiej, Krótka, Lipowa, Łęczycka od nr 12 do ul. Jana III Sobieskiego, Młynarska, Morelowa, Nowa, Piotrowskiego, Poprzeczna, Północna, Przyszłość, Rzemieślnicza od zachodniej strony ul Krótkiej, Sosnowa, Wiśniowa, Wierzbowa.

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Dariusz Jan Szewczyk - głosy: 230 (42.67%) wybrany: tak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 4 Tomasz Stefan Buda - głosy: 96 (17.81%) wybrany: nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO

  • 15 Adrian Jerzy Wziętek - głosy: 59 (10.95%) wybrany: nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Robert Bogdan Ożadowicz - głosy: 154 (28.57%) wybrany: nie

Okręg 2
Miasto Poddębice, ulice: Ignacego Krasickiego od wschodniej strony ul. Krótkiej, Rzemieślnicza od wschodniej strony ul. Krótkiej.

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Bogumił Marian Kabaciński - głosy: 316 (65.42%) wybrany: tak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Tomasz Tabaczyński - głosy: 167 (34.58%) wybrany: nie

Okręg 3
Miasto Poddębice, ulice: Jana III Sobieskiego od Nr 5, Dojazd.

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Emilia Maria Błaszczyk - głosy: 198 (54.85%) wybrana: tak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO

  • 15 Włodzimierz Krajewski - głosy: 49 (13.57%) wybrany: nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Edyta Anna Michalska - głosy: 114 (31.58%) wybrana: nie

Okręg 4
Miasto Poddębice, ulice: Cicha, Jana III Sobieskiego do nr 4, Krokusowa, Kwiatowa, Łęczycka od ul. Jana III Sobieskiego w kierunku północnym, Miła, Piękna, Pogodna, Radosna, Różana, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Tulipanowa, Wesoła, Wrzosowa.

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Jacek Grzegorz Bienias - głosy: 277 (72.51%) wybrany: tak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Łukasz Artur Ożadowicz - głosy: 105 (27.49%) wybrany: nie

Okręg 5
Miasto Poddębice, ulice: Pułkownika Jerzego Mencla, Kaliska, Kilińskiego, Łęczycka do nr 11, Łódzka, Leśna, Nadrzeczna, Narutowicza między ul Łódzką a Przejazd, Ogrodowa, Partyzantów, Parzęczewska, Piaskowa, Plac Kościuszki, Pułaskiego, Sienkiewicza, Szkolna, Wiejska, Wodna, Wschodnia, Zacisze.

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Stanisław Wiaderek - głosy: 236 (51.42%) wybrany: tak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO

  • 15 Marcin Mariusz Urbaniak - głosy: 50 (10.89%) wybrany: nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Elwira Agata Maniak - głosy: 173 (37.69%) wybrana: nie

Okręg 6
Miasto Poddębice, ulice: Południowa, Przejazd od nr 12, Zielona do nr 12.

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Andrzej Jan Twardowski - głosy: 230 (42.75%) wybrany: tak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 4 Barbara Maria Jesionowska - głosy: 114 (21.19%) wybrana: nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO

  • 15 Cezary Jacek Skubała - głosy: 37 (6.88%) wybrany: nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Mariusz Krzysztof Cieślak - głosy: 157 (29.18%) wybrany: nie

Okręg 7
Miasto Poddębice ulice: Cmentarna, Gajowa, Grunwaldzka, Jałowcowa, Jesienna, Kochanowskiego, Kopernika, Konopnickiej, Kosmonautów, Mickiewicza, Myśliwska, Narutowicza na południe od ul. Przejazd, Osiedlowa, Polna, Przejazd do nr 11, Reja, Targowa, Wiosenna, Wspólna, Wyzwolenia, Złota, Zielona od nr 13

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Sławomir Tadeusz Stelmasiak - głosy: 304 (57.25%) wybrany: tak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Dariusz Stefan Przybylski - głosy: 227 (42.75%) wybrany: nie

Okręg 8
Sołectwa: Golice, Sworawa, Łężki, Panaszew, Tarnowa.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA JÓŹWIAKA

  • 16 Bogumił Zdzisław Jóźwiak - głosy: 259 (51.19%) wybrany: tak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Radosław Gortat - głosy: 247 (48.81%) wybrany: nie

Okręg 9
Sołectwa: Adamów, Góra Bałdrzychowska, Kałów, Tumusin, Wólka.

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Tomasz Walczyk - głosy: 222 (49.55%) wybrany: tak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO

  • 15 Grażyna Bożena Kubiak - głosy: 88 (19.64%) wybrana: nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Wiesław Zygmunt Matkowski - głosy: 138 (30.80%) wybrany: nie

Okręg 10
Sołectwa: Grocholice, Józefów-Kolonia, Józefów, Kobylniki, Niewiesz-Kolonia, Niewiesz, Sempółki, Szarów, Wilczków.

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 4 Mirosław Andrzej Kupczyk - głosy: 139(38.19%) wybrany: nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Ireneusz Andrzej Napieraj - głosy: 205 (56.32%) wybrany: tak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 8 Lech Witaszczyk - głosy: 20(5.49%) wybrany: nie

Okręg 11
Sołectwa: Chropy, Karnice, Klementów, Praga.

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Halina Tomczyk - głosy: 267 (51.05%) wybrana: tak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO

  • 15 Rafał Wojciech Szymczak - głosy: 93 (17.78%) wybrany: nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Mariusz Grzegorz Murawiak - głosy: 163 (31.17%) wybrany: nie

Okręg 12
Sołectwa: Borzewisko, Dominikowice, Dzierzązna, Gibaszew, Leśnik, Lubiszewice, Niemysłów

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Jarosław Piotr Galoch - głosy: 77 (19.15%) wybrany: nie

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 4 Marek Włodzimierz Przygodzki - głosy: 20 (4.98%) wybrany: nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA JÓŹWIAKA

  • 16 Beata Pająk - głosy: 23 (5.72%) wybrana: nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Andrzej Lodziński - głosy: 282 (70.15%) wybrany: tak

Okręg 13
Sołectwa: Balin, Ewelinów, Krępa, Ksawercin, Lipnica, Nowa Wieś

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Włodzimierz Janusz Jurkiewicz - głosy: 181 (52.16%) wybrany: tak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Mirosława Patora - głosy: 166 (47.84%) wybrany: nie

Okręg 14
Sołectwa: Antonina, Bałdrzychów, Lipki, Malenie, Podgórcze, Porczyny.

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Paweł Gogulski - głosy: 255(51.72%) wybrany: tak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Damian Zagłoba - głosy: 238 (48.28%) wybrany: nie

Okręg 15
Sołectwa: Feliksów, Nowy Pudłów, Pudłówek, Stary Pudłów, Góra Bałdrzychowska-Kolonia, Rąkczyn, Zagórzyce.

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Paweł Krzysztof Plewiński - głosy: 245 (49.80%) wybrany: tak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 4 Maciej Józef Grubski - głosy: 42 (8.54%) wybrany: nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO

  • 15 Anna Urszula Sajdak - głosy: 61(12.40%) wybrana: nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Wiktor Maciej Kosmal - głosy: 144 (29.27%) wybrany: nie

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie