Prasówka 29.05.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 28.05. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Pudzianowski Materla. Kto wygrał? Kto Gala KSW 70 online STREAM. Gdzie oglądać KSW 70 online”?

Prasówka 29.05: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Pudzianowski Materla. Kto wygrał? Kto Gala KSW 70 online STREAM. Gdzie oglądać KSW 70 online

Pudzianowski Materla. Kto wygrał? KSW 70 online Materla na deskach po potężnym ciosie Pudziana!

Nie przegap promocji!

📢 Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Zadowoleni biegacze w centrum Łodzi. Piękna pani Łódź. Zdjęcia

Nie milkną echa udanego 19. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Zobacz kolejną porcję zdjęć z trasy po centrum Łodzi.

📢 Szczęśliwi kibice na meczu żużlowym. Byłeś na MotoArenie Łódź? Znajdź się na zdjęciu

Żużlowcy drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonała Wybrzeże Gdańsk. Dobra jazda łodzian została wysoko oceniona przez kibiców speedwaya w Łodzi. Fani czarnego sportu mieli powody do radości i wychodzili ze stadionu zadowoleni.
Oto nasza galeria zdjęć. Byłeś na meczu, poszukaj się na zdjęciach.

Prasówka 29.05: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 19. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run na mecie. Kto wygrał? Zdjęcia

Za nami wielce udany 19. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run.

📢 W te dni będą wypłacone pierwsze Czternaste Emerytury. Znane są już też progi dochodowe [29.05.2022]

1338,44 zł brutto - tyle w tym roku wyniesie czternasta emerytura. Będzie obowiązywać kryterium dochodowe. Nie trzeba składać żadnego wniosku.

📢 Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są często najbardziej toksyczni [lista - 29.05.2022]

Kłamią, manipulują i zawsze ukrywają swoje intencje. Toksyczni mężczyźni, bo o nich mowa, nie zawahają się przed niczym, aby osiągnąć zamierzone cele. Związek z nimi jest trudny, bolesny i czasami zostawia ślady w psychice ofiar na lata! Wróżka Roma przedstawia listę znaków, które mają największe skłonności do toksycznych zachowań w związku.

📢 Zmiany zasad wyjazdów do sanatorium z NFZ. Tyle kuracjusze płacą za pobyt i wyżywienie [29.05.2022]

27 kwietnia br. weszło w życie rozporządzenie ministra zdrowia z nowymi opłatami za pobyt w uzdrowisku z NFZ. Nowe stawki dotyczą pobytów od 1 maja 2022 roku.

📢 Te znaki zodiaku nigdy nie powinny być razem. Zdaniem Wróżki Romy te pary nie stworzą udanego związku [29.05.2022]

Toksyczna miłość zostawia po sobie bolesne znamiona. Dlaczego jest tak, że mimo sygnałów wysyłanych przez intuicje i tak ulegamy pokusie, wchodząc w związek skazany na porażkę? Czynników jest bardzo wiele. Odpowiedzi można również szukać w horoskopie. Według astrologów to właśnie znak zodiaku definiuje nasze podejście do miłości. Również to, od kogo powinniśmy się trzymać z daleka.

📢 Świętowali 50-lecie dyplomu lekarskiego. Absolwenci Akademii Medycznej, a także Wojskowej Akademii Medycznej znów dostali dyplomy

50-lecie ukończenia studiów świętowali absolwenci Akademii Medycznej, a także Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Otrzymali repliki dyplomów. To pierwsza taka uroczystość od czasu zakończenia pandemii.

📢 Julia Baryga z Łodzi została II Wicemiss Polonia 2021/2022. Kim jest piękna łodzianka? ZDJĘCIA

Julia Baryga, 19-letnia łodzianka, została II wice Miss Polonia 2021/2022. To oznacza, że jury uznało ją za trzecią najpiękniejszą pannę w Polsce!

📢 Pogoda na weekend. Taka będzie pogoda w sobotę i niedzielę 28 i 29 maja. Nadchodzą duże zmiany! Ostrzeżenia IMGW

Pogoda w rozpoczynający się weekend nie będzie nas rozpieszczać. Szykuje się prawdziwe załamanie pogody, ponieważ poza deszczem możemy spodziewać się spadku temperatury. POGODA NA WEEKEND, 28.05-29.05. SPRAWDŹ PROGNOZĘ!

📢 Historia Krzysztofa Igora, jedynego syna Krzysztofa Krawczyka. Kończy się maj, czy będzie miał gdzie mieszkać?

Nie tak pewnie wyobrażał sobie życie. Koncerty jego ojca oglądały tłumy, płyty sprzedawały się w tysiącach egzemplarzy. Tymczasem syn Krzysztofa Krawczyka jest bezdomny. Żyje dzięki pomocy życzliwych ludzi. Prowadzona jest publiczna zbiórka, by mógł godnie żyć...

📢 Tych miejsc nie ma już na mapie Łodzi. Pamiętasz je wszystkie? ZDJĘCIA

Zapraszamy na sentymentalny spacer po Łodzi. China Town, basen Olimpia, Lunapark, dyskoteka Cube - to tylko niektóre z miejsc, które istnieją już tylko w pamięci łodzian. Zniknęło także wiele innych kultowych miejsc kino Bałtyk i hotel Centrum. Przypomnijmy je sobie wszyscy na zdjęciach.

📢 Jak mieszka Iwona z Sanatorium Miłości w Radomsku? Prywatne zdjęcia domu Iwony i Gerarda 28.05.2022

Dom i ogród Iwony z Sanatorium Miłości. Byliśmy w odwiedzinach u uczestniczki Sanatorium Miłości. Zobacz prywatne zdjęcia domu Iwony z Sanatorium Miłości! Iwona z Radomska zaprosiła nas do siebie i pokazała urocze zakątki swojego domu, które robią wrażenie. Uczestniczka programu Sanatorium Miłości ma piękny, zadbany ogród, o który dba samodzielnie.

📢 Władysław z Sanatorium Miłości? Jak wygląda jego życie? Kim jest wybranka Władysława? Jak bohaterowi TVP mieszka się w Łodzi? 28.05.2022

Władysław z Sanatorium Miłości przeżył w programie wspaniałą przygodę. Władysław Balicki z Sanatorium Miłości nie żałuje udziału w programie. Co Władysław mówi o swoim życiu w Łodzi? Jak wygląda teraz życie Władysława w Łodzi? Czy Władysław jest zakochany? Czy Władysław znalazł kobietę swojego życia? Władysław planuje wyprowadzkę z Łodzi?

📢 Sanatorium Miłości zmieniło życie Iwony z Radomska! Iwona z Sanatorium Miłości opowiada o programie TVP 28.05.2022

Sanatorium Miłości zmienia życie uczestników! Iwona z Sanatorium Miłości opowiada o udziale w programie TVP. Jak zmieniło się życie Iwony po programie Sanatorium Miłości? Czy nie żałuje udziału w programie? Ile lat ma Iwona z Sanatorium Miłości? Ile dzieci ma Iwona? Jak wygląda związek Iwony z Gerardem? Jak Iwona Mazurkiewicz komentuje zakończenie Sanatorium Miłości?

📢 Iwona z Radomska, uczestniczka programu Sanatorium Miłości opowiada o seksie. Iwona zdradza, jaki jest seks w podeszłym wieku 28.05.2022

Iwona z Sanatorium Miłości mówi szczerze o seksie dojrzałych kobiet w Pytaniu na Śniadanie. Bezpruderyjna Iwona z Sanatorium Miłości mówi otwarcie: z wiekiem ochota na seks nie przemija! Udowadnia, że seks seniorów może być świetny, a kobietom po menopauzie ochota na seks jeszcze wzrasta! Iwona z Sanatorium Miłości zdradza sekrety życia łóżkowego z Gerardem.

📢 Kim jest Andrzej z Tomaszowa z Sanatorium Miłości 4? Poznaj bohateria programu TVP. Uczestnicy 4 sezonu Sanatorium Miłości 28.05.2022

Andrzej z Tomaszowa Mazowieckiego i inni bohaterowie Sanatorium Miłości 4. Poznajcie wszystkich uczestników Sanatorium miłości 2022. Ruszyła czwarta edycja randkowego show Telewizji Polskiej przeznaczonego dla seniorów. Wśród nich jest także mieszkaniec województwa łódzkiego. Gościnnie wystąpią też pochodząca z Radomska Iwona i jej partner Gerard, znani z drugiej edycji "Sanatorium".

📢 Ile ma lat Iwona z Sanatorium Miłości? Jaka jest prywatnie Iwona z Radomska? Oto uczestniczka Sanatorium Miłości 28.05.2022

Iwona z Sanatorium Miłości prywatnie. Ile lat ma Iwona Mazurkiewicz? Jaka jest Iwona z Sanatorium Miłości prywatnie?? Ilu miała mężów miała Iwona z Sanatorium Miłości? Czy Iwona ma dzieci? Iwona Mazurkiewicz z Radomska opowiada o swoim życiu. O Iwonie z Radomska, uczestniczce programu Sanatorium Miłości, mówią „kobieta petarda”! Sekrety Iwony z Sanatorium Miłości.

📢 Halina z Pabianic płakała. Wzruszający wywiad Haliny z Pabianic z Martą Manowską. W Sanatorium miłości polały się łzy 28.05.2022

Halina z Pabianic płakała w czasie rozmowy z prowadzącą Sanatorium Miłości. Co mówiła Halina z Sanatorium Miłości w wywiadzie z Martą Manowską? Dlaczego łzy pojawiły się w oczach seniorki z Sanatorium Miłości? Jak wygląda życie Haliny w Pabianicach? Czy Halina jest szczęśliwa? Dlaczego Halina płakała?

📢 Dom Haliny z Sanatorium Miłości. Tak mieszka w Pabianicach Halina Jaksa, uczestniczka programu TVP 22.05.2022

Dom Haliny z Sanatorium Miłości 3! Jak mieszka Halina z Pabianic? Halina Jaksa, bohaterka a z programu Sanatorium Miłości 3, zaprosiła nas do swojego domu w Pabianicach i pokazała jak mieszka! Jaka jest Halina z Pabianic, królowa turnusu Sanatorium Miłości 3? Zobacz wnętrza przytulnego domu Haliny, Królowej Turnusu w trzeciej edycji Sanatorium Miłości.

📢 Nie wolno zapominać o piłkarzu Wielkiego Widzewa Krzysztofie Surlicie. Faux pas prezesa

Piłka nożna. Widzew przepuszcza przez palce okazje , które powinny być wykorzystywane do wzmacniania własnej promocji.

📢 Horoskop na niedzielę, 29 maja. Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec 29.05.2022

Horoskop dzienny na niedzielę, 29 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop dzienny na weekend. Przepowiednie dla znaków zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Sprawdź swój horoskop dzienny na 29.05.2022. Dowiedz się, co mówią gwiazdy. Horoskop wróżki Margo dla każdego znaku zodiaku.

📢 Urząd Miasta Łodzi kupuje fanów na Facebooku. Zapłaci od 50 do 130 tys. zł.

Nie mniej niż 50 tys. zł i nie więcej niż 130 tys. zł ma kosztować "pozyskanie" 80 tys. nowych fanów dla profilu Łodzi na portalu społecznościowym Facebook. "Ja się pytam po co?" - padają pytania łodzian w mediach społecznościowych.

📢 Święcenia żonatych mężczyzn w Łodzi! W sobotę w łódzkiej katedrze wyświęcą diakonów stałych. W Polsce jest ich zaledwie kilkudziesięciu!

Święcenia żonatych mężczyzn w Łodzi. W sobotę (28 maja) święcenia przyjmą diakoni stali., To pierwsze takie wydarzenie w historii archidiecezji łódzkiej. To mężczyźni mający często żonę, dzieci, którzy będą pełnić ważną rolę w Kościele. Mogą prowadzić m.in. pogrzeby, udzielać chrztu czy komunii świętej. Święcenia diakonatu przyjmie też jeden kleryk z Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.

📢 Dom rodziny Krawczyka w Dalikowie sprzedany. Siostrzenica Ewy Krawczyk wystawiła na sprzedaż dom. Co w nim jest? 28.05.2022

Siostrzenica Ewy Krawczyk wystawiła na sprzedaż dom w Dalikowie. Dom szybko znalazł nabywcę. Dom w Dalikowie jest wart ponad milion złotych. Jak wygląda w środku? Zobacz zdjęcia w naszej galerii.

📢 Pogryziona przez zdziczałe psy Weronika walczy o życie! Dramat 18-latki koło Łasku!

Stado zdziczałych psów zaatakowało 18-letnią Weronikę koło Łasku. Dziewczyna walczy o życie w łódzkim szpitalu. Nikt nie wie, skąd się wzięła groźna wataha i kiedy zaatakuje ponownie!

📢 Życzenia urodzinowe 2022. Gotowe kartki z życzeniami urodzinowymi. Krótkie i piękne kartki na urodziny z życzeniami! 28.05.2022

Gotowe kartki z życzeniami urodzinowymi. Życzenia urodzinowe dla każdego. Wzruszające i nieoklepane życzenia urodzinowe życzenia urodzinowe. Często brakuje nam pomysłów na wyjątkowe życzenia urodzinowe i wierszyki. Jeżeli ty też nie wiesz co napisać, poniżej prezentujemy zestaw gotowych i oryginalnych pomysłów życzeń na urodziny. Wystarczy tylko, że prześlesz gotowe kartki!

📢 Horoskop dla samotnych. Horoskop miłosny dla znaków Zodiaku. miłosny dla singli i par. Wiosna to burzliwy czas dla kochanków!28.05.2021

Porady w horoskopie dla par. Horoskop miłosny na rok 2022 dla singli! Sprawdź, co wróżka Margo mówi o Twoim życiu uczuciowym? Które znaki zodiaku mogą liczyć na księcia na białym koniu? Zobacz, czy czeka cię rok pełen miłości czy może zdrad i rozczarowań.

📢 Horoskop runiczny wikingów dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop z run na 2022 rok. Twój horoskop nordycki na rok 2022! 28.05.2022

Horoskop runiczny 2022. Co radzą ci runy Wikingów? Wróżka Bernadetta z Łodzi czyta runy i przepowiada jaki będzie rok 2022. Jakie jest przesłanie run wikingów na rok 2022? Co zapowiadają runy w horoskopie nordyckim na rok 2022? O pomoc w odpowiedzi na te pytania poprosiliśmy znaną łódzką wróżkę Bernadettę. Runy Wikingów w horoskopie na rok 2022 dla każdego znaku Zodiaku.

📢 Karty Tarota na lato. Horoskop dla wszystkich znaków Zodiaku. Horoskop na zdrowie, karierę i miłość 23.05.2022

Horoskop miesięczny na maj 2022 o miłości, zdrowiu, pracy, rodzinie i bliskich na maj. Karty Tarota podpowiedziały wróżce Bernadetcie, jaki będzie 2022 rok. Sprawdziła jaka będzie miłość, zdrowie, pieniądze, praca oraz kontakty z rodziną i przyjaciółmi u wszystkich znaków zodiaku.

📢 Horoskop na czerwiec 2022. Poznaj swoją wróżbę na nowy miesiąc. Początek lata w horoskopie. Czerwiec będzie gorący! 28.05.2022

Horoskop na czerwiec 2022. Co przyniosą najbliższe tygodnie w horoskopie na czerwiec wróżki Margo? Sprawdź, dla kogo czerwiec będzie szczęśliwy. Na co powinny uważać osoby spod znaku skorpiona? Zobacz, horoskop na czerwiec dla wszystkich znaków zodiaku.

📢 Horoskop na lato 2022. Te znaki zodiaku przeżyją w wakacje niezapomniane chwile! Jaki będzie lipiec i sierpień 2022? 28.05.2022

Horoskop na wakacje 2022. Sezon wakacyjny coraz bliżej. Kto jednak nie będzie mógł zaliczyć ich do udanych, a kto może liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki? Sprawdź, co mówią karty o najbliższych miesiącach i dowiedz się, co cię czeka! Zobacz horoskop na wakacje dla wszystkich znaków zodiaku wróżki Margo. Horoskop na lato 2022.

📢 Takie emerytury od maja 2022. Tyle dostaną emeryci po majowej waloryzacji. Zobacz, jak wzrosną świadczenia dla emerytów [LISTA] 28.05.2022

Takie będą emerytury już od maja 2022. Sprawdź stawki brutto i netto. Zmiana wypłacanych pieniędzy wzrosła po marcowej waloryzacji, wiele emerytów zyskało dodatkowe fundusze na życie. Jak będą wyglądały emerytury w maju? Sprawdź najnowsze wyliczenia.

📢 Tyle muszą zapłacić za pobyt w sanatorium. Zmiany zasad wyjazdów z NFZ. Ile płacą kuracjusze? 28.05.2022

Ile muszą zapłacić kuracjusze za pobyt w sanatorium? Od 1 maja obowiązują nowe stawki. Sprawdź stawki za jeden dzień pobytu. Takie są zmiany zasad wyjazdów do sanatorium z NFZ. Tyle kuracjusze płacą za pobyt i wyżywienie. Jak wyglądają opłaty po zmianach Ministra Zdrowia? Sprawdź listę.

📢 Miss Polonia 2021/2022. Krystyna Sokołowska z Białegostoku została najpiękniejszą Polką [ZDJĘCIA]

Krystyna Sokołowska z Białegostoku została Miss Polonia 2021/2022. Podlasianka ma 25 lat, 180 cm wzrostu, studiuje na AWF oraz Uniwersytecie Ekonomicznym. Prowadzi klub gimnastyki artystycznej dla dzieci.

📢 Mieszkańcy Chojen zostaną bez gorącej wody nawet dwa tygodnie! Przerwy w dostawie gorącej wody w Łodzi! Lista na czerwiec

Mieszkańcy Chojen zostaną bez gorącej wody nawet dwa tygodnie! Przerwy w dostawie gorącej wody w Łodzi! Oto lista!

📢 Łódzkie: Śmiertelny wypadek na stacji Bedoń! Utrudnienia w ruchu pociągów

Nieszczęśliwy wypadek na stacji Bedoń. Ruch pociągów został wstrzymany. Utrudnienia na trasie mogą potrwać do godziny 22.

📢 Horoskop dzienny na sobotę, 28 maja. Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. 28.05.2022

Horoskop dzienny na sobotę, 28 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Przepowiednie dla znaków zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Sprawdź swój horoskop dzienny na 28.05.2022. Dowiedz się, co mówią gwiazdy. Horoskop wróżki Margo dla każdego znaku zodiaku. Horoskop na weekend.

📢 Anna Mucha...lewituje. Nogi do nieba! Ma na sobie kostium kąpielowy i zachwyca urodą i urokiem osobistym ZDJĘCIA 27.05.2022

41-letnia Anna Mucha opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w mocno wyciętym stroju kąpielowym. W ten sposób nawiązała do Walentynek, zwracając się do swoich wiernych fanów.

📢 Transfery Widzewa. Będą nowi stoperzy w Widzewie. Starzy odchodzą z klubu

Nie tak dawno z Widzewem pożegnał się Daniel Tanżyna, który odchodzi do Wisły Kraków, teraz ogłoszono, że Krystian Nowak odchodzi z Widzewa Łódź.

📢 Zespół Scorpions wystąpi w przyszłym roku w łódzkiej Atlas Arenie!

Uwielbiana w Polsce rockowa formacja Scorpions dzisiaj wystąpi w Krakowie, a w przyszłym roku powróci do Polski, by zagrać w łódzkiej Atlas Arenie.

📢 Halina z Pabianic ponownie w Sanatorium Miłości. Halina z Pabianic z wizytą u uczestników Sanatorium miłości! 27.05.2022

Królowa turnusu spotkała się z uczestnikami Sanatorium Miłości. Halina z Pabianic znów na planie Sanatorium Miłości!

📢 Bartłomiej Pawłowski w Valletcie na Malcie. Będzie nam go brakowało

Kanał Sportowy przeprowadził rozmowę z bohaterem Widzewa Bartłomiejem Pawłowskim.

📢 Najlepsze owoce na odchudzanie. Te owoce spalają kalorie i tłuszcz! Jedz to i chudnij!

Chcesz cieszyć się smukłą sylwetką w trakcie wymarzonych wakacji? Spożywaj te owoce, a już wkrótce marzenie o idealnej figurze się spełni! Owoce, które odchudzają. Te owoce spalają tkankę tłuszczową.

📢 Termy Poddębice: bilety, cennik. Baseny termalne blisko Łodzi. Baseny i sauny w Termach Poddębice 27.05.2022

Baseny i sauny w Termach Poddębice. Sprawdź ceny biletów i atrakcje Term Poddębice. Zobacz zdjęcia z nowego kompleksu basenów termalnych w województwie łódzkim. Termy Poddębice już otwarte!

📢 Kim jest Andrzej uczestnik Sanatorium Miłości 4? Andrzej z Sanatorium Miłości wystąpił w popularnym serialu 27.05.2022

Kim jest Andrzej z Tomaszowa Mazowieckiego uczestnik Sanatorium Miłości 4? Wśród 12 uczestników Sanatorium miłości jest Andrzej z Tomaszowa Mazowieckiego. Czy zrobi taką furorę jak wcześniej Halina z Pabianic, Iwona z Radomska czy Cezary i Władysław z Łodzi. Andrzej może być znany telewidzom. Od kilku lat gra w popularnym serialu.

📢 Polska podejmuje działania ws. małpiej ospy. Są już rozporządzenia ministra zdrowia

Minister zdrowia Adam Niedzielski podpisał trzy rozporządzenia wprowadzające działania prewencyjne związane z małpią ospą. Nowe przepisy dotyczą między innymi zgłaszania przypadków zakażenia, kwarantanny oraz hospitalizacji osób z podejrzeniem lub chorych na tę dolegliwość.

📢 Kto wyciągnie Michała z ŁKS? Nie ma pochwał dla piłkarzy Widzewa

Znany dziennikarz Mateusz Rokuszewski, w serwisie weszlo.com, w odcinku z cyklu Q&A odpowiadał na pytania internautów.

📢 Uczniowie SP 40 w Łodzi będą zdawać egzamin na kartę rowerową w ruchu ulicznym. Mają radzić sobie lepiej niż po egzaminie na placu

Nietypowy egzamin na kartę rowerową w łódzkiej szkole. Zamiast w miasteczku uczniowie będą ją zdawać na ulicach. Żeby później umieli po nich jeździć.

📢 Niesamowite miejsca w województwie łódzkim. Wycieczki w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego 27.05.2022

Najciekawsze miejsca w województwie łódzkim niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego. Warto je zobaczyć w ciepły majowy weekend. Polecamy wyjątkowe miejsca w naszej okolicy, miejsca bogate w historię, urokliwe lasy, ogrody botaniczne, a także unikatowe na skalę europejską rezerwaty.

📢 Takie są zarobki w sklepach sieci Lidl w 2022 roku. Stawki od magazyniera do kierownika

Lidl to jedna z czołowych sieci marketów w naszym kraju. Kusi klientów niskimi cenami i szerokim asortymentem, ale także nagradza swoich pracowników. Zobaczcie, ile można zarobić w Lidlu w 2022 roku i na jakie dodatki mogą liczyć osoby, które zdecydują się na pracę w tej sieci.

📢 Niedobór wapnia - objawy. W tych produktach jest dużo wapnia! Kto może mieć hipokalcemię? Jakie są przyczyny niedoboru wapnia? 27.05.2022

Objawy niedoboru wapnia. Wapń jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu kostnego, ma wpływ na działanie mózgu i funkcje sercowo-naczyniowe. Jakie są objawy braku wapnia w organizmie? W jakich produktach znajdziemy najwięcej wapnia? Czym jest hipokalcemia? W ludzkim organizmie 99 procent wapnia znajduje się w kościach i zębach.

📢 Parada Wolności powróci latem na ulicę Piotrkowską w Łodzi

W lipcu, po dwudziestu latach, na ulicę Piotrkowską w Łodzi powróci pamiętna Parada Wolności. Wydarzenie zostanie włączone w obchody 599. Urodzin Łodzi.

📢 Zmiana na stanowisku dyrektora Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych w Łodzi

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, mieszczący się przy ulicy Zachodnia 54/56 w Łodzi, mieć będzie nowego dyrektora. Zmiana nastąpi z końcem maja.

📢 Kobiety w PRL-u nie miały lekko. Sprawdź, z czym wiązało się bycie mamą i pracownicą

Przychodzenie z dzieckiem do pracy, zostawianie maluchów pod opieką sąsiadów, wołanie swoich pociech na obiad przez okno w bloku… Tak wyglądało życie wielu kobiet w PRL-u. Podczas gdy ich pociechy bawiły się na podwórku lub odpoczywały u dziadków, matki starały się zapanować nad chaosem w domu. Te, które skupiły się na wychowywaniu dzieci, można było spotkać na drewnianej ławce w parku lub na placu zabaw.

📢 Miss Polonia 2021/2022 we Włocławku. Krystyna Sokołowska z Białegostoku z bursztynową koroną [zdjęcia]

Późnym wieczorem, w piątek 27 maja 2022 roku, dowiedzieliśmy się kto został następczynią Natalii Gryglewskiej. 20 pięknych finalistek konkursu walczyło o tytuł Miss Polonia 2021/22. Finał rozpoczął się o 20.40 w hali OSiR we Włocławku. Transmisję z gali można było oglądać w TVP 2.

📢 Oto zawody, które wkrótce mogą zniknąć z rynku pracy. Nawet 7 na 10 pracowników jest zagrożonych. "Będą musieli się przekwalifikować"

Według ostatniego raportu World Economic Forum automatyzacja ma zabrać nawet 85 mln miejsc pracy. Nowa analiza Pearson nieco łagodzi te prognozy i pokazuje, że w przyszłości zniknie 20 proc. zawodów. – Z analizy wynika, że z rynku pracy znikną m.in. pracownicy administracji i sprzedawcy, w tym głównie kasjerzy – tłumaczy nam ekspert. – W przypadku 7 na 10 zawodów wiemy, że one nie znikną, ale się znacząco zmienią – zapowiada.

📢 Atak nożownika na Teofilowie. Gruzin z zarzutami morderstwa. Podał motyw zbrodni

42-letni Gruzin, który w miniony wtorek (24 maja) późnym wieczorem został odnaleziony na balkonie mieszkania przy ul. Rojnej, usłyszał zarzut zabójstwa żony. Mężczyzna z ranami ciętymi trafił do szpitala im. Barlickiego, gdzie w piątek (27 maja) został przesłuchany,

📢 Wypadek na DK 72 w miejscowości Rogów-Wieś. Są ranni!

Wypadek na drodze krajowej nr 72 w miejscowości Rogów-Wieś. Na miejscu trwa akcja ratownicza.

📢 Trujące rośliny dla zwierząt w domu i ogrodzie. Niebezpieczne rośliny w Polsce dla psa i kota 27.05.2022

Trujące rośliny dla psa i kota. Rośliny śmiertelnie niebezpieczne dla zwierząt! Wciąż niewiele osób wie, że większość popularnych roślin uprawianych lub po prostu dziko rosnących w naszych domach, ogrodach, na działkach, sadach, czy polach może być trująca – nawet śmiertelnie – dla zwierząt i to zarówno tych domowych pupili, jak i dla zwierząt hodowlanych w gospodarstwach rolnych.

📢 Protest pracowników MOPS trwa. W piątek (27 maja) znów blokowali przejazd tramwajów przez Stajnię Jednorożców

Trwa strajk pracowników socjalnych łódzkiego MOPS. W piątek (27 maja) dwukrotnie blokowali Stajnię Jednorożców. Chaos był już mniejszy, ale w planach na przyszły tydzień są kolejne blokady i protesty.

📢 Zaręczyny Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości. Tak zareagowała Iwona na oświadczyny Gerarda! 27.05.2022

Sanatorium Miłości. Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości są zaręczeni! Film z zaręczyn Iwony i Gerarda, uczestników Sanatorium Miłości. Czy uczestnicy programu dla seniorów planują ślub? Kiedy Iwona i Gerard planują ślub? Ile lat ma Gerard? Kim jest Iwona, jego wybranka? Iwona i Gerard z programu TVP Sanatorium Miłości chwalą się filmami z urodzin połączonych z zaręczynami. Które urodziny obchodził Gerard? Jak wypadły oświadczyny? Jak Iwona przyjęła oświadczyny Gerarda?

📢 Oświadczenia majątkowe łódzkich radnych za 2021 r. Najwięcej zarobił radny PiS

Radni Rady Miejskiej Łodzi złożyli oświadczenia o stanie swych majątków za 2021 r. Pierwszy wniosek: wyższe diety. Radnym podniesiono je z około 2,6 tys. zł netto na blisko 4,3 tys. zł. od sierpnia 2021 r. (kwota nieopodatkowana do 3 tys. zł.). W efekcie roczny dochód to nie 30 tys., a 37-38 tys. zł w zależności od funkcji. Najbogatsza w RM jest lewicowa radna, która tylko w nieruchomościach ma ponad 2,1 mln zł, ale najwięcej zarobił radny PiS - ponad 330 tys. zł. brutto w kilku źródłach.
SZCZEGÓŁY NA KOLEJNYCH SLAJDACH GALERII ZDJĘĆ>>>

📢 Awantura na A4 pod Wrocławiem. Para z BMW zablokowała autostradę [ZDJĘCIA, FILM]

Do niecodziennego zdarzenia doszło w środę (25 maja) na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia. Podróżująca BMW para, zaczęła się kłócić na środku jezdni, niedaleko zjazdu na Pietrzykowice.

📢 Tragiczna wiadomość. Nie żyje Michał Cichy, trener siatkarek ŁKS Commercecon

W czwartek niespodziewanie zmarł 45-letni Michał Cichy, trener siatkarek ŁKS Commercecon.

📢 Parada Wolności w Łodzi. To był taniec młodości i wolności ZDJĘCIA

Parada Wolności odbywała się w Łodzi od 1996 roku. Parada Wolności, największa muzyczna scena w Łodzi, przyciągała tłumy młodzieży tańczącej w rytmie techno, house i garage.

📢 Nerwowe oczekiwanie ŁKS na pierwszoligową licencję

Kibice ŁKS Łódź nie śpią spokojnie. To dlatego, że klub nie dostał jeszcze licencji na grę w I lidze.

📢 Halejcio narzeka na wysokość rat kredytu. Jej dom kosztował 9 milionów

Klaudia Halejcio już jakiś czas temu pochwaliła się wszem i wobec, że jest właścicielką ponad 500-metrowej willi, która miała kosztować ją 9 milionów złotych.

📢 Co robić w weekend w Łodzi? Oto LISTA wydarzeń od 27 do 29 maja. Mieszkańcy Łodzi z pewnością nie mogą narzekać na nudę!

Pomysły na weekend w Łodzi 27-29 maja. Jemy w Łodzi Burger Fest, piknik dla seniorów, imprezy na dzień dziecka i wiele innych! Jak spędzić najbliższy weekend? Podpowiadamy!

📢 Horoskop dzienny na piątek, 27 maja. Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. 27.05.2022

Horoskop dzienny na piątek, 27 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Przepowiednie dla znaków zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Sprawdź swój horoskop dzienny na 27.05.2022. Dowiedz się, co mówią gwiazdy. Horoskop wróżki Margo dla każdego znaku zodiaku. Horoskop na weekend.

📢 Jemy w Łodzi Burger Fest 2022. Rozpoczyna się popularny festiwal burgerów. Jakie są burgery i ceny? ZDJĘCIA

W piątek (27 maja) w Łodzi i kilku mniejszych miastach regionu rozpoczyna się popularny festiwal Jemy w Łodzi Burger Fest. Do spróbowania jest 39 specjalnie skomponowanych burgerów.

📢 Domy od komornika w województwie łódzkim. Domy do kupienia na licytacjach komorniczych w Łódzkiem 27.05.2022

Jeżeli szukasz domu w dobrej cenie, to licytacje komornicze są idealne dla ciebie. Kupowanie domów od komornika staje się coraz bardziej popularne. W tym zestawieniu przygotowaliśmy ofertę licytacji komorniczych w województwie łódzkim. Cena wywoławcza jest równa 2/3 sumy oszacowania. Kliknij w galerię i sprawdź najlepsze oferty.

📢 Gala finałowa Miss Polonia. O Bursztynową Koronę powalczą trzy łodzianki: Julia Baryga, Weronika Rosiak i Natalia Kiszko.

Już w piątek, 27 maja, odbędzie się finał Miss Polonia 2022. To jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu konkursów piękności i dobry moment na podsumowanie wydarzeń ze świata wyborów miss. Gala finałowa, której gospodarzem jest Włocławek, otwiera niejako nowy sezon wyścigów o koronę oraz zamyka obecny – wyjątkowo długi, logistycznie trudny do zorganizowania przez pandemię, ale dla Łodzi – zdecydowanie najlepszy w historii. Łodzianki podbiły w ciągu ostatniego roku Polskę i świat.

📢 Tyle wyniesie 14. emerytura w 2022 roku - stawki. Takie pieniądze dostaną emeryci już wkrótce

Tyle wyniesie 14. emerytura w 2022 roku - stawki. Czternasta emerytura zostanie wypłacona także w 2022 roku - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Do seniorów po raz kolejny powędruje dodatkowe świadczenie. Nie wszyscy jednak będą mogli z niego skorzystać. Zobacz, jakie będą zasady i warunki przyznawania czternastej emerytury w 2022 roku.

📢 Opuszczony ośrodek łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych w Inowłodzu. Tak wyglądał przed pożarem [ZDJĘCIA]

Opuszczony ośrodek kolonijny łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych w Inowłodzu od lat jest jednym ze stałych punktów na mapie wśród osób zajmujących się eksploracją opuszczonych i niedostępnych miejsc. Swoje zdjęcia sprzed pożaru ośrodka udostępnił nam pan Rafał, który prowadzi stronę GoUrbex - Eksploracja opuszczonych miejsc.

📢 Tak odstraszysz gołębie z balkonu! Sposoby na gołębie. Jak skutecznie usunąć gołębie z balkonu? 26.05.2022

Sposoby na gołębie. Jak skutecznie usunąć gołębie z balkonu? Często zdarza się, że sami "zapraszamy" gołębie na nasz balkon dokarmiając je chlebem. W momencie, gdy ptak się zadomowi pojawia się problem. Poznaj sprawdzone sposoby na odstraszanie gołębi i ciesz się czystym balkonem bez niechcianych gości.

📢 Nastolatka dotkliwie pogryziona przez sforę dzikich psów w gminie Łask

Dramatyczne sceny rozegrały się w gminie Łask. 18-letnia dziewczyna została ciężko ranna wskutek ataku sfory zdziczałych psów. Trafiła do szpitala w Łodzi.

📢 Karta Łodzianina traci ważność 1 czerwca, ale jest jeszcze czas, by ją przedłużyć na następny rok. Jak i gdzie to zrobić?

Tylko do końca maja 2021 roku jest ważna Karta Łodzianina uprawniająca do rabatów.

📢 Domy i działki na sprzedaż w województwie łódzkim. Oferty najtańszych domów w Łodzi 26.05.2022

Sprawdź, oferty najtańszych działek i domów w naszym województwie. Wszystkie oferty przedstawione przez nas w galerii pochodzą z serwisu olx.pl. Na slajdach znajdziesz informacje dotyczące ceny, wielkości działki oraz domu, a także dodatkowe informacje. Sprawdź!

📢 Nowe fotoradary w województwie łódzkim. Ten w Łodzi przy al. Jana Pawła II już łapie. Gdzie ustawiane są kolejne?

Właśnie włączono pierwszy w tym roku nowy fotoradar w regionie łódzkim. Urządzenie przy al. Jana Pawła II w Łodzi, choć stoi od jesieni minionego roku, działa od poniedziałku (23 maja 2022). Wkrótce prędkość będzie kontrolowana także w Białyninie i Paradyżu. Wtedy w woj. łódzkim działać będzie 31 stacjonarnych fotoradarów. Ale to nie koniec rozbudowy systemu automatycznego nadzoru nad ruchem drogowym.

📢 Policja poszukuje mężczyzny, który za zakupy płacił skradzioną kartą bankomatową

Policjanci z I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują mężczyzny, który płacił za zakupy skradzioną kartą bankomatową.

📢 W połowie lipca startuje I liga z ŁKS. Sezon będzie nietypowy

Piłkarze ŁKS Łódź już na urlopach. 13 czerwca pierwszy trening przed nowym pierwszoligowym sezonem. Na dziś nie wiadomo kto go poprowadzi i jacy gracze się pojawią.

📢 Horoskop dzienny na czwartek, 26 maja. Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. 26.05.2022

Horoskop dzienny na czwartek, 26 maja 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Przepowiednie dla znaków zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Sprawdź swój horoskop dzienny na 26.05.2022. Dowiedz się, co mówią gwiazdy. Horoskop wróżki Margo dla każdego znaku zodiaku.

📢 Atak nożownika na Teofilowie. NOWE FAKTY. Kobieta nie żyje. Śledczy wytypowali sprawcę

W szpitalu im. WAM zmarła 29-letnia Gruzinka, która została zaatakowana nożem w mieszkaniu przy ul. Rojnej na Teofilowie. Do ataku doszło we wtorek (24 maja) późnym wieczorem. Mieszkanie, w którym przebywała 26-latka wraz z 42-letnim rodakiem, podpalono. Śledczy wytypowali sprawcę...

📢 Proces kobiety spod Skierniewic, która zabiła swego męża, zakończył się w sądzie w Łodzi

Mąż znęcał się nad nią, ale ona przez lata cierpliwie znosiła tę gehennę i poniewierkę. Wreszcie nie wytrzymywała. Oblała go grillową podpałką i podpaliła zapalniczką. Małżonek doznał ciężkich poparzeń i wkrótce zmarł. Jej proces zakończył się w środę 25 maja w Sądzie Okręgowym w Łodzi.

📢 Te kobiety z województwa łódzkiego są poszukiwane przez policję. Za co?

Te kobiety poszukiwane są za rozbój, oszustwa, kradzieże, sprzedaż narkotyków, uchylanie się od płacenia alimentów, czy prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Poszukuje ich łódzka policja oraz podległe jej jednostki w województwie łódzkim.

📢 Biedronka, Lidl, Aldi i inne sklepy wycofały ten towar. Oto najnowsze ostrzeżenia GIS - zobacz!

Biedronka, Lidl, Aldi i inne sklepy wycofały ten towar. Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenia, dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia. Jeśli masz je już w swoim domu, to zwróć je do sklepu. Wyniki kontroli pracowników GIS zostały opublikowane i wiemy, których produktów nie wolno spożywać i kupować. Zobacz, jakie towary zostały wycofane ze sklepowych półek.

📢 Tajemnicza śmierć w Łodzi. Martwa kobieta w mieszkaniu jednej z kamienic w Łodzi

We wtorek, 24 maja funkcjonariusze policji znaleźli zwłoki kobiety w jednej z łódzkich kamienic.

📢 Ciągnęli człowieka samochodem po ulicy. Szokujące zdarzenie w Gomulinie. Policja szuka świadków i sprawców

Ciągnęli człowieka samochodem po ulicy. Do szokującego zdarzenia doszło w Gomulinie Kolonii (gmina Wola Krzysztoporska). Piotrkowska policja szuka świadków i sprawców.

📢 Praca sezonowa przy zbiorach truskawek. Ile płacą za zbieranie truskawek czy rabarbaru? Rolnicy pilnie poszukują pracowników 26.05.2022

Dla rolników z województwa łódzkiego nadszedł bardzo trudny sezon. Znacznie ciężej znaleźć im pracowników do zbiorów i innych prac w gospodarstwie niż w poprzednich latach. To m.in. wpływ wojny w Ukrainie.

📢 Fotoradary w województwie łódzkim. Te fotoradary rejestrują najwięcej wykroczeń! Gdzie stoją fotoradary? 25.05.2022

Gdzie stoją fotoradary w Łodzi i województwie łódzkim? Wyniki wszystkich fotoradarów w Łódzkiem. Fotoradar rekordzista zarejestrował przekroczenie prędkości przez 9111 kierowców, a najmniej „zapracowany” w województwie łódzkim - 181. Takie dane za cały miniony rok uzyskaliśmy w Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (CANARD). Gdzie stoją? Szczegóły w galerii.

📢 Wakacje uczestników Sanatorium Miłości! Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości na urlopie nad morzem! 27.05.2022

Wakacje zakochanych uczestników z Sanatorium Miłości. Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości byli razem na wczasach w Darłówku. Zakochana para spędza romantyczne chwile w Darłówku i nie szczędzi sobie czułości. Zobacz, jak zakochana para spędza wakacyjne chwile.

📢 Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości w Turcji. Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości mówią, jak było na wakacjach w Turcji 22.05.2022

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" po bardzo intensywnym lecie, emocjach związanych z zaręczynami i wydaniem autobiografii Gerarda postanowili wreszcie odpocząć. A że w Polsce pogoda nie zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu, wybrali się na ekskluzywne wakacje... do Turcji. Swoimi wrażeniami i zdjęciami z podróży dzielą się z fanami.

📢 Wojewódzki Zjazd OSP w Sieradzu. Jest były premier Waldemar Pawlak

W sieradzkim Starostwie Powiatowym trwa 5. Zjazd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Łódzkiego.Bierze w nim udział były premier RP i jednocześnie prezes Zarządu Głównego Związku OSP RP.

📢 Msza w rocznicę śmierci Krzysztofa Krawczyka. Na cmentarzu w Grotnikach, przy grobie artysty zebrało się mnóstwo osób

Na cmentarzu w Grotnikach znów zebrali się fani Krzysztofa Krawczyka, rodzina, przyjaciele. Od jego śmierci minął rok. Przy grobie odprawiono msze świętą w intencji piosenkarza. Przewodniczył jej biskup Antoni Długosz z Częstochowy.

📢 Mercedes Krzysztofa Krawczyka. Ile kosztował samochód gwiazdora? Samochód Krzysztofa Krawczyka został sprzedany!

Ile kosztował samochód gwiazdora? Samochód Krzysztofa Krawczyka został sprzedany! Jak wyglądał mercedes Krzysztofa Krawczyka?

📢 Grób Krawczyka w świątecznej dekoracji! Grób Krzysztofa Krawczyka w Grotnikach na święta Bożego Narodzenia. 1.01.2022

Zobacz, grób Krawczyka w świątecznej dekoracji! To pierwsze święta Bożego Narodzenia bez Krzysztofa Krawczyka. Znakomity piosenkarz nie zaśpiewa już na pasterce w kościele oblatów w Grotnikach. Ale rodzina, znajomi, fani odwiedzą jego grób na grotnickim cmentarzu.

📢 Te osoby są spod najseksowniejszych znaków zodiaku. Zobaczcie, czy jesteście na liście?

Wierzycie w horoskopy? Nawet jeśli nie to zgodzicie się, że posiadaczy danego znaku łączy kilka cech charakteru. A które znaki zodiaku uznawane są za najseksowniejsze? Sprawdźcie.

📢 W Arturówku trzy psy pogryzły biegacza. Prawie go rozszarpały! [UWAGA! drastyczne zdjęcia]

-Przewróciły mnie tuż obok wejścia do ośrodka i ciągnęły każdy w swoją stronę! Myślałem, że już po mnie, że mnie rozszarpią! - opowiada pan Robert, 56-letni łodzianin, który został zaatakowany przez sforę psów na terenach wypoczynkowych w Arturówku.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jurij Belous o definicji ludobójstwa

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie