Prasówka 7.10.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 6.10. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Ta moneta 5 złotych może być warta fortunę. Takiej pięciozłotówki szukają teraz kolekcjonerzy”?

Prasówka 7.10: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Ta moneta 5 złotych może być warta fortunę. Takiej pięciozłotówki szukają teraz kolekcjonerzy

Masz w portfelu monetę 5 zł? Być może właśnie masz szansę na prawdziwą fortunę i nawet o tym nie wiesz! Niektóre monety są cenniejsze niż ich nominał. Kolekcjonerzy są w stanie zapłacić za nie sporą sumę pieniędzy. Są takie monety, których wartość sięga kilkuset tysięcy złotych. Sprawdź koniecznie w naszej galerii.

Nie przegap promocji!

📢 Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to najwięksi łamacze serc. Przekonała się o tym Wróżka Roma

Skaczą z kwiatka na kwiatek, kłamią i manipulują. Wierność nie leży w ich naturze. Niektórzy mężczyźni spod tych znaków zodiaku to prawdziwi łamacze serc. Na nich musisz uważać! Oni nigdy się nie ustatkują...

📢 Nowe ostrzeżenia GIS - tego nie kupuj w sklepach. Biedronka, Lidl i inne markety wycofują ten towar

Nowe ostrzeżenia GIS - tego nie kupuj w sklepach. Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenia, dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia. Jeśli masz je już w swoim domu, to zwróć je do sklepu. Wyniki kontroli pracowników GIS zostały opublikowane i wiemy, których produktów nie wolno spożywać i kupować. Zobacz, jakie towary zostały wycofane ze sklepowych półek.

Prasówka 7.10: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Zasady opłat Abonamentu RTV w nowym roku. Mamy aktualne nowe stawki i listę zwolnionych

W Monitorze Polskim pojawiło się rozporządzenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie opłat za Abonament RTV na przyszły rok. Opłata pójdzie w górę. Sprawdź, ile będzie trzeba płacić już od stycznia 2023 roku.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Michał Wiśniewski. Wokalista po raz szósty zostanie ojcem

Michał Wiśniewski jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Piosenkarz aż pięciokrotnie zawierał związek małżeński. Lider zespołu "Ich Troje" niedawno ogłosił, że po raz szósty zostanie ojcem.

📢 Niższe ceny prądu po złożeniu specjalnego wniosku. Takie są zasady nowego Dodatku Elektrycznego 2022

Rząd zdecydował się zamrozić ceny prądu w 2023 roku dla gospodarstw domowych. W celu korzystania z cen z 2022 roku będzie należało spełnić szereg warunków, w tym złożyć spółce energetycznej odpowiedni dokument, który da nam uprawnienia do zwiększenia limitu.

📢 Takie emerytury wypłacane są seniorom w październiku 2022. Mamy stawki brutto i netto

Takie emerytury wypłacane są seniorom w październiku 2022. Do emerytów we wrześniu trafiła czternasta emerytura. Oznacza to, że w październiku przelewy znowu będą inne. Seniorzy otrzymają podstawowe świadczenie, jakie im przysługuje po tegorocznej waloryzacji emerytur oraz po wprowadzeniu zmian podatkowych. Zobacz, jakie są stawki emerytur.

📢 Te osoby będą musiały wymienić swoje prawo jazdy. Nowe przepisy będą nieubłagane

Kierowców posiadających bezterminowe prawo jazdy dotyczy wprowadzona kilka lat temu zmiana. Będą musieli wymienić prawo jazdy, ale nie ma powodu do pośpiechu.

📢 Kobiety i Panowie o takich imionach najczęściej wygrywają. Mają szczęście w Lotto i Eurojackpot

Na podstawie znaczenia imion sprawdzamy, osoby, o jakich imionach mają szczęście do gier liczbowych.

📢 Gdzie nie będzie prądu w łódzkim 7.10? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w łódzkim 7.10? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 7.10 w łódzkim. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w łódzkim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

📢 Horoskop dzienny na jutro, 7 października Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec 7.10.22

Horoskop dzienny na jutro, 7.10.2022 Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec w horoskopie na 7 października 2022. Horoskop na weekend. Sprawdź, co mówi Twój horoskop na piątek. Zobacz, jak będą ci układały się relacje z rodziną i znajomymi. Jaki będzie weekend?

📢 Zmiany w przeglądach technicznych pojazdów. Nowe kary za niedotrzymanie terminów!

Takie mają być zmiany w przeglądach technicznych pojazdów. Szykują się kolejne poważne zmiany dla kierowców. Już wkrótce przeglądy techniczne aut będą wyglądały inaczej. Przede wszystkim będą kary dla spóźnialskich. Zobaczcie, jakie zmiany zostaną wprowadzone w Polsce w temacie przeglądów technicznych samochodów.

📢 Horoskop dzienny na czwartek 6 października 2022 Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec

Horoskop codzienny na czwartek 6.10.2022 Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Twój horoskop na 6 października dla wszystkich znaków zodiaku podpowie, jaka aura będzie towarzyszyła twoim poczynaniom. Sprawdź horoskop dla swoich bliskich i zobacz jak minie dzień. Horoskop na dziś wróżki Margo.

📢 Horoskop miłosny 2022 dla singli na październik. Horoskop miłosny dla samotnych i zakochanych! Horoskop miłosny dla par 6.10.2022

Horoskop miłosny dla par. Horoskop miłosny singli. Te znaki zodiaku przeżyją rozkwit w związku! Sprawdź, co wróżka Margo mówi o Twoim życiu uczuciowym? Które znaki zodiaku mogą liczyć na księcia na białym koniu? Zobacz, czy czeka cię rok pełen miłości czy może zdrad i rozczarowań. Horoskop miłosny 2022 dla samotnych i zakochanych!

📢 To już pewne: od stycznia dwucyfrowa podwyżka podatku od mieszkania. Większy podatek od nieruchomości, ale także opłaty lokalne [6.10.2022]

Podatek od nieruchomości, podatek od psa, podatek od środków transportu, opłata targowa – te daniny dla fiskusa pobiera i ostatecznie ustala ich stawki każda gmina samodzielnie. Minister finansów jedynie ustala w rozporządzeniu maksymalne stawki, czyli limity, do których w konkretnej miejscowości obowiązujące tam podatki i opłaty lokalne mogą być stosowane. Gdy gmina jest bogata i ma inne wpływy do budżetu, stosuje niższe niż dopuszczalne stawki albo w ogóle z takich podatków i opłat zwalnia swoich mieszkańców i działające na ich terenie firmy. Jednak w kryzysie, jaki mamy, bardziej typową sytuacją będzie stosowanie wszędzie maksymalnych stawek – zwłaszcza podatku od nieruchomości, mającego najpowszechniejszy zasięg ze wszystkich, które ustalają gminy.

📢 Horoskop runiczny 2022 na październik. Horoskop runiczny 2022 dla znaków zodiaku. Runy wikingów na jesień 6.10.2022

Horoskop runiczny na październik - co mówią runy wikingów o początku jesieni? Runy Wikingów w horoskopie dla każdego znaku Zodiaku. Wróżka Bernadetta z Łodzi czyta runy i przepowiada jaki będzie rok 2022. Jakie jest przesłanie run wikingów na rok 2022? Co zapowiadają runy w horoskopie nordyckim na rok 2022? O pomoc w odpowiedzi na te pytania poprosiliśmy znaną łódzką wróżkę Bernadettę.

📢 Mapa grzybów w okolicach Łodzi. Miejsca na grzyby w województwie łódzkim! Sprawdzone miejsca grzybiarzy 6.10.2022

Mapa grzybów w okolicach Łodzi. Sprawdź na mapie gdzie, najlepiej szukać grzybów w województwie łódzkim! Mapa grzybów pozwoli ci znaleźć najlepsze miejsca na grzybobranie. Nie trać czasu na szukanie w słabych miejscach. Skorzystaj z naszej mapy!

📢 Poszli na "fajkę" do toalety, wywołali pożar w szpitalu psychiatrycznym im. Babińskiego w Łodzi!

Osoby, które poszły na nielegalną „fajkę” do toalety szpitala im. Babińskiego, wywołały pożar i interwencję strażaków.

📢 Skarbówka wchodzi na konta Polaków. Oto pierwsze dane z kontroli kont bankowych przez Urząd Skarbowy

Urząd Skarbowy prześwietla konta Polaków. Nowe kompetencje urzędnicy otrzymali na początku lipca. Ułatwiają one urzędowi skarbowemu kontrolę kont bankowych. Choć wcześniej była taka opcja, dotyczyło to wyłącznie kont osób podejrzanych. Nowe przepisy mają jednak dotyczyć wszystkich, a urzędnik może sprawdzić konto bez żadnego trybu. Co dokładnie się zmieni? Oto szczegóły!

📢 MEMY o grzybiarzach! Najlepsze MEMY o zbieraniu grzybów! Najśmieszniejsze MEMY o grzybiarzach! Internet śmieje się z grzybobrania! 6.10.2022

MEMY o grzybiarzach i grzybobraniu! Aby odpowiednio przygotować się do sezonu zafundujcie sobie dawkę śmiechu i na dobry początek pooglądajcie MEMY o grzybiarzach i grzybobraniu. Jak Internauci komentują tę pasję? Żarty z grzybiarzy są naprawdę śmieszne. Zapaleni grzybiarze mają już pierwsze, owocne grzybobrania za sobą.

📢 ŁKS osłabiony w meczu z Wisłą w Krakowie. Kim postraszyć rywala?

  • Spodziewamy się roszad w drużynie Wisły, zmian w ustawieniu, ale Radek Sobolewski miał mało czasu - powiedział trener ŁKS Kazimierz Moskal przed piątkowym (godz. 20.30) meczem z Wisłą w Krakowie.

📢 Kolejne problemy "Wojtka z Zanzibaru". Miał sprzedawać fikcyjne mieszkania. Koferencja Krzysztofa Rutkowskiego w Gdańsku

w czwartek 6 października 2022 roku Krzysztof Rutkowski spotkał się z mediami w celu przekazania nowych informacji na temat "Wojtka z Zanzibaru". Podał informację, że poszukiwany oszukiwał inwestorów, proponując im sprzedaż nieistniejących mieszkań.

📢 Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi. Inauguracja roku akademickiego w najstarszej niepublicznej uczelni

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zainaugurowała nowy rok akademicki. Uroczystość jest również początkiem obchodów 30-lecia istnienia uczelni.

📢 Mistrzyni Europy z ŁKS Łódź! Takiego sukcesu jeszcze nie było

Zakończyły się bardzo udane dla reprezentacji Polski w boksie mistrzostwa Europy Kadetów we włoskim Montesilvano. Nasza drużyna wywalczyła 8 medali (2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe).

📢 Borys z Radomska dostał lek na SMA za 9 mln zł. To pierwsza refundacja w Polsce! Zastrzyk podano w Matce Polce w Łodzi

Mały Borys z Radomska jest pierwszym dzieckiem w Polsce, które dostało refundowaną terapię genową przeciw rdzeniowemu zanikowi mięśni.

📢 Policyjny pościg na S8 w województwie łódzkim. Doszło do włamania i kradzieży dużej sumy pieniędzy

W miniony poniedziałek (3 października) około godziny 22 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał informacje o kradzieży z włamaniem do zaparkowanego na terenie MOP Kierzno pojazdu marki volkswagen z którego nieznane osoby skradły dużą sumę pieniędzy. Następnie sprawcy oddalili się ekspresową 8 w kierunku Łodzi.

📢 10 najlepszych lumpeksów w Łodzi! Te secondhandy najchętniej odwiedzają łodzianie. Gdzie wybrać się na zakupy? Najlepsze ciucholandy w Łodzi

Top 10 najlepszych ciucholandów w Łodzi! Lumpeksy w Łodzi są bardzo popularne. Sklepy te oferują ubrania używane w niskich cenach. Zobaczcie 10 najlepiej ocenianych sklepów z używaną odzieżą. Każdy ma minimum 30 opinii, które wystawili kupujący. Gdzie warto pójść na zakupy? Polecacie inne lumpeksy, które nie znalazły się na liście? Jeżeli tak to przedstawiamy Wam dziesięć, najlepiej ocenianych przez klientów lumpeksów w Łodzi w recenzjach Google.

📢 Jak zamazać dom w Google Maps? To proste, a nie każdy o tym wie

Czasami w sieci możemy znaleźć informacje lub zdjęcia, których byśmy tam nie chcieli. Może to dotyczyć m.in. zdjęcia naszego domu w Google Street View w Google Maps. Jak je usunąć? To proste. Sprawdź.

📢 ALE FURA! Zobacz galerię zdjęć samochodów naszych Czytelników! Wybrane w głosowaniu auta trafią na strony kalendarza

Trwa głosowanie w akcji ALE FURA! w ramach plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL. Na zwycięzców czeka mnóstwo fantastycznych nagród: sesje fotograficzne, bony na paliwo, publikacja zdjęcia w wyjątkowym kalendarzu oraz zaproszenie na Poznań Motor Show 2023.

📢 Jak usmażyć kanię? Zobacz przepis na kotlety z kani jak schabowe

Po powrocie z grzybobrania można zastanawiać się, co zrobić z kani. Tradycyjnie smaży się kotlety z kani, które wyglądem przypominają schabowe. Jednak ich smak zadowoli nie tylko wegetarian. Podpowiadamy, jak zrobić smaczny kotlet z kani.

📢 Praca w Łodzi. Straż ma wolne etaty. Jak dostać się do straży. Ile zarabia strażak?

Łódzka Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej szuka kandydatów do służby. Nabór jest prowadzony na stanowisko starszego ratownika (25 etatów) i młodszego ratownika specjalisty (3 etaty).

📢 Marcin Gołaszewski zwróci koszty delegacji na Campus Polska? Znamy kwotę

Czy przewodniczący Rady Miejskiej Łodzi Marcin Gołaszewski (KO) będzie musiał zwrócić pieniądze za wyjazd służbowym autem m.in. na Campus Polska w Olsztynie? Wiceprzewodnicząca Małgorzata Niewiadomska-Cudak już po raz drugi odmówiła mu zatwierdzenia tej delegacji. Na Campusie służbowo bawiła również prezydent Łodzi Hanna Zdanowska (PO).

📢 Kawiarenka w stylu Harrego Pottera już w Łodzi! Dziś oficjalne otwarcie Espresso Patronum

Łodzianie tłumnie przybyli na otwarcie nowej kawiarni w duchu kultowej serii powieści fantasy autorstwa brytyjskiej pisarki J.K. Rowling. Miejsce już od momentu otwarcia wypełnione było klientami po brzegi!

📢 Karty Tarota w dokładnym horoskopie na jesień dla wszystkich znaków zodiaku. Wielki horoskop na październik 6.10.2022

Wielki horoskop na jesień zdradza jak ułożą się twoje sprawy zawodowe i finansowe. Horoskop na ostatnie tygodnie lata o miłości, zdrowiu, pracy, rodzinie i bliskich. Karty Tarota podpowiedziały wróżce Bernadecie, jaki będzie 2022 rok. Sprawdziła jaka będzie miłość, zdrowie, pieniądze, praca oraz kontakty z rodziną i przyjaciółmi u wszystkich znaków zodiaku.

📢 Horoskop tygodniowy. Znaki zodiaku w horoskopie tygodniowym do niedzieli. Twoja wróżba na cały tydzień! 6.10.2022

Horoskop tygodniowy od poniedziałku do niedzieli dla wszystkich znaków zodiaku. Wróżba od 3 do 9 października 2022. Twój horoskop na 7 dni. Horoskop na początek października. Horoskop tygodniowy do niedzieli dla wszystkich znaków zodiaku.

📢 Horoskop miesięczny na październik 2022. Tarot miesięczny dla znaków zodiaku. Oni będą mieć szczęście w październiku! 6.10.2022

Horoskop na październik. Tarot miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na październik podpowie, które znaki zodiaku w będą miały szczęście, kto z nas może liczyć na stabilizację, a kogo czekają zmiany w życiu. Horoskop miesięczny ostrzega przed kłopotami rodzinnymi i problemami w pracy zawodowej.

📢 Grzyby w lasach koło Łodzi. Gdzie na grzyby koło Sieradza, Poddębic lub Bełchatowa?! Grzybobranie w łódzkich lasach 6.10.2022

Grzybobranie w łódzkich lasach. Grzyby "lubią jak jest mokro po deszczach i ciepło! Kiedy zaczną się grzyby w tym roku? Z lasów naszego regionu grzybiarze wychodzili rok temu z koszami pełnymi prawdziwków i podgrzybków!

📢 Węgla w Polsce może zabraknąć. Zapasy są o 77 procent mniejsze niż przed rokiem i wystarczą na niecałe dwa miesiące

Zapasy węgla przy kopalniach są coraz mniejsze i wynoszą już zaledwie 1,02 mln ton. Co gorsza, spada też wydobycie, które w sierpniu br. było o 10 proc. niższe niż rok temu. Niedobór szczególnie odczuwają klienci indywidualni, którzy z niepokojem czekają na kolejne dostawy. Trudną sytuację ma poprawić tzw. samorządowy pakiet węglowy, nad którym pracują parlamentarzyści.

📢 ŁKS Łódź nie wygrał meczu pod Wawelem z Wisłą od 28 lat

W piątkowy wieczór ŁKS Łódź zmierzy się w Krakowie z Wisłą. Zespół z alei Unii nie wygrał ligowego meczu na stadionie przy Reymonta 20 od 1994 roku.

📢 Grzybobranie w Łodzi. Mykolog Sebastian Piskorski radzi, gdzie zbierać grzyby w mieście

W Lesie Łagiewnickim jesienią grzybiarzy widać prawie codziennie. Rozmowa z Sebastianem Piskorskim z Polskiego Towarzystwa Mykologicznego.

📢 Prezes Widzewa Mateusz Dróżdż prosto z mostu – na ŁKS jest inaczej

Piłka nożna. Prezes Widzewa Mateusz Dróżdż w programie „Robotniczy Talk-Show” mówił o różnicach między podejściem władz miasta do obu łódzkich stadionów.

📢 Wstrząsające zdarzenie w Stalowej Woli. Para skatowała 2,5-letnie dziecko. Chłopiec był wielokrotnie zgwałcony, jest w śpiączce w szpitalu!

Wstrząsające zdarzenie w Stalowej Woli. Według wstępnych ustaleń prokuratury para obywateli Ukrainy - 22-letnia kobieta i jej 25-letni konkubent, od dawna miała znęcać się nad 2,5-letnim dzieckiem. Ślady wskazują na to, że dziecko było bite, gwałcone i przypalane między innymi papierosami! W środę po południu mężczyzna zawiózł będące w stanie krytycznym dziecko do stalowowolskiego szpitala, a lekarze widząc stan malca, powiadomili policję.

📢 Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w powiecie świeckim. Samochód wjechał pod pociąg

Do tragicznego wypadku doszło 6 października na przejeździe kolejowym w miejscowości Błądzim. Auto wjechało tam pod pociąg. Nie żyje kierowca.

📢 Kto nie dostanie dodatku węglowego? Dlaczego odrzucają wnioski o dodatek węglowy? Tysiące odmów przyznania dodatku węglowego 6.10.2022

Kto nie dostanie dodatku węglowego? Centrum Świadczeń Socjalnych w piątek dokonało pierwszych przelewów dodatku węglowego dla łodzian. Ale na ten moment CŚC spośród rozpatrzonych wniosków blisko 20 proc. to decyzje odmowne, a według zapowiedzi będzie ich jeszcze więcej.

📢 Nadchodzące seriale na podstawie gier - na co warto czekać? Oficjalnie zapowiedziane ekranizacje popularnych gier, które właśnie powstają

W ostatnim czasie ekranizacje gier wracają do łask. Tylko obecnie zapowiedzianych jest kilka ciekawych seriali na bazie produkcji gamingowych, a duża część z nich opierać się będzie na kultowych już markach gier. Jesteście ciekawi, jakie seriale powstają i kto je tworzy? Zapraszamy.

📢 Dodatkowe 3000+ dla emerytów w 2023 r., poza rekordową waloryzacją emerytur. Sprawdź, o ile wzrosną twoje świadczenia [6.10.2022]

Z niemal stuprocentową pewnością najniższa emerytura wzrośnie od marca 2023 r. do kwoty ponad 1 500 zł. Wiadomo też, że poza gwarantowaną już przez ustawę trzynastą emeryturą seniorzy dostaną także czternastkę – deklarowali to minister Marzena Maląg i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Oczywiście to tylko waloryzacja i cały efekt matematyczny "psuje" wysoka inflacja sprawiająca, że jeszcze szybciej niż emerytury rosną koszty utrzymania. Dlatego tak ważną w 2023 r. rolę odgrywać mają dodatkowe świadczenia: trzynasta u czternasta emerytura. I dlatego nie tylko najgorzej sytuowani emeryci z nadzieją pytają o piętnastą emeryturę.

📢 Po meczu Polska - USA 3:0. Brat Magdaleny Stysiak powinien grać w totolotka. Zdjęcia

Rozpromieniona przyszła na rozmowy z dziennikarzami bohaterka meczu z Amerykankami, pierwsza strzelba reprezentacji Polski siatkarek Magdalena Stysiak. - Przed meczem mój brat powiedział, zobaczysz Magda z Amerykankami wygracie 3:0 - powiedziała Stysiak. - Nie chciałam wierzyć, ale to się potwierdziło. Gdyby zagrał w totolotka, wygrałby pewnie sporą sumę pieniędzy.

📢 Przed nami duże zmiany w 500 plus? Będą progi dochodowe na świadczenie? Wyczekiwana waloryzacja 500 plus wzorem emerytur i rent

Program Rodzina 500 plus wymaga zmian? Zdaniem wiceministra finansów Artura Sobonia, w programie 500 plus mołgyby być progi dochodowe. W pewnych rozwiązaniach dla najsłabszych mamy progi. Tam, gdzie to wsparcie jest powszechne, tych progów nie ma – zauważył Soboń. Pojawiają się również głosy, że 500 plus pożera inflacja, a świadczenie powinno zostać zwaloryzowane podobnie jak emerytury i renty. Przeczytaj, ile rocznie 500 plus kosztuje budżet państwa.

📢 Nowe zasady sprzedaży drewna stabilizują ceny i ograniczają wywóz surowca z Polski

Rzekoma „dramatyczna sytuacja polskiego przemysłu drzewnego”, o której alarmuje branża w swojej kampanii reklamowej, to w rzeczywistości skokowy wzrost sprzedaży z 28 do 39 mld zł i najwyższa w historii rentowność. Krociowe zyski przedsiębiorców drzewnych i światowy popyt doprowadziły do patologii na polskim rynku i dużego wzrostu eksportu drewna, bo bardziej opłaca się firmom sprzedać za granicę drewno tanio kupione od Lasów Państwowych, niż produkować z niego w Polsce. I to jest rzeczywista przyczyna protestu firm drzewnych po ogłoszeniu zmian zasad sprzedaży tego surowca.

📢 Gotowe życzenia urodzinowe. Kartki z życzeniami urodzinowymi. Mądre życzenia urodzinowe SMS. Nieoklepane życzenia urodzinowe 6.10.2022

Nieoklepane życzenia urodzinowe. Kartki z życzeniami urodzinowymi. Mądre życzenia urodzinowe SMS. Często brakuje nam pomysłów na wyjątkowe życzenia urodzinowe i wierszyki. Jeżeli ty też nie wiesz co napisać, poniżej prezentujemy zestaw gotowych i oryginalnych pomysłów życzeń na urodziny. Wystarczy tylko, że prześlesz gotowe kartki!

📢 Jodek potasu na skażenie radioaktywne. Kto dostanie jodek potasu w razie skażenia radioaktywnego?

Po regionie łódzkim rozwożony jest jodek potasu na wypadek uderzenia w elektrownię atomową na Ukrainie. Na razie jest to działanie prewencyjne. Lekarze ostrzegają też przed braniem jodu na własną rękę.

📢 Śmiertelny pożar w Łodzi. Na Zarzewie zginęła 38-latka lokatorka kamienicy

Do śmiertelnego pożaru doszło w nocy z środy na czwartek w kamienicy przy ul. Zarzewskiej 24. Na poddaszu strażacy znaleźli zwęglone ciało 38-latki.

📢 Pod placem Wolności coś odkryto! Najstarszą stację benzynową w Łodzi! ZDJĘCIA

Niestety nie jest to złoże ropy, które pomogłoby rozwiązać problemy energetyczne mieszkańców Łodzi, ale stary zbiornik stacji benzynowej, która prawdopodobnie istniała na placu przed wojną i krótko po niej.

📢 Lista inwestycji strategicznych dla Łodzi. Prezydent Zdanowska chce wydać 8 miliardów złotych. Lista inwestycji 6.10.2022

Prezydent Hanna Zdanowska (PO) w zarządzeniu ogłosiła listę 77 strategicznych inwestycji miejskich związanych z nową Strategią Rozwoju Łodzi 2030+, czyli tą potocznie nazywaną "współtworzeniem miasta przez mieszkańców".

📢 Ceny ryb na łowiskach i w gospodarstwach rybackich w sezonie 2022. Ile kosztuje karp, leszcz, lin, okoń i sandacz?

Ile kosztuje kilogram świeżego karpia czy leszcza złowionego własną wędką albo już wypatroszonego z lodówki w gospodarstwie rybackim? Sezon na łowiskach jeszcze trwa. Wędkarze twierdzą, że to bardzo relaksujące zajęcie, a przy okazji pyszne ryby na obiad lub kolację. Największe zainteresowanie stawką za karpia pojawia się przed Bożym Narodzeniem, jednak to tylko jedna z ryb dostępnych jesienią prosto ze stawu.

📢 Łódź: Zaginęła Agnieszka Zadrożna - bliscy nie widzieli jej od 10 sierpnia. RYSOPIS ZDJĘCIA

Agnieszka Zadrożna - 38-latka z Łodzi wyszła z domu 10 sierpnia i od tamtej pory nie kontaktowała się z bliskimi. Gdzie jest? Policja ogłosiła poszukiwania i publikuje jej wizerunek. Może ją widzieliście?

📢 Ile kosztuje wynajęcie mieszkania w październiku 2022. Wynajem mieszkań w Łodzi w 2022 zdrożał o ponad 23 proc. 6.10.2022

Dobre wieści dla właścicieli mieszkań na wynajem, a złe dla poszukujących takiego lokum. Rosną opłaty za wynajęcie mieszkania, nawet o kilkadziesiąt procent i szybko się to nie zmieni.

📢 Siatkówka kobiet Polska USA w Łodzi. Zdjęcia kibiców

Polki ograły Amerykanki w łódzkiej Atlas Arenie - kibice głośno wpierali nasze zawodniczki - zobacz ZDJĘCIA W GALERII

📢 Horoskop erotyczny - upodobania seksualne znaków zodiaku. Seks i znaki zodiaku. Czego pragnie Twój partner? 5.10.2022

Seks i znaki zodiaku. Horoskop erotyczny to seksualny przewodnik po pragnieniach i upodobaniach. Zobacz horoskop erotyczny który podpowie, czego pragnie Twój partner. Horoskop erotyczny jest przewodnikiem po najbardziej intymnej sferze Twojego życia. Poznaj seksualne upodobania znaków zodiaku w horoskopie erotyczno-partnerskim! Jak znaki zodiaku wpływają na Twoją seksualność?

📢 Życzenia imieninowe dla kobiety i mężczyzny. Uniwersalne życzenia imieninowe dla każdego. Zobacz, czego życzyć w imieniny 5.10.2022

Życzenia imieninowe dla kobiety. Krótkie konkretne życzenia na imieniny do wysłania SMS, FACEBOOK, MESSENGER. Spraw niespodziankę swoim znajomym i złóż im życzenia imieninowe! Nie masz weny na życzenia imieninowe dla koleżanki lub kolegi? Nie wiesz co życzyć żonie lub mężowi z okazji imienin? Zobacz, zbiór najlepszych życzeń imieninowych z całego internetu!

📢 Ciekawostki o serialu "Wielka Woda" opowiedziane przez twórców i aktorów. Serial o Wrocławiu od dziś można oglądać na Netflix [FILM]

Jak ponownie "zalać" Wrocław na potrzeby serialu? Co o scenach powodzi sądzą sami powodzianie, którzy w nich zagrali? I najważniejsze, czy "Wielka Woda" będzie mieć tylko jeden sezon? Zapytaliśmy o to twórców i aktorów, którzy zdradzili nam ciekawostki, z jakimi warto zapoznać się przed obejrzeniem serii. Premiera już dziś!

📢 Po tym zachowaniu psa poznasz, że Cię kocha! Jak rozpoznać czy pies jest szczęśliwy? Tak zachowuje się szczęśliwy pies! 5.10.2022

Tak zachowuje się szczęśliwy pies! Zobacz w galerii oznaki szczęśliwego psa. Szczęśliwy pies to marzenia każdego właściciela czworonoga. Zwykle opiekun robi wszystko, by zaspokoić potrzeby swojego psa. Jak sprawdzić czy pies faktycznie jest szczęśliwy? Naucz rozpoznawać się zachowanie psa.

📢 Polacy na liście Interpolu. Zobacz najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie. Kim są bandyci ścigani przez międzynarodowe służby?

Na liście poszukiwanych najwyższą - czerwoną - notą Interpolu (światowej policji) nie brakuje Polaków. Są tu poszukiwani nie tylko za dokonanie morderstw czy pranie brudnych pieniędzy, ale i osoby z polskimi paszportami poszukiwane za udział w takich grupach terrorystycznych jak tzw. państwo islamskie czy Al-Kaida.

📢 Dziecko z Matki Polki w Łodzi dostało pierwszą w Polsce refundowaną terapię genową na SMA. Cena rynkowa zastrzyku to 10 mln zł

Pierwsze dziecko w Polsce dostało refundowaną terapię genową Zolgensma przeciwko rdzeniowemu zanikowi mięśni. To pacjent Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

📢 Wyłudzali pieniądze metodą "na policjanta". Wśród nich jest Turek. Oszuści wkrótce staną przed sądem w Łodzi

W procederze wyłudzania pieniędzy metodą „na policjanta” biorą udział nawet obcokrajowcy. Jednym z nich jest mający tureckie korzenie 23-letni Mazlum A., który współpracował z 24-letnią Patrycją W. Rekordzista przez nich oszukany stracił prawie 200 tys. zł. Akt oskarżenia w ich sprawie trafił do Sądu Okręgowego w Łodzi.

📢 X edycja budżetu obywatelskiego w Łodzi. Od kiedy można głosować i na ile projektów można oddać głos? Jak głosować w tym roku?

W piątek 7 października rozpoczyna się głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego w Łodzi. w tegorocznej - dziesiątej już - edycji budżetu można oddać głos na 696 projektów o wartości 26,2 mln zł. Łodzianie mogą głosować zarówno na projekty osiedlowe jak i ponadosiedlowe.

📢 Jerzy Z. skazany za zniesławienie i znieważenie poznańskich lekarzy

Jerzy Z., propagator medycyny niekonwencjonalnej został skazany za znieważenie i zniesławienie lekarzy z Poznania. Wyrok nie jest prawomocny.

📢 Prezes Widzewa złożył trzy pozwy przeciwko miejskim urzędnikom!

No i mamy kolejną odsłonę konfliktu Widzewa z władzami miasta. Prezes klubu z al. Piłsudskiego poinformował, że złożył w sądzie trzy pozwy.

📢 Wznowili drążenie tunelu. W Łodzi 25 kamienic do wyburzenia z powodu prac przy budowie tunelu. Informacje 5.10.2022

Od czwartku znów drążony jest tunel średnicowy pod Łodzią. Prace wznowiła mniejsza maszyna - Faustyna, która posuwa się od ul. Drewnowskiej w kierunku dworca Łódź-Żabieniec. W piątek inwestor i główny wykonawca poinformowali o konieczności rozebrania 25 ze 198 kamienic, pod którymi będzie przebiegał tunel.

📢 Pod Wawelem ŁKS zmierzy się z Wisłą trenera „Sobola”

W piątkowy wieczór ŁKS Łódź czeka wyjazdowe starcie pod Wawelem z Wisłą Kraków. Celem obu drużyn jest awans do ekstraklasy.

📢 MEMY na Dzień Nauczyciela 2022. Zabawne obrazki z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.2022

Dzień Nauczyciela obchodzimy w Dzień Edukacji Narodowej, czyli 14 października. Z tej okazji przygotowaliśmy zbiór najzabawniejszych memów z całego Internetu. Przeżyj ten dzień na wesoło i zobacz najlepsze obrazki na Dzień Nauczyciela!

📢 Horoskop codzienny na środę 5 października. Horoskop na środę Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion 5.10.2022

Horoskop codzienny na środę, 5 października 2022 Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Horoskop na dziś wróżki Margo. Horoskop na jutro, 5.10.2022.

📢 Życzenia na Dzień Edukacji Narodowej. Krótkie wierszyki na Dzień Nauczyciela 2022. Do wysłania SMS, MMS, FACEBOOK

Życzenia dla Nauczyciela z okazji jego święta. Złóż życzenia swojemu profesorowi już w piątek 14 października. Specjalnie z okazji Dnia Nauczyciela przygotowaliśmy zbiór wierszyków i rymowanek! Zobacz, gotowe życzenia do wysłania SMS, MMS i przez Facebooka.

📢 Rekord ŁKS. Wisła Kraków przegrała z ŁKS 1:7. Smok Wawelski padł przed ŁKS

5 listopada 1957 roku piłkarze ŁKS pokonali w Krakowie Wisłę 7:1 i - jak zauważył kustosz tradycji ŁKS Jacek Bogusiak - do dzisiaj jest to najwyższe zwycięstwo Rycerzy Wiosny na wyjeździe. W piątek kolejny mecz obu drużyn Wisły i ŁKS na stadionie w Krakowie.

📢 8. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła na raka w wieku zaledwie 35 lat

Anna Przybylska odeszła przedwcześnie, w wieku zaledwie 35 lat, 5 października 2014 roku, po ciężkiej walce z chorobą nowotworową. Dziś mija osiem lat od jej śmierci. W piątek 7 października w kinach odbędzie się premiera filmu o aktorce.

📢 Włamywacz nie żyje, domownicy z zarzutami. Nowe fakty w sprawie tragedii na Obozowej w Poznaniu

Prokuratura postawiła zarzuty domownikom w sprawie śmierci mężczyzny, który wtargnął na ich posesję. – Musimy ustalić przebieg zdarzenia i sprawdzić, czy nie doszło do przekroczenia obrony koniecznej – mówi prokurator Radosław Gorczyński, szef Prokuratury Rejonowej Poznań-Grunwald. Do tragedii doszło w miniony czwartek na terenie jednej z posesji znajdującej się przy ulicy Obozowej.

📢 Magazyn Bawełny koło Manufaktury ma być najlepszym obiektem biurowo-handlowym w Polsce

Łódzki A&A Holding zainwestuje w modernizację Magazynu Bawełny, obiektu sąsiadującego z Manufakturą. Inwestor ma ambicję, by odnowiony budynek stał się najlepszym w kraju produktem biurowo-handlowym w Polsce.

📢 Mistrzostwa Świata Siatkarek w Łodzi. Mecz Polska-Serbia. Mistrzostwa Świata w Siatkówce Kobiet w Atlas Arenie. Porażka Polek 0:3

We wtorek, 4 października, w łódzkiej Atlas Arenie, Polki zmierzyły się Serbkami w drugiej fazie grupowej Siatkarskich Mistrzostw Świata. Niestety mecz zakończył się porażką naszych rodaczek. Serbia wygrała z Polską 3:0. Zobacz zdjęcia kibiców w naszej galerii.

📢 Czesi przyłączają Kaliningrad. Memy hitem sieci

Czescy internauci w oryginalny sposób wyśmiewają rosyjskie pseudoreferenda na terytorium Ukrainy. Stwierdzili, że skoro Moskwa może w ten sposób przyłączać obce ziemie, to oni w podobnym stylu zagarną obwód kaliningradzki.

📢 Pijany mężczyzna, „żartując”, postrzelił się w skroń. Miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie

Mężczyzna ze śrutem w głowie, dwie nietrzeźwe kobiety i dwójka dzieci. Taki widok zastali policjanci podczas wczorajszej interwencji w jednym z bloków przy ul. Odlewniczej w Lublinie.

📢 Horoskop codzienny na wtorek, 4 października. Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec 4.10.2022

Horoskop dzienny na jutro, 4.10.2022. Horoskop codzienny na wtorek, 4 października Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Horoskop na dziś wróżki Margo.

📢 Hipermarket Auchan w Łodzi ukarany za brud w lodówkach. Stwierdzono też inne nieprawidłowości

Brak czystości w urządzeniach chłodniczych na sali sprzedażowej, niewłaściwy stan techniczny urządzeń chłodniczych na sali sprzedażowej, którego efektem była nieszczelność odprowadzania wody w urządzeniach, brak ciepłej wody przy punkcie wodnym w dziale grill - takie nieprawidłowości w hipermarkecie Auchan na Widzewie stwierdzili inspektorzy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi podczas niedawnej kontroli.

📢 Dlaczego Łódź przestała być trzecim miastem w Polsce? Co wynika ze Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021? Czy jest się czym martwić?

Łódź w 2007 roku była jeszcze 2. miastem w Polsce pod względem liczby mieszkańców. Właśnie straciła miejsce numer trzy i spadła z demograficznego podium. Zdegradował ją Wrocław i to sześć lat wcześniej niż wynikało z prognoz. Na drugim ludnościowym końcu znalazły się natomiast gminy Regnów oraz Dąbrowice, które wyróżniają się tym, że w każdej mieszka mniej niż dwa tysiące osób.

📢 Boniek o Widzewie: To najlepszy klub ligi. Kto jest ulubieńcem Zibiego?

Piłka nożna. Gościem znanego programu Prawda Futbolu red. Romana Kołtonia na Youtube miał być Zbigniew Boniek i trener Widzewa Janusz Niedźwiedź.

📢 Codziennie będą zaczynać remont innej ulicy... Gdzie pojawią się drogowcy i utrudnienia?

W tym tygodniu do remontu idą ulice Matek Polskich, Kaczeńcowa i wschodnia część ul. Puszkina.

📢 Oskarżony grasował po Łodzi z maczetą i pistoletem. Jednego mężczyznę pobił, a drugiego chciał zabić. Wkrótce stanie przed sądem

Na ławie oskarżonych zasiądzie 37-letni Kamil D. Prokuratura zarzuca mu, że maczetą chciał zabić 76-letniego Zenona P. oraz pobił i sterroryzował 63-letniego Zbigniewa G. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Okręgowego w Łodzi. Sprawcy grozi dożywocie.

📢 Zatrzymania po meczu Widzew - Raków. Mecz podwyższonego ryzyka pod nadzorem policji

Policjanci brali udział w zabezpieczeniu meczu ekstraklasy pomiędzy drużynami Rakowa Częstochowa i Widzewa Łódź.

📢 Pani Anastazja z córeczką mają gdzie mieszkać. Pomogli lekarze z Matki Polki i Fundacja Życie

Maleńka Adelina i jej mama mają nowy dom. Z Matki Polki wraz z babcią trafią pod skrzydła Fundacji Życie, która tworzy mieszkania dla kobiet z Ukrainy w trudnej sytuacji lokalowej.

📢 Koszmar po meczu piłkarskim w Indonezji. Rośnie bilans ofiar śmiertelnych

Co najmniej 174 osoby zginęły, a ponad 100 odniosło obrażenia podczas zamieszek po meczu piłkarskim w mieście Malang w indonezyjskiej prowincji Jawa Wschodnia – powiadomił w niedzielę zastępca gubernatora tego regionu Emil Dardak, cytowany przez agencję Reutera. Wcześniej informowano o 129 ofiarach śmiertelnych.

📢 Biedronki azjatyckie atakują nasze mieszkania. Jak walczyć z azjatyckimi biedronkami? Inwazja biedronek azjatyckich w Polsce 2.10.2022

Inwazja biedronek azjatyckich w Polsce. Owady na dobre zadomowiły się w naszym kraju. Niestety, bo mogą być bardzo groźne dla naszego zdrowia. Właśnie próbują się dostać do naszych mieszkań, a są ich tysiące! Jak walczyć z azjatyckimi biedronkami? Jak pozbyć się harlekinów z domu? Zobacz nasze sposoby!

📢 Nie będzie podwyżki cen biletów komunikacji miejskiej w Łodzi od od 1 października. Ceny biletów MPK Łódź bez podwyżek 1.10.2022

Wyższe ceny biletów komunikacji miejskiej w Łodzi nie wejdą w życie od 1 października, jak zakładał Zarząd Dróg i Transportu. Wojewoda uchwałę Rady Miejskiej Łodzi w tej sprawie opublikował w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego 23 września.

📢 Zuzanna Górecka - piękna i uzdolniona reprezentantka Polski w siatkówce. Razem z drużyną walczy w mistrzostwach świata

Polskie siatkarki fantastycznie rozpoczęły mistrzostwa świata wygrywając 3:1 z Chorwatkami i 3:0 z Tajlandią. Jedną z Biało-Czerwonych gwiazd jest Zuzanna Górecka, słynąca także z piękna i stylu. Kadrowiczka chętnie dzieli się swoim życiem z fanami w mediach społecznościowych. Poznajcie jedną z naszych reprezentantek!

📢 Rytuały i wróżby. O ezoteryce opowiada wróżka Malwina. Jakie są tajemnice współczesnych wróżek? Odsłaniamy rąbek wiedzy tajemnej

Kim są współczesne wróżki? Czy dzisiejsze wróżki mają pod ręką szklaną kulę i czarnego kota? Kto chodzi do wróżki? Jak działa magia we współczesnym świecie?

📢 PLEBISCYT EDUKACYJNY Zgłoś swoich kandydatów do nagród dla nauczycieli, dyrektorów oraz przedszkoli i szkół

Znasz dobrego nauczyciela, którego cenią i lubią uczniowie i ich rodzice, albo nauczyciela przedszkola, który najlepiej uczy maluchy? Albo dyrektora, który świetnie zarządza placówką edukacyjną? Wiesz, które przedszkole warto polecić albo która szkoła jest najbardziej przyjazna uczniom i rodzicom? A może po nauce w szkole językowej chcesz ją rekomendować innym? Zgłoś nauczyciela lub placówkę oświatową do nagrody w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym!

📢 HIPOKRATES 2022 Poznaj liderów plebiscytu

Prezentujemy uczestników plebiscytu, którzy dotychczas, po dwóch tygodniach akcji, zdobyli wiele głosów w poszczególnych kategoriach.

📢 Najrzadsze nazwiska w bazie PESEL. Tych nazwisk jest najmniej w województwie. Zobacz, na którym miejscu jest Twoje nazwisko 7.08.2022

Lista nazwisk, które są na samym końcu listy w bazie PESEL. Zobaczcie listę najrzadziej występujące nazwiska w województwie łódzkim. Wyjątkowe nazwiska w województwie łódzkim. Znasz kogoś o takim nazwisku? To lista nazwisk, które znajdują się na samym końcu listy w bazie PESEL.

📢 HIPOKRATES 2022 Wybierz z nami pracowników roku ochrony zdrowia

Do wielkiego plebiscytu medycznego nasi Czytelnicy zgłosili znakomitych specjalistów. Wśród nominowanych są lekarze rodzinni i pediatrzy, którzy mają wyjątkowe podejście do pacjentów. Znajdziemy także wartych polecenia stomatologów, chirurgów, fizjoterapeutów i sympatyczne i fachowe pielęgniarki i położne. Warto docenić ich pracę i zagłosować na nich w naszej akcji. Patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali także Ministerstwo Zdrowia.

📢 "Trumna na kółkach" - rozprawa dyscyplinarna przeciwko adwokatowi, uczestnikowi śmiertelnego wypadku

Rozprawa dyscyplinarna przeciwko adwokatowi Pawłowi Kozaneckiemu (zgodził się na publikację nazwiska i wizerunku), autorowi pamiętnych słów o „trumnie na kółkach”, które wywołały falę krytyki i oburzenia, odbyła się w poniedziałek 27 czerwca przed sądem dyscyplinarnym przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi.

📢 Majątki najbogatszych Polaków wg Forbesa 2022 z województwa łódzkiego. Najbogatsi łodzianie i milionerzy z łódzkiego 23.06.2022

Majątki najbogatszych Polaków wg Forbesa. Dziewięciu przedsiębiorców z Łodzi i województwa łódzkiego znalazło się na liście stu najbogatszych Polaków, którą publikuje magazyn Forbes. Łącznie ich majątek jest wart niemal 9,2 mld zł.

📢 Wieżowiec Misztala przy Piotrkowskiej w Łodzi. Są pierwsi lokatorzy Golden Tower! Wbili łopatę pod budowę wieżowca Misztala

Budowa Golden Tower, czyli wieżowiec Misztala i jego wspólnika Andrzeja Jankowskiego ruszyła w piątek. Symboliczna łopata, a w zasadzie dwie symboliczne łopaty zostały wbite w obecności zaproszonych celebrytów. Sam budynek przy ul. Piotrkowskiej 154 ma być wznoszony na początku przyszłego roku.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Kryzys na stacjach paliw we Francji

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie