MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Menedżer Roku Regionu Łódzkiego - Nominowani w kategorii Menedżer Logistyki Regionu Łódzkiego

red.
Menedżer Logistyki Regionu Łódzkiego, bo tak nazywa się dodatkowa kategoria, to wspólna inicjatywa Dziennika Łódzkiego oraz klastra LODZistics Logistycznej Sieć Biznesowej Polski Centralnej. Prezentujemy 7 nominowanych menedżerów, spośród których Kapituła konkursu wybrała laureata. Poznamy go 20 czerwca podczas uroczystej gali, która odbędzie się w auli Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Aby móc ubiegać się o tytuł Menedżera Logistyki Regionu Łódzkiego 2023, kandydat musi posiadać minimum 3 lata doświadczenia menedżerskiego w obszarze ściśle związanym z logistyką, pracując w przedsiębiorstwie na terenie regionu oraz być aktywnym członkiem społeczności biznesowej naszego województwa.

Jakie czynniki były brane pod uwagę przy wyborze laureata?

Doc. dr inż. Marek Sekieta, Prezes Zarządu LODZistics, oraz pracownik naukowy Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, podkreśla, że idealny kandydat powinien znacząco przyczyniać się do poprawy funkcjonowania łańcucha dostaw lub jego części poprzez konkretne osiągnięcia, które zwiększają efektywność, minimalizują koszty i poprawiają jakość działań logistycznych przedsiębiorstwa. Nie bez znaczenia jest dbałość o środowisko naturalne poprzez aktywne wdrażanie proekologicznych rozwiązań i promowanie zrównoważonego rozwoju. Kandydat powinien przyczyniać się do wdrażania skutecznych rozwiązań organizacyjnych oraz nowoczesnych technologii pozwalających na automatyzację procesów.

Wyboru kandydata dokonała Kapituła składająca się z przedstawicieli klastra LODZistics Logistycznej Sieć Biznesowej Polski Centralnej oraz Dziennika Łódzkiego, a w jej skład weszli przedstawiciele świata biznesu, nauki i mediów.

Zgłoszenia były przyjmowane od 3 do 12 czerwca - formularz zgłoszeniowy oraz informacje organizacyjne znajdują się na stronie Klastra lodzistics.pl.

Menedżer Roku Regionu Łódzkiego w 3 kategoriach

Przypominamy, że termin zgłaszania udziału w konkursie głównym Menedżer Roku Regionu Łódzkiego upłynął 5 czerwca. Podobnie jak w poprzednich edycjach, kandydatów wybieramy w trzech kategoriach: Mikro i Małe Przedsiębiorstwa, Średnie Przedsiębiorstwa oraz Duża Firma. Wprowadziliśmy jednak drobną zmianę – w konkursie mogą wziąć udział nie tylko prezesi, właściciele oraz dyrektorzy generalni przedsiębiorstw, ale także osoby pełniące funkcje dyrektora lub menedżera działu o kluczowym znaczeniu dla firmy i której działania w istotny sposób przyczyniły się do sukcesu firmy. W obu przypadkach kandydaci muszą pełnić funkcje menedżerskie na danym stanowisku min. trzy lata (powołanie przed 31 grudnia 2020 r.).
Laureatów wszystkich kategorii poznamy 20 czerwca br. podczas gali, która odbędzie się w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

BELKA-GAZETA-page-0001

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki