MKTG SR - pasek na kartach artykułów

16. edycja konkursu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego – zakończyliśmy przyjmowanie ankiet konkursowych.

red.
Laureatów poznamy 20 czerwca podczas uroczystej gali, która odbędzie się w auli Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Wyboru Menedżerów Roku Regionu Łódzkiego w trzech kategoriach: Mikro i mała firma, Średnie przedsiębiorstwo oraz Duża firma dokona kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele organizatorów czyli Dziennika Łódzkiego i Loży Łódzkiej BCC, Prezydent Miasta Łodzi, Wojewoda Łódzki, Rektor Uniwersytetu Łódzkiego oraz Rektor Politechniki Łódzkiej, Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz przedstawiciele Partnera Merytorycznego konkursu – Wydziału Zarządzania Politechniki Łódzkiej.

Kto mógł wziąć udział w konkursie?
W tegorocznej edycji do konkursu mogli się zgłosić nie tylko prezesi, właściciele oraz dyrektorzy generalni przedsiębiorstw, ale również osoby pełniące funkcje dyrektora lub menedżera działu o kluczowym znaczeniu dla firmy i której działania w istotny sposób przyczyniły się do sukcesu firmy. W obu przypadkach kandydaci muszą pełnić funkcje menedżerskie na danym stanowisku min. trzy lata (powołanie przed 31 grudnia 2020 r.).

Menedżer Logistyki Regionu Łódzkiego to dodatkowa kategoria tegorocznej edycji konkursu.
Nadzór merytoryczny nad wyborem laureata sprawuje klaster LODZistics Logistyczna Sieć Biznesowa Polski Centralnej. Aby móc ubiegać się o tytuł Menedżera Logistyki Regionu Łódzkiego 2023, kandydat musi posiadać minimum 3 lata doświadczenia menedżerskiego w obszarze ściśle związanym z logistyką, pracując w przedsiębiorstwie na terenie regionu oraz być aktywnym członkiem społeczności biznesowej naszego województwa. Idealny kandydat powinien znacząco przyczyniać się do poprawy funkcjonowania łańcucha dostaw lub jego części poprzez konkretne osiągnięcia, które zwiększają efektywność, minimalizują koszty i poprawiają jakość działań logistycznych przedsiębiorstwa. Nie bez znaczenia jest dbałość o środowisko naturalne poprzez aktywne wdrażanie proekologicznych rozwiązań i promowanie zrównoważonego rozwoju. Kandydat powinien przyczyniać się do wdrażania skutecznych rozwiązań organizacyjnych oraz nowoczesnych technologii pozwalających na automatyzację procesów.

Wyboru kandydata w tej kategorii dokona kapituła składająca się z m. in. z przedstawicieli klastra LODZistics oraz Dziennika Łódzkiego.

Zgłoszenia są przyjmowane od 3 do 12 czerwca, a formularz zgłoszeniowy oraz informacje organizacyjne znajdują się na stronie klastra lodzistics.pl.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki